- Race 1: result (DNS)
- Race 1: placed 3rd (07:27.1)
- Race 2: placed 1st (07:24.4)
- Race 1: placed 3rd (08:20.6)
- Race 1: placed 2nd (08:05.9)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Will Hausmann (stroke), Cillian Butler, Ben McHardy, Charles Lynch-Gerrard, Caleb Meijer, Benjamin Laurie, Hayden Rumble, Edward Dunne + Ethan Sampson (cox)
Coached by: Jack Perkins & Henry Morrow
- Race 1: placed 1st (06:56.7)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Adam Smith (stroke), Alex Laurenson, Felix Lowndes, George Harding, Joseph Bahr, Cameron Cunningham, Thomas Murray, Tim Hall + Ben Ross (cox)
Coached by: Sean Durkin & Jack Perkins
- Race 1: result (SCR)
- Race 1: placed 3rd
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
- Race 1: placed 4th
- Race 1: result (SCR)
- Race 1: result (DNS)
- Race 3: placed 1st (06:39.2)
- Race 2: placed 3rd (06:56.1)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Race 2: result (DNS)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 1st (06:34.7)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Henry Horwood Verstappen (stroke), Ben Strowger-Turnock, Andrew Loveard, Connor Moore + Liam Stevens (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 2: placed 1st (06:19.4)
- Race 1: placed 2nd (07:00.2)
- Race 2: placed 2nd (07:16.8)
- Race 3: placed 1st (06:38.9)
- Race 3: placed 3rd (06:58.7)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Joseph Bahr, Hugo Hibbert, Ben McHardy, Felix Lowndes, Edwin Laurenson, James Dunne, Alex Laurenson + Ethan Sampson (cox)
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
- Race 1: placed 2nd (06:38.7)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Adam Smith (stroke), Thomas Murray, George Harding, Tim Hall, Mackenzie Horwood-Verstappen, Joseph Bahr, Felix Lowndes, Alex Laurenson + Liam Stevens (cox)
Coached by: Sean Durkin & Jack Perkins
- Race 1: result (SCR)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Ben McHardy (stroke), Benjamin Laurie, Caleb Meijer, Charles Lynch-Gerrard, Cillian Butler, Edward Dunne, Hayden Rumble, Will Hausmann + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Jack Perkins & Henry Morrow
- Race 1: placed 1st (07:02.1)
- Race 1: placed 3rd (07:43.2)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Race 1: placed 1st (NTT)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Race 1: placed 4th (NTT)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
- Race 2: placed 2nd (NTT)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Race 3: placed 1st (06:55.6)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Will Hausmann (stroke), Ben McHardy, Charles Lynch-Gerrard, Hayden Rumble + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
- Race 3: placed 2nd (07:02.5)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jack Perkins & Henry Morrow
- Race 3: placed 4th (08:03.4)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Harry Beasley (stroke), Fergus Murray, Andrew Loveard, Connor Moore, Henry Horwood Verstappen, Ben Strowger-Turnock, Matthew Johnson, Thomas Bramley + James Dunne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 1st (05:52.7)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Race 1: placed 1st
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Race 1: placed 4th
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Race 2: placed 1st (06:27.8)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
- Race 2: placed 2nd (07:13.2)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Matthew Johnson (stroke), Henry Horwood Verstappen, Ben Strowger-Turnock, Thomas Bramley + James Dunne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 1st (06:11)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Race 1: placed 2nd (06:21.8)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 2: placed 1st (05:50.7)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Race 2: placed 5th (07:06.8)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Harry Beasley (stroke), Fergus Murray, Andrew Loveard, Connor Moore, Matthew Johnson, Ben Strowger-Turnock, Thomas Murray, Thomas Bramley + Liam Stevens (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 1st (06:21.9)
WLCO
school
Wellington
we
STAC
club
Wellington
we
Ricky Kiddle (stroke), George Harding, Zach Hough, Zane Goggin, Adam Smith, Tim Hall, Jack Allen-Russell, Cam Hall + Theo Barber (cox)
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Race 2: placed 1st (06:29.1)