- Heat 3: placed 5th (8:45.89)
- Heat 4: placed 5th (8:45.05)
- Division 2: placed 2nd (7:56.22)
- Division 2: placed 3rd (8:19.25)
- Division 1: placed 3rd (3:29.52)
- Division 2: placed 3rd (10:36.84)
- Division 1: placed 5th (10:11.12)
- Division 2: placed 1st (9:11.65)
WKOC
club
Waikato
wk
Louise Anselmi (stroke), Brittany Smith, Stephanie Kibblewhite, Natalie Tushingham + Natalie Turton (cox)
- Division 1: placed 1st (9:18.12)
- Division 1: placed 2nd (9:20.76)
- Division 1: placed 1st (7:52.19)
- Heat 2: result (SCR)
- Heat 1: placed 5th (9:33.13)
- Heat 3: result (DNS)
- Division 3: placed 2nd (9:14.86)
- Division 1: placed 1st (11:15.13)
- Division 2: placed 1st (9:04.86)
WKOC
club
Waikato
wk
Arnaldo Com'e (stroke), Sam Gilchrist, Francis Talbet-Polglase, Daniel Dobbyn + Matthew Wismans (cox)
WKOC
club
Waikato
wk
Jessica Wooller (stroke), Lucy Clapcott, Laura Jeffries, Bayly Camp, Danielle Botha, Kate Nicol-Williams, Alexa Wiki, Hannah Heskett + Elsie Tischler (cox)
- A Final: placed 1st (8:30.15)
- Heat 2: placed 5th (8:49.95)
WKOC
club
Waikato
wk
Max Christensen (stroke), Nicholas Anselmi, Blair Pointon, Alex Bardoul, Blair Brown, Robert Burroughs, Finian Casey, Kody Knight + Nick Cupit (cox)
- A Final: placed 1st (7:23.11)
- Heat 1: result (SCR)
- Heat 2: placed 6th (9:02.50)
- Division 2: placed 5th (9:44.83)
- Division 1: placed 5th (9:41.04)
- Division 2: placed 1st (8:46.77)
- Division 1: placed 1st (8:51.07)
- Division 2: placed 1st (8:03.37)
- Division 1: placed 2nd (8:44.91)
- Division 1: placed 1st (8:32.51)
WKOC
club
Waikato
wk
Raya Davis (stroke), Chiharu Saunders, Arianna Apiti, Georgia Morrison, Olivia Griffith, Lauren Nasmith, Siobhan Reynolds, Holly Chandler + Megan Hamilton (cox)
- Division 2: placed 3rd (9:21.61)
WKOC
club
Waikato
wk
- Division 1: placed 3rd (8:49.52)
- Division 2: placed 2nd (8:06.60)
- Division 2: placed 4th (9:52.78)
WKOC
club
Waikato
wk
Tori McGlade (stroke), Talia Runga, Kasie Stockman, La Sharn Satherley-Teece + Danielle Griffiths (cox)
- Division 1: placed 5th (10:01.50)
- Division 1: placed 1st (9:01.26)
- Division 2: placed 1st (9:02.71)
WKOC
club
Waikato
wk
Ryan Rasmussen (stroke), Brad Oberman, Aaron Sullivan, Doug Clapcott, Adam Grinter, Tallis Karaitiana, Jarrod Gwynne, Isaac Algar + Caleb Shepherd (cox)
- A Final: placed 1st (8:01.96)
- Division 1: placed 3rd (9:41.54)
- Division 1: placed 4th (11:20.57)
- Division 2: placed 1st (9:10.29)
WKOC
club
Waikato
wk
Ally Fullerton (stroke), Louise Anselmi, Natalie Tushingham, Stephanie Kibblewhite + Jessica Nesbitt (cox)
- Division 2: placed 4th (10:09.13)
- Division 1: placed 1st (8:09.34)
- Division 2: placed 3rd (8:35.08)