Day sheet for: all days | Saturday | Sunday
Day sheet for: all rounds | heats | finals
Saturday, 30th January 2016 |
|||||||||||||
Alpha | Time | Event | Final | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E | 09:00 | 9 | W Mst 1X (1000m) final | Race: A | CAMC1 J.Scheffer | UNCC1 W.Lawson | PCUC3 T.Prenol | TWLC1 J.Gardner | PCUC1 I.Coxhead | CROC2 M.O'Connell | PCUC2 A.Howlett | UNCC2 L.Blair | CROC1 N.Wilson |
L | 11:12 | 8 | M Mst 1X (1000m) final | Race: A | RIVC1 J.Wilson | NOEC1 D.Hanan | DUAC2 Q.Annan | DUAC1 S.Smith | UNCC2 D.Maher | NOEC1 K.Maker | DUAC3 W.Gloag | DUAC4 M.Born | |
J | 14:32 | 32 | M Mst 4+ (1000m) final | Race: A | NOEC1 K.Maker | DUA*1 Q.Annan | UNCC1 A.Giannak... | ||||||
J | 33 | W Mst 4+ (1000m) final | Race: A | DUA*1 N.Wilson | UNCC1 A.Richards | PCUC1 I.Coxhead | UNCC1 D.Hymers-Ross | ||||||
Sunday, 31st January 2016 |
|||||||||||||
Alpha | Time | Event | Final | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | |
A | 07:00 | 1A | W Club 4+ final | Race: A | CURC1 R.McEwan | CTYC1 S.Foote | AVNC1 K.Jordan | DTU*1 A.Wetzell | CGHS1 G.Sevier | WHOC1 K.Froude | |||
B | 07:05 | 1B | W U19 4+ final | Race: A | VILL1 G.Cody | RRGS1 S.McCartin | STMG2 J.MacRae | STMG1 S.Davidson | NELC1 G.Hannen | CGHS2 S.Jackson | COLC1 S.Griffin | TIMC1 S.Templeton | |
C | 07:10 | 2A | B U16 2X final | Race: B | BURN1 J.Graham | CBHS2 T.Erenskjold | ASHC2 H.Hefford | TIMC3 B.Woods | STCC1 L.Sydney | CROC1 J.Ryan | NOEC1 T.Lock | STCC2 E.Bargh | |
D | 07:15 | 2A | B U16 2X final | Race: A | CBHS1 M.White | TIMC4 L.Blackmore | INVC2 X.Wright | STAN3 F.Dijkstra | AVNC11 M.Best | TIMC1 J.Gibbs | TIMC2 S.Anderson | BLEC1 A.Murdoch | |
E | 07:20 | 2B | B U17 2X final | Race: B | WTUC1 C.Kennedy | OTAC4 M.Parks | STAN1 T.McDonald | OAMC1 R.Mihaere | STCC4 D.Hayward | BURN3 S.Spencer | NOEC5 O.Higgins | NOEC6 J.Henderson | |
F | 07:25 | 2B | B U17 2X final | Race: A | NELC2 L.Brady | BLEC2 J.Southey | TIMC5 T.Hepburn | OTAC3 B.Leydon | NELC1 J.Castle | STCC3 S.Vander Ster | NOEC3 M.Anderson | CBHS3 T.Murray | |
G | 07:30 | 3 | W Open 2- final | Race: A | RPCS4 L.Glen | RPCC3 K.Goodger | RPCS1 D.Waddy | RNZX1 H.Greenslade | RPCC1 H.Austin | RPCC2 J.Gowler | RPCS2 L.Hutchinson | RPCS3 O.Mendonca | |
H | 07:35 | 4 | M Open 1X final | Race: A | NELC1 O.Stephens | PETC1 T.O'Reilly | RPCS1 M.Mesman | RNZX2 G.Thomas | RNZX1 K.Manson | RPCC1 J.O'Leary | RPCC2 H.Somerville | CURC1 L.Morris-... | |
I | 07:40 | 5A | M Club 4+ final | Race: A | CHCC4 M.Sandston | CHCC3 J.Beadel | WTUC1 L.Jones | AVNC2 T.Osmers | CHCC2 M.Batchelor | CHCC1 C.Smith | AVNC1 M.Dadson | CTYC1 D.Hatton | |
J | 07:45 | 5B | M U19 4+ final | Race: A | NELC1 H.Topp | AVNC22 D.Walter | STAN1 T.Russel | BLEC1 J.Gasson | AVNC21 J.van Peer | ||||
K | 07:50 | 6A | B U15 2X final | Race: B | OTAC2 W.Turner | NOEC4 J.Holland... | BLEC2 B.McFarlane | DUAC1 F.Goodlass | TIMC2 M.Parker | NELC1 L.Schokking | TIMC1 A.Frances... | STAN1 D.Bristow | |
L | 07:55 | 6A | B U15 2X final | Race: A | AVNC12 E.Saywell | CBHS1 J.Glover | TWLC1 J.Officer | BLEC1 K.Miller | WTUC1 S.Moore | OTAC1 A.Byars | STCC1 W.Topham | TIMC3 J.Clayton | |
M | 08:00 | 6B | M Nov 2X final | Race: B | STCC4 J.Kelly | WTUC3 W.Booker | WHOC3 H.Milne | BLEC4 T.Provost | TIMC7 K.Puttick | STCC3 L.Mehlhopt | DUAC3 R.Williamson | OTAC5 S.Engelbrecht | |
N | 08:05 | 6B | M Nov 2X final | Race: A | TIMC6 J.Steven | CBHS2 J.Chapman | TIMC5 F.Landers | OAMC3 M.Smith | NELC3 F.Wilson | WTUC2 O.Sanderson | AVNC11 J.Drake | NOEC2 T.Ockwell | |
O | 08:10 | 7 | W U19 2- final | Race: A | NELC1 M.Stephens | STMG3 J.MacRae | STMG1 M.Borren | TIMC1 S.Templeton | STMG2 S.Davidson | CGHS1 L.Pinnell | CGHS2 P.Waddington | ASHC1 G.Wilson | |
P | 08:15 | 8a | M Mst 4X+ (1000m) final | Race: A | NOEC1 K.Maker | WNK*1 A.Humphreys | UNCC1 A.Giannak... | DUAC1 S.Smith | |||||
P | 9a | W Mst 4X+ (1000m) final | Race: A | UNCC1 A.Richards | ASHC1 T.Eden | CROC1 M.O'Connell | PCUC1 I.Coxhead | UNCC2 K.Rickerby | |||||
Q | 08:20 | 10A | B U16 8+ final | Race: A | CHCC4 W.Murray | OTAC1 J.Smith | CHCC3 J.Pye | CBHS1 S.Taylor | CHCC2 A.Finlay | STAN2 S.Smith | AVNC21 F.Stanichich | OAMC1 J.Newell | |
R | 08:25 | 10B | B U17 8+ final | Race: A | CURC1 D.Western | NOEC1 T.Bezett | AVNC22 D.Walter | CHCC1 M.Batchelor | STAN1 H.Veitch | CBHS2 J.Chapman | WTUC1 C.Kennedy | ||
S | 08:30 | 11A | G U16 4+ final | Race: A | MARN1 K.Fraser | WTUC1 S.Thompson | RRGS2 A.Sproat | RRGS1 S.Wing | NELC1 K.Baker | CGHS1 J.Holwood | STMG1 C.Hutchinson | RRGS3 M.Dickie | |
T | 08:35 | 11B | G U17 4+ final | Race: A | VILL3 P.Wynands | NOEC2 L.Sabonadiere | STAN1 S.Crossley | STMG3 E.Wells | TIMC2 S.Tulley | RRGS4 S.McCartin | STMG4 S.Beattie | CGHS3 S.Buerki | |
U | 08:40 | 12A | M Open 4X- final | Race: A | CURC1 L.Morris-... | AVNC1 A.Wakefield | |||||||
V | 08:45 | 12B | M Club 4X- final | Race: A | CURC2 T.Paterson | CTYC1 D.Hatton | NELC1 C.Wilkie | AVNC3 H.Moffett | OAMC1 M.Taylor | ASH*1 M.Rae | WTUC1 L.Jones | AVNC2 G.Arnold | |
W | 08:50 | 12C | M U19 4X+ final | Race: A | NOEC1 K.Hughes | NELC2 H.Topp | STCC1 W.Beattie | CBHS1 J.Lopas | BLEC1 R.Davies | AVNC31 M.Parker | TIMC1 T.Hepburn | CHCC1 R.Taylor | |
X | 08:55 | 13A | W Club 1X final | Race: A | AVNC2 B.Donovan | OAMC1 S.Telfer | OAMC2 M.Scott | CURC1 R.McEwan | ASHC1 V.Wall | WHOC1 K.Froude | NELC1 T.Smith | AVNC3 E.Vink | |
Y | 09:00 | 13B | W U19 1X final | Race: B | CGHS1 A.Commons | WNKC5 H.Crawford | WNKC2 B.Hurley | WHOC3 K.MacPherson | OAMC4 L.Fenwick | NOEC5 G.Clydesdale | OAMC7 G.Dyson | AVSG1 C.Fawcett | |
Z | 09:05 | 13B | W U19 1X final | Race: A | WRAC1 M.Hocquard | WNKC1 R.Homan | NOEC3 G.Clarke | NOEC4 H.Kettings | WRAC2 S.Lawrence | DUAC1 L.Geddes | AVNC1 L.Cockroft | TIMC1 M.Gillespie | |
A | 09:10 | 14A | W Nov 8+ final | Race: A | STMG2 G.Davies | CGHS2 I.Hoani | CGHS1 R.Edge | RRGS1 E.In | STAN1 A.Sharpe | STMG3 T.Marshall | NELC1 S.Cook | MARN1 C.Hintz | |
B | 09:15 | 14B | G U15 8+ final | Race: A | TIMC1 M.Templeton | STMG1 E.Roberts | RRGS3 A.Sproat | COLC1 A.Cunningham | CGHS3 M.Davies | ||||
C | 09:20 | 15A | M Nov 4+ final | Race: A | TIMC1 B.Wright | AVNC12 E.Saywell | AVNC11 J.Drake | CBHS1 J.Chapman | STAN1 C.Murray | WTUC1 O.Sanderson | NELC1 F.Wilson | NOEC2 A.Schroder | |
D | 09:25 | 15B | B U15 4+ final | Race: A | STAN3 L.Wells | NELC2 L.Schokking | BLEC1 F.Southey | STAN2 R.Carrodus | WTUC2 S.Moore | TIMC2 N.Paver | CBHS2 C.Long | CBHS3 J.Kennedy | |
E | 09:30 | 16 | W Open 2X final | Race: A | OGUC1 P.Barnsdale | AVNC2 L.Jones | RPCC1 E.Toa | RPCS1 A.Watson-... | RNZX1 J.Kiddle | RPCS2 L.Hutchinson | AVNC1 C.Blackford | CURC1 R.McEwan | |
F | 09:35 | 17A | G U16 1X final | Race: B | WHOC2 P.McLeay | AWRC1 K.Russell | NOEC6 H.Deblecourt | WNKC1 H.Humphreys | CROC2 J.Robinson | RIVC2 S.Westenra | WNKC3 G.Porter | CROC1 S.Hogan | |
G | 09:40 | 17A | G U16 1X final | Race: A | OAMC3 R.Streat | OTAC2 A.Blakey | TIMC2 K.Geels | TIMC1 A.Gregan | AVSG1 R.Norton | NELC1 L.van Eeden | NOEC4 L.Anderson | TIMC3 M.Kennedy | |
H | 09:45 | 17B | G U17 1X final | Race: A | WTUC1 C.Murphy | STAN1 G.Smith | WRAC1 S.Blake | WRAC2 M.Gurr | DUAC1 M.Turfus | WHOC3 C.Tweedie | WHOC1 C.Fry | NOEC3 J.Cook | |
I | 09:50 | 18 | M Open 2- final | Race: A | RPCS4 J.van Vianen | CURC1 L.Morris-... | RPCS1 C.Crampton | RPCC1 C.McCaffrey | RNZX1 A.Allen | RPCS2 G.Howat | RPCS3 H.Elworthy | AVNC1 T.Osmers | |
J | 09:55 | 19A | B U16 4+ final | Race: A | CURC1 D.Western | BLEC1 J.Southey | CBHS1 S.Taylor | AVNC11 M.Best | CHCC3 S.Swanson | CHCC4 H.Voice | AVNC21 J.Gavin | INVC1 J.Carson | |
K | 10:00 | 19B | B U17 4+ final | Race: A | CURC2 B.Spark | NOEC3 T.Bezett | STAN2 T.McDonald | CBHS2 S.Baker | AVNC23 D.Walter | STAN1 O.Bailey | WTUC1 L.Tatom-Cross | AVNC22 K.Harrington | |
L | 10:05 | 20A | M Club 2X final | Race: A | CURC1 T.Krielen | AVNC1 A.Wakefield | WHOC1 J.Hayes | NELC1 R.Flintoft | WNKC1 R.Bruce | WHOC2 C.Natta | CTYC1 E.Costello | INVC1 B.Cotter | |
M | 10:10 | 20B | M U19 2X final | Race: A | AVNC2 H.Moffett | NELC4 P.Lorandi | NELC2 C.Wilkie | BURN1 M.Parker | CBHS1 S.Youngman | NELC3 H.Topp | STCC1 J.Mangels | OTAC1 L.Chittock | |
N | 10:15 | 21A | G U16 8+ final | Race: A | VILL1 C.Freeman | OAMC1 M.Kay | WTUC1 O.Woodham | MARN1 K.Fraser | DUAC1 A.Cook | CGHS1 J.Holwood | RRGS2 M.Dickie | RRGS1 J.Miller | |
O | 10:20 | 21B | G U17 8+ final | Race: A | COLC1 S.Anderson | CGHS2 S.Buerki | RRGS3 S.Wing | STMG1 E.Wells | NOEC1 I.Corbett | WTUC2 E.Lattimore | |||
P | 10:25 | 22A | B U16 1X final | Race: B | OAMC4 J.Andrew | TIMC4 W.Ellis | WHOC2 C.Turnbull | WHOC1 C.Gerrard | STCC2 L.Anderson | CROC1 J.Ryan | WHOC3 J.Haywood | TIMC5 L.Blackmore | |
Q | 10:30 | 22A | B U16 1X final | Race: A | CROC2 M.Anderson | BURN2 J.Graham | STCC1 L.Sydney | AVNC11 M.Best | TIMC1 J.Gibbs | TIMC2 T.Cox | TIMC3 S.Anderson | WNKC1 S.Pearce | |
R | 10:35 | 22B | B U17 1X final | Race: B | INVC2 S.Hurley | NOEC1 M.Anderson | WTUC1 C.Horn | OAMC2 R.Mihaere | TIMC7 T.Hepburn | TIMC6 B.Cvitanich | OTAC6 W.Palmer | NELC2 L.Brady | |
S | 10:40 | 22B | B U17 1X final | Race: A | NELC1 P.Smith | NOEC2 J.Laney | CBHS1 H.Lane | OTAC5 B.Leydon | AVNC12 J.Luthi | DUAC1 R.Allen | STCC4 S.Vander Ster | BLEC1 C.Barker | |
T | 10:45 | 23A | W Nov 4+ final | Race: B | STMG4 G.Mitchell | MARN1 C.Hintz | STAN2 M.Walt | CGHS1 R.Edge | STMG3 G.Davies | CURC1 G.Swan | RRGS1 R.Blake-M... | NOEC1 A.Hamilton | |
U | 10:50 | 23A | W Nov 4+ final | Race: A | NELC1 S.Cook | CTYC1 S.Elwood | AVSG1 E.van Gri... | STAN1 A.Sharpe | VILL1 G.Freeman | WTUC1 S.Harris | AVNC1 E.Farrell | COLC1 M.Nesbit | |
V | 10:55 | 23B | G U15 4+ final | Race: A | STMG6 H.Smith | NOEC2 H.Knott | STMG2 M.James | STMG1 E.Roberts | RRGS2 M.Dickie | RRGS3 I.Inkson | CGHS3 M.Davies | CGHS2 A.Nichols... | |
W | 11:00 | 24A | W Club 2X final | Race: A | NELC1 T.Smith | DTUC1 C.Carroll | OAMC1 M.Scott | OGUC1 H.Cunliffe | ASHC1 V.Wall | WHOC1 K.Froude | OGUC2 G.Bewley | AVNC1 L.Cockroft | |
X | 11:05 | 24B | W U19 2X final | Race: B | WHOC3 N.Pearce | MARN1 F.Tipoki | TIMC2 E.Trolove | WHOC2 B.O'Connor | WRAC1 M.Hocquard | TIMC1 E.O'Reilly | DUAC3 T.Crampton | OAMC2 M.Henderson | |
Y | 11:10 | 24B | W U19 2X final | Race: A | WTUC1 I.Norton | DUAC1 M.Turfus | INVC2 M.MacDonald | AVSG1 K.Everest | NELC2 S.Cullum | STMG1 J.MacRae | WNKC1 R.Homan | ASHC2 G.Wilson | |
Z | 11:15 | 25 | M U19 2- final | Race: A | NELC1 J.Castle | CHCC3 J.Beadel | OAMC1 M.Taylor | STAN1 T.Russel | CHCC2 C.Smith | CHCC1 R.Taylor | STCC1 J.Mangels | INVC1 B.Cotter | |
A | 11:20 | 26 | W Open 4- final | Race: A | AVNC1 S.Baker-Burns | RPCC1 J.Gowler | RPCS1 L.Hutchinson | ||||||
B | 11:25 | 27A | M Nov 8+ final | Race: A | AVNC12 J.Aldridge | NELC1 F.Wilson | CHCC1 B.McGuigan | STAN1 S.Smith | AVNC11 T.Nicholson | TIMC1 J.Edwards | CTYC1 J.McBride | OAMC1 D.Edwards | |
C | 11:30 | 27B | B U15 8+ final | Race: A | NOE*1 J.Holland... | CBHS1 J.Kennedy | BLEC1 F.Southey | STCC1 J.Renata | OTAC1 A.Byars | CBHS2 J.Glover | CHCC2 A.Todhunter | ||
D | 11:35 | 28A | G U16 4X+ final | Race: B | CURC1 O.Cottam | DUAC2 S.Alexander | VILL2 M.May | CGHS1 J.Holwood | MARN2 K.Fraser | NOEC5 E.Montgomery | OAMC2 M.Kay | WHOC3 S.Nally | |
E | 11:40 | 28A | G U16 4X+ final | Race: A | DUAC1 A.Cook | TIMC3 K.Geels | VILL1 C.Freeman | TIMC4 M.Kennedy | NELC1 L.van Eeden | STMG3 C.Hutchinson | TIMC1 P.Trolove | STMG2 L.Chancellor | |
F | 11:45 | 28B | G U17 4X+ final | Race: A | WHOC1 R.Froude | INV*1 A.Osborne | NOEC3 I.Corbett | TIMC2 S.Tulley | WRAC1 S.Blake | STAN1 S.Crossley | WTUC1 E.Lattimore | CTYC1 S.Foote | |
G | 11:50 | 29A | W Nov 2X final | Race: B | OTAC1 G.Galliven | WNKC2 E.Smith | MARN1 C.Hintz | AVSG1 E.van Gri... | MARN2 K.Laing | WTUC2 C.Clarke | NELC3 J.Humphries | WRAC1 T.Lambeth | |
H | 11:55 | 29A | W Nov 2X final | Race: A | DUAC2 E.Borland | WTUC1 S.Harris | DUAC1 K.Anderson | AVSG2 F.Porter | VILL1 G.Freeman | ASHC1 M.Gibson | NELC1 S.Cook | NOEC2 R.Grave | |
I | 12:00 | 29B | G U15 2X final | Race: A | WRAC4 R.Joshi | BURN1 T.Hancox | WTUC3 A.Hull | DUAC4 E.Calder | DUAC3 E.Creagh | ASHC2 L.Biggs | VILL2 A.Lynch | TIMC4 M.Templeton | |
J | 12:05 | 30 | W Open 1X final | Race: A | AVNC1 M.Ashby | RPCC3 E.Toa | RPCC1 K.Goodger | ASHC1 V.Wall | RNZX1 Z.McBride | RNZX2 J.Kiddle | RPCS1 R.Kennedy | RPCS2 M.Townshend | |
K | 12:10 | 31 | M Open 4- final | Race: A | CHCC1 T.Darry | WTUC1 L.Jones | BLEC1 J.Gasson | RPCC1 R.Wilson | RPCS1 G.Howat | CURC1 L.Morris-... | WHOC1 T.Yaxley | ||
L | 12:15 | 32a | M Mst 2X (1000m) final | Race: A | CROC1 P.Bisset | WNKC2 D.Ayres | UNCC1 A.Giannak... | NOEC2 G.Bezett | WNKC1 S.Gibson | DUAC1 S.Smith | DUAC2 Q.Annan | NOEC1 K.Maker | |
N | 12:25 | 33a | W Mst 2X (1000m) final | Race: A | UNC*1 C.Kappelle | PCUC1 A.Howlett | ASHC1 T.Eden | UNCC1 W.Lawson | CROC1 L.Drummond | UNCC2 V.Hudson | UNCC3 P.Strong-... | PCUC2 I.Coxhead | |
O | 12:30 | 34A | B U16 4X+ final | Race: A | TIMC2 M.O'Riley | AVNC11 T.Jack | CROC2 J.Ryan | TIMC1 J.Gibbs | INVC1 J.Carson | STCC1 L.Anderson | BURN1 J.Graham | OTAC1 J.Smith | |
P | 12:35 | 34B | B U17 4X+ final | Race: A | NOEC2 T.Bezett | CHCC2 M.Smith | BLEC1 A.Murdoch | NELC1 J.Castle | STCC2 S.Vander Ster | NOEC1 M.Anderson | OTAC3 L.Bain | WTUC1 L.Tatom-Cross | |
Q | 12:40 | 35C | W U19 8+ final | Race: A | COLC1 K.Campbell | WTUC2 E.Lattimore | CGHS1 S.Jackson | RRGS1 S.Wing | STMG1 E.Wells | VILL1 C.Freeman | NELC1 G.Hannen | STMG2 G.Davies | |
R | 12:45 | 36A | M Club 1X final | Race: A | AVNC7 I.Zarifeh | AVNC2 M.Robson | OAMC1 C.Wallis | AVNC1 I.Robertson | NELC1 W.Puklowski | WHOC2 C.Natta | WNKC1 R.Bruce | NOEC1 C.Lewis | |
S | 12:50 | 36B | M U19 1X final | Race: B | TIMC2 B.Clucas | TIMC1 C.Moffat | CURC1 S.Sinclair | CBHS1 H.Lane | STCC1 J.Mangels | OAMC4 J.Scott | OTAC1 W.Kirkwood | CTYC1 J.Strong-... | |
T | 12:55 | 36B | M U19 1X final | Race: A | STCC2 A.Coulthard | INVC1 B.Cotter | AVNC21 H.Joseph | BURN1 Z.Murphy | OAMC2 M.Taylor | ASHC1 M.Rae | DUAC1 R.Allen | CBHS2 S.Baker | |
U | 13:00 | 37 | M Open 2X final | Race: A | RPCC1 S.Ducray | NELC1 O.Stephens | CBHS1 J.Lopas | RPCS1 C.Crampton | RNZX1 K.Manson | RPCS2 M.Mesman | RPCC2 J.O'Leary | CURC1 L.Morris-... | |
V | 13:05 | 38A | M Nov 4X+ final | Race: A | AVNC11 L.Evans | WHOC1 H.Milne | NOEC3 T.Jones | BLEC2 H.Davies | TIMC2 J.Edwards | NELC1 F.Wilson | WTUC1 O.Sanderson | OTAC3 S.Engelbrecht | |
W | 13:10 | 38B | B U15 4X+ final | Race: B | STAN1 R.Carrodus | CHCC2 J.Elvy | CBHS1 J.Glover | BLEC3 B.McFarlane | DUAC1 T.Mullally | CBHS2 A.Gilbertson | TIMC3 N.Paver | STCC2 J.Ineson | |
X | 13:15 | 38B | B U15 4X+ final | Race: A | AVNC13 E.Saywell | CBHS3 C.Long | WTUC2 S.Moore | CHCC1 A.Todhunter | BLEC1 F.Southey | STCC1 J.Renata | OTAC1 A.Byars | TIMC1 M.Parker | |
Y | 13:20 | 39A | W Club 4X- final | Race: A | CTYC1 B.Tuke | WHOC2 C.Fry | INVC1 H.McMahon | AVNC2 K.Jordan | OGUC1 G.Bewley | WHOC1 K.MacPherson | DTUC1 A.Wetzell | ASHC1 V.Wall | |
Z | 13:25 | 39B | W Open 4X- final | Race: A | AVNC1 C.Blackford | RPCS1 O.Mendonca | RPCC1 E.Toa | ||||||
A | 13:30 | 39C | W U19 4X+ final | Race: A | NOEC1 K.Atkinson | VILL1 G.Cody | MARN1 F.Tipoki | DUAC1 M.Turfus | NELC1 G.Hannen | TIMC1 E.Trolove | WNKC1 R.Homan | RRGS1 J.Bell | |
B | 13:35 | 40A | G U16 2X final | Race: B | WNKC1 G.Porter | MARN1 A.Nowlan | TIMC1 J.Martin | WHOC3 P.McLeay | OAMC3 G.Oakes | NELC2 M.van Eeden | OTAC1 B.Rance | TIMC5 G.Moffat | |
C | 13:40 | 40A | G U16 2X final | Race: A | AVSG1 A.O'Sullivan | WHOC2 S.Nally | TIMC4 A.Gregan | VILL1 K.Glen | NELC1 L.van Eeden | TIMC2 J.Williams | OAMC2 M.Kay | WRAC2 L.Kerry | |
D | 13:45 | 40B | G U17 2X final | Race: A | WTUC1 L.McCrostie | NOEC6 J.Cook | WRAC1 S.Blake | NOEC7 L.Sabonadiere | TIMC3 S.Templeton | STAN1 S.Crossley | RRGS1 I.Brokenshire | CTYC1 G.Damerow... | |
F | 13:55 | 41A | W Nov 4X+ final | Race: A | CTYC1 S.Elwood | WNKC1 J.Fox | DUAC2 K.Anderson | CGHS1 A.Heney | NELC1 S.Cook | WTUC1 S.Harris | VILL1 G.Freeman | TIMC2 T.Cvitanich | |
G | 14:00 | 41B | G U15 4X+ final | Race: A | CGHS2 M.Cunningham | DUAC3 S.Alexander | DUAC1 E.Calder | STMG1 L.Chancellor | WTUC2 A.Hull | ASHC1 L.Biggs | RRGS4 S.Calder | VILL2 P.Adamson | |
H | 14:05 | 35B | W Open 8+ final | Race: A | RPCS1 L.Hutchinson | AVNC1 C.Blackford | |||||||
I | 14:10 | 42A | M Club 8+ final | Race: A | CHCC3 T.Darry | CTYC1 D.Hatton | CBHS1 S.Baker | WHO*1 L.Jones | CHCC2 M.Sandston | OAMC1 J.Scott | |||
I | 42B | M Open 8+ final | Race: A | CHCC1 C.Smith | BLE*1 J.Gasson | STAN1 W.Methven | |||||||
K | 14:20 | 42C | M U19 8+ final | Race: A | AVNC23 J.Fitzgerald | AVNC11 M.Best | AVNC22 K.Harrington | NOEC1 S.Bezett | STAN2 H.Veitch | CHCC4 S.Swanson | CHCC5 H.Hawkins | OTAC1 L.Bain |