- Division 2: placed 1st (7:47.40)
- Division 1: placed 4th (3:54.57)
- Division 1: placed 6th (4:41.40)
- Division 2: placed 7th (9:41.14)
NSHC
club
Auckland
au
Brittany Stephenson (stroke), Claudia Chandler, Maddie Dobier, Lauren Cole + Danielle Schofield (cox)
- Division 1: placed 7th (10:44.99)
- Division 2: placed 6th (11:20.76)
- Division 1: placed 8th (11:38.83)
- Division 2: placed 4th (10:57.17)
- Division 3: placed 2nd (8:02.51)
- Division 2: placed 3rd (8:18.70)
- Division 1: placed 4th (8:16.27)
NSHC
club
Auckland
au
- Heat 1: placed 5th (9:49.16)
- Heat 1: result (DNS)
- Division 2: placed 5th (10:03.22)
NSHC
club
Auckland
au
Lily Maber (stroke), Grace Howard, Siobhan Smyth, Emma Sisson, Bethany Hayman, Emily Twiname, Jazz Moncur, Caitlin Harvey + Yoon Park (cox)
NSHC
club
Auckland
au
Anna DeLong (stroke), Elicia Milne, Annabel Rowlands, Kim Dowden, Nichole Hook, Sara Allen, Anna Irwin, Allie Smith + Julia Sandston (cox)
- Heat 1: result (DNS)
NSHC
club
Auckland
au
Tom Abraham (stroke), Nathaniel Davy, Michael Brake, Cameron Webster, Max Anstis, Matthew Cole, Toby Hurley, Joseph Power-Silk + Jonathan Zouch (cox)
- A Final: placed 2nd (7:33.31)
NSHC
club
Auckland
au
- A Final: placed 4th (8:01.72)
NSHC
club
Auckland
au
Allie Smith (stroke), Nichole Hook, Sara Allen, Anna Irwin, Elicia Milne, Annabel Rowlands, Emily Discombe, Kim Dowden + Julia Sandston (cox)
NSHC
club
Auckland
au
Madeline Reid (stroke), Renee Rudd, Claudia Chandler, Lauren Cole, Ella Madsen-Reid, Grace Howard, Brittany Stephenson, Maddie Dobier + Danielle Schofield (cox)
- Division 2: placed 2nd (9:13.15)
NSHC
club
Auckland
au
Monica Maddren (stroke), Siobhan Smyth, Jaime Gunderson, Lily Maber, Bethany Hayman, Emily Twiname, Emma Sisson, Jazz Moncur + Yoon Park (cox)
- Division 1: placed 5th (10:35.00)
- Division 2: placed 1st (7:51.72)
- Division 1: placed 1st (8:09.19)
- Division 1: placed 2nd (8:16.47)
- Division 2: placed 6th (10:39.64)
NSHC
club
Auckland
au
Joshua Brown (stroke), Brynn Engbers, Nicholas Meiklejohn, Marty Davenport, Daniel Edwards, Scott Houston, Harrison Kay, Nick Strange + Timothy Zouch (cox)
- A Final: placed 3rd (8:21.50)
NSHC
club
Auckland
au
Kyle Lennon (stroke), Oliver Parris-Piper, Haydn Jack, Kane Calder, Douglas Burfoot, Alan Scandrett, Oliver Sclater, Connor Curlewis + Matthew Lock (cox)
- A Final: placed 6th (9:13.47)
- Division 2: placed 4th (8:55.94)
- Division 1: result (DNS)