- Division 1: placed 4th (+35.9)
- Division 1: placed 5th (+36.0)
- Division 1: result (SCR)
- Division 2: placed 4th (+1:09.10)
- Division 2: placed 2nd (+13.9)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
- Division 1: placed 2nd (+19.7)
- Division 2: placed 1st (0.0)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
- Division 2: placed 4th (+47.9)
- Division 1: placed 2nd (+5.5)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Kaitlin McGlinchey (stroke), Jorja McGlinchey, Isabelle Jelbert, Jemma Seymour + Jessica Cuttle (cox)
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
- Division 1: placed 4th (+1:12.3)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
- Division 1: placed 4th (+30.6)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
- Division 1: placed 2nd (+12.0)
- Division 1: placed 6th (+1:16.1)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Brent Dunshea & Allister Grange
- Division 1: result (SCR)
- Division 1: placed 5th (+1:04.4)
- Division 1: placed 2nd (+10.3)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 3rd (+16.7)
- Division 2: placed 4th (+35.7)
- Division 2: result (SCR)
ONSL
school
Wellington
we
Coached by: Brent Dunshea & William Fahey
- Division 1: placed 3rd (+46.6)
- Division 1: placed 6th (+1:53.3)
- Division 2: result (SCR)
- Division 1: placed 5th (+56.8)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
- Division 1: placed 4th
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
- Division 2: placed 4th (+41.6)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
- Division 1: placed 2nd (+7.7)
ONSL
school
Wellington
we
Coached by: Brent Dunshea & Jared Cummings
- Division 1: result (SCR)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Brent Dunshea & Allister Grange
- Division 1: placed 5th (+25.3)
- Division 1: result (SCR)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
- Division 1: placed 6th (+1:11.4)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
- Division 1: placed 2nd (+6.7)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
- Division 1: placed 5th (+30.6)
- Division 1: placed 1st (0.0)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
- Division 1: result (CANCELLED)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Sumer Harker (stroke), Oliver Fahey, Alick McCalman, Star Paenga, Harry McCarthy, Finlay Sherlock, Liam Watters, James Marston + Georgia Henderson (cox)
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
- Division 1: result (CANCELLED)
ONSL
school
Wellington
we
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Tufi Sele
- Division 1: result (CANCELLED)