WESC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ryan Megson
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Smith
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Gil Cawood
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Smith
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan Bydeley
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Chris Price
|
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Diana Hatwell
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: CAMB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Jack Elkington
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Harry Ashby
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Harry Ashby
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mills
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: CAMB
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan Bydeley
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Rebecca Parsons (stroke), Caitlin White-Parsons, Christie Davis, Chanelle Hickford + Sophie Woods (cox)
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Olivia White-Parsons (stroke), Sarah Aschebrock, Alexandra Murden, Jassy Pause + Jonathan Zouch (cox)
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
Alyx Kingston (stroke), Anna Wilkins, Olivia Stead, Georgia Guest, Chloe Saxton, Holly Lea-Hunter, Abbey Stockdale, Aimee Donaldson + Madison Shackleton (cox)
Coached by: WKDS
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Amy Mills (stroke), Chloe Fettes, Maxie Robb, Mackenzie Forrest, Aimee Muir, Karlee Montgomery, Maia Dixon, Brooke Christiansen + Renee Davie (cox)
Coached by: Ryan Megson
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Ella Casey (stroke), Ella Bethel, Camryn Fell, Ella Pearson, Anna Zhai, Isabel Cossey, Anapaula Garza-Valdez, Sophie Parrott + Leshay Lazarus (cox)
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Nicola Smith (stroke), Arna Devcich, Hannah Moran, Dionne Rennie, Rosie Beckingsale, Sarah Griffiths, Sarah Hunt, Talia Te Anga + Madison Lawry (cox)
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Johanna Kleven (stroke), Lauren Dwan, Lucy Hill, Abby Roberts, Charlotte Leach, Laura Leach, Caitlin McKinnon, Hannah Espin + Bailey Fevre (cox)
Coached by: CAMB
Boat variation: W Open 8+
|
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Jack Elkington
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mills
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mills
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Diana Hatwell
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Simon Aubrey & Andrew Stevenson
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: CAMB
Boat variation: M Open 4X+
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Simon Aubrey & Andrew Stevenson
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Karen Parcell
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: CAMB
Boat variation: M Open 4X+
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Martin O'halloran
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: CAMB
Boat variation: M Open 4X+
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: CAMB
Boat variation: M Open 4X+
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
WESC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Karen Parcell
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Murray Lipinski
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Simon Aubrey & Andrew Stevenson
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: CAMB
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Chris Cole
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Simon Aubrey & Andrew Stevenson
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Dave Thomas & Bruce Rapley
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Dave Thomas & Bruce Rapley
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Dave Thomas & Bruce Rapley
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Mitchell Gellert (stroke), Benjamin Ganley, Matthew O'Halloran, Henry Fitzgerald + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Chris Cole
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Simon Aubrey & Andrew Stevenson
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Craig Bocock
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tony Burns
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: CAMB
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rebecca Lock
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tony Burns
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: CAMB
|
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Simon Aubrey & Andrew Stevenson
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Simon Aubrey & Andrew Stevenson
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: CAMB
Boat variation: M Open 4+
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ryan Megson
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle
Boat variation: W Open 4X+
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: CAMB
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle
Boat variation: W Open 4X+
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Rebecca Jenkin (stroke), Te Mahara Swanson Hall, Bridget Morshead, Nell Caughley + Phoebe Johnston (cox)
Coached by: Alastair Riddle
Boat variation: W Open 4X+
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Smith
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: CAMB
Boat variation: W Open 4X+
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Smith
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Lance Stowes
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ryan Megson
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alastair Riddle
Boat variation: W Open 4X+
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Lance Stowes
|
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan Bydeley
|
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Elena Glengarry (stroke), Virginia Dougherty, Amy Mills, Olivia Underwood, Rosie McDermott, Charlottte Orange, Sarah Caro, Meghan Seel + Olivia Bollen (cox)
Coached by: Rob Ryan
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
KICC
club
Auckland
au
|
Matthew O'Halloran (stroke), James Bridgman, Simon Reeves, Jasmeet Singh, William Batkin, Charles Benedek-Rooney, Edward Clapham, Jake Bracken + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Peter Jansen
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Tom Bell (stroke), James Parton, George Loughnan, Ryan Lush, Drikus Conradie, Joseph Coventry, Logan Menzies, Glen Thomson + Brandyn Gloyn (cox)
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Luke Paterson (stroke), Lauchlan Rouse, Jack Sherratt, Sam Crompton, James Cockram, Benjamin Ganley, Mitchell Gellert, Henry Fitzgerald + Felix Fielding (cox)
Coached by: Peter Jansen
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Scott Houston (stroke), Ben Partridge, Cameron Webster, Ryan Davenport, Matthew Cole, Marty Davenport, Kyle Lennon, Brendan Herbst + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Mike Stanley & Chris Cole
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
James Barker (stroke), Jack Curphey, Thomas Williams, Thomas Bedford, Tayne Tupaea, Lachlan Foote, Brodie Sarjeant, Luke Feisst + Sean Smith (cox)
|
RNZX
RPC
|
Coached by: Dave Thompson
Boat variation: M Open 4-
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Anthony Allen (stroke), Joshua Earl, Oliver George, Richard Power, Tim McMaster, Nathan Twaddle, Jaeden Waldron-Lemon, Oliver Aitchison + Olivia Bollen (cox)
Coached by: Nick Bixley
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Daniel Bridgwater (stroke), Jordan Parry, Charlie Rogerson, Jayden Meyer, Sheldon Noyce, Nathan Thompson, Jade Washer, Jack Gilpin + Bradley Craven (cox)
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Shane Quintus (stroke), Luke Cornille, Ben Webby, Jonathan Brown, Jonathan Lee, Byron Arnold, Nathan Maisey, Brock Vuleta + Stephanie Lee (cox)
Coached by: Charles Haggie
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Ryan Kelleher (stroke), Nathaniel Davy, Michael Brake, Liam Kettle, Max Anstis, Daniel McSweeny, Hayden Ellis, Jake Guy + Jonathan Zouch (cox)
|