- Division 1: placed 11th (9:02.21)
- Division 2: placed 2nd (8:38.18)
- Division 1: placed 6th (9:06.56)
- Division 1: placed 7th (9:00.23)
NSHC
club
Auckland
au
Bernadette Boland (stroke), Paitten Bishop, Alexandra Finlay, Isabella Regtien + Jonathan Zouch (cox)
- Division 2: placed 3rd (8:54.68)
- Division 1: placed 2nd (9:09.43)
- Division 3: placed 2nd
- Division 2: result (NRR)
- Division 1: placed 1st (11:33.80)
- Division 3: placed 5th
NSHC
club
Auckland
au
Holly Ellett (stroke), Robyn Knowles, Briana Smith, Courtney McCormick + Samantha Thornton-Jones (cox)
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 3rd (10:20.43)
- Division 2: placed 4th (10:31.26)
- Division 1: placed 2nd (8:48.67)
- Division 1: placed 7th (9:07.40)
- Division 1: placed 7th (10:17.22)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ansell
- Division 3: placed 5th (10:37.56)
- Division 1: placed 3rd (7:14.82)
- Division 2: placed 4th (8:58.14)
- Division 2: placed 5th (9:04.83)
NSHC
club
Auckland
au
Scott Houston (stroke), Daniel McSweeny, Hayden Ellis, Kristofer Parker, Douglas Burfoot, Cohan Northey, Ben Little, Kyle Lennon + Jonathan Zouch (cox)
- Division 1: placed 2nd (7:45.82)
- Division 1: placed 5th (4:42.61)
- Division 1: placed 6th (4:46.40)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ansell
- Division 1: placed 4th (4:39.16)
NSHC
club
Auckland
au
Olivia White-Parsons (stroke), Caitlin White-Parsons, Alexandra Murden, Paige Turley + Yingzi Song (cox)
- Division 1: placed 1st (4:39.76)
- Division 1: placed 2nd (4:51.06)
- Division 1: placed 6th (5:05.97)
NSHC
club
Auckland
au
Taylor Catchpole (stroke), Robyn Knowles, Briana Smith, Natasha Abel, Maisie Meiklejohn, Emily Wallace, Amy Norris, Lucy Gilbert + Emma Hardy (cox)
- Division 1: placed 1st (4:42.49)
NSHC
club
Auckland
au
Amy Lotter (stroke), Divashni Kumar, Grace Fletcher, Catherine Layburn, Caitlin Harris, Riely Robertson, Olivia Zhu + Yingzi Song (cox)
- Division 2: placed 1st
NSHC
club
Auckland
au
Hannah Norris (stroke), Latiesha Nathan, Holly Gray, Georgia Gray, Charlotte Partridge, Sophie O'Neill, Lauryn Tokana, Alex Swanson + Erin Nugent (cox)
- Division 2: placed 3rd
NSHC
club
Auckland
au
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 2nd (4:46.15)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
- Division 2: placed 4th (5:24.49)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Tessa White-Parsons (stroke), Olivia Goldsworthy-Keeley, Jennifer Huckle, Sophie O'Neill + Francesca MacGregor (cox)
- Division 3: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Rebecca Faletanoai (stroke), Brianna Stockhausen, Mia Cunningham South, Shena Donald + Alana Pribicevich (cox)
Coached by: Rob Ansell
- Division 3: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Hannah Norris (stroke), Maegan du Rhone-Brace, Sophie O'Neill, Jennifer Huckle + Francesca MacGregor (cox)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Alicia McColl (stroke), Brianna Stockhausen, Mia Cunningham South, Rebecca Faletanoai + Alana Pribicevich (cox)
Coached by: Rob Ansell
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Taylor Catchpole (stroke), Maisie Meiklejohn, Robyn Knowles, Briana Smith + Samantha Thornton-Jones (cox)
- Division 2: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Catriona Stanton (stroke), Adelia Bolam, Sian Anderson, Poppy Logan, Jessica Remington, Caitlin Nugent, Renee Scott-French, Holly Ellett + Amber Fordham (cox)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Matthew Cole (stroke), Daniel McSweeny, Cameron Webster, Kristofer Parker, Scott Houston, Ryan Davenport, Hayden Ellis, Jake Guy + Jonathan Zouch (cox)
- Division 1: result (CANCELLED)