- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 3rd (20:02.83)
- Division 2: placed 2nd (14:96)
- Division 2: placed 3rd (19:69)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: James Entwisle
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: James Entwisle
- Division 1: placed 2nd (08:57)
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 3rd
WLCO
school
Wellington
we
Henry Morrow (stroke), Daniel Petrovich, Phillip Wilson, Thomas Gray, Patrick Gibson, Patrick McIntyre, Jack Roy, Matthew Clay + Harry Russon (cox)
Coached by: James Entwisle
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Michael Herder & Hannah Starnes
- Division 1: placed 2nd (09:66)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Michael Herder & Hannah Starnes
- Division 1: placed 3rd (45:30)
WLCO
school
Wellington
we
Daniel Gendall (stroke), Andrew Morse, James Nicholas, Charlie Hoggard + Christopher Josey Kerr (cox)
Coached by: Ray Hamilton
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 1st (00.0)
- Division 2: placed 2nd (27:90)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 3rd (40:43)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 3rd (25:45)
- Division 2: placed 2nd (22:14)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: James Entwisle
- Division 1: result (NRR)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: James Entwisle
- Division 1: result (NRR)
WLCO
school
Wellington
we
Sam Wilkins (stroke), Harry Delany, George Mitchell, Andre Gordon-Lacey, Robbie Delany, Joshua Michael, Lawrence Henderson, Campbell Caird + Cameron Clark (cox)
Coached by: Michael Herder & Hannah Starnes
- Division 1: placed 1st
WLCO
school
Wellington
we
Daniel Gendall (stroke), Andrew Morse, Tristan Cotter, Benjamin Taylor, Lucas Toovey, Michael Rudge, George McIntyre, James Nicholas + James Budge (cox)
Coached by: Ray Hamilton
- Division 1: placed 3rd (17:72)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: James Entwisle
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 1st (13:37.29)
- Division 2: placed 1st
- Division 2: placed 3rd
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Michael Herder & Hannah Starnes
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Michael Herder & Hannah Starnes
- Division 1: result (SCR)
WLCO
school
Wellington
we
Daniel Gendall (stroke), Andrew Morse, George McIntyre, Charlie Hoggard + Christopher Josey Kerr (cox)
Coached by: Ray Hamilton
- Division 1: placed 5th (10:51.6)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Division 2: placed 1st (0.0)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: James Entwisle
- Division 1: placed 1st (0.0)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Michael Herder & Hannah Starnes
- Division 1: placed 2nd (10:13.39)
WLCO
school
Wellington
we
Henry Morrow (stroke), Daniel Petrovich, Phillip Wilson, Thomas Gray, Patrick Gibson, David Ravine, Jack Roy, Matthew Clay + James Budge (cox)
Coached by: James Entwisle
- Division 1: placed 1st