ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: ->A Final; Rest->Eliminated |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 5 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Michael Petherick
|
|||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
UNCC
club
Canterbury
ca
|
Stephane Chretien (stroke), Andreas Giannakogiorgos, Ian Cartwright, Rob Armstrong + Tanja McDonald (cox)
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
James Goodman (stroke), Edward Peak, Henry Wells, Louis Wilson, Thomas Dobson, Finn Hamilton, Mack Hofma-Whitehead, Louie Kinder-Rycroft + Max Marsh (cox)
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Lachlan Nicholas (stroke), Cameron Maughan, Tyler Stanley, Liam Whitaker, Harry Kellow-Cropp, Matthew Smith, Scott Shackleton, Jack Hearn + Joel Coleman (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Lucas MacDonald (stroke), Finn Palmer, Cameron McConchie, Finn Ocheduszko-Brown, Jesse Webb, Chris Pearce, Connor Small, Reuben Bannon + George Johnson (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
James Goodman (stroke), Edward Peak, Henry Wells, Louis Wilson, Thomas Dobson, Finn Hamilton, Mack Hofma-Whitehead, Louie Kinder-Rycroft + Max Marsh (cox)
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Lachlan Nicholas (stroke), Cameron Maughan, Tyler Stanley, Liam Whitaker, Harry Kellow-Cropp, Matthew Smith, Scott Shackleton, Jack Hearn + Joel Coleman (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Lucas MacDonald (stroke), Finn Palmer, Cameron McConchie, Finn Ocheduszko-Brown, Jesse Webb, Chris Pearce, Connor Small, Reuben Bannon + George Johnson (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Louis Batchelor (stroke), Max Goodwin, Sam Aitken, Zac Cran, Harrison Voice, Sam Darry, Harry Black, Sean Swanson + Guy Flynn (cox)
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Erik McBride (stroke), Jack Elvy, Alex Todhunter, Jamie Batchelor, Zac Gallagher, Tom Vincent, Charlie Bushell, Will Chaffey + Fin Smith (cox)
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Harry Hawkins (stroke), Ben Stronach, Sam Smith, Theodore Davis, Blake McGuigan, Tommy Glass, Jay Sprott, Jacob Pye + Wilson Murray (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Louis Batchelor (stroke), Max Goodwin, Sam Aitken, Zac Cran, Harrison Voice, Sam Darry, Harry Black, Sean Swanson + Guy Flynn (cox)
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Erik McBride (stroke), Jack Elvy, Alex Todhunter, Jamie Batchelor, Zac Gallagher, Tom Vincent, Charlie Bushell, Will Chaffey + Fin Smith (cox)
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Harry Hawkins (stroke), Ben Stronach, Sam Smith, Theodore Davis, Blake McGuigan, Tommy Glass, Jay Sprott, Jacob Pye + Wilson Murray (cox)
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Jonty Gallegher (stroke), Lachie Hazlett, Fletcher Anderson, Dominic Edmond, Charles Smith, Guy Chaffey, Dominic Lambert, Fin Smith + Matthew Quin (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Jonty Gallegher (stroke), Lachie Hazlett, Fletcher Anderson, Dominic Edmond, Charles Smith, Guy Chaffey, Dominic Lambert, Fin Smith + Matthew Quin (cox)
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
CUR*
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CUR*
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Michael Petherick
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Michael Petherick
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Jess Kokshoorn (stroke), Georgia Rutter, Helen Gunn, Alesha Harley, Judith Boeren, Kelsee Hamilton, Abby Chiplin, Phoebe Sopp + Minnie Robson-Cabout (cox)
Coached by: David Hatton
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Dani Walsh (stroke), Isabelle Bartlett, Sophie Lightbourne, Grace Williams, Emma Jarvie, Victoria Shore, Anna Higgins, Zoliekah Judd + Jessica Williams (cox)
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Dani Walsh (stroke), Isabelle Bartlett, Sophie Lightbourne, Grace Williams, Emma Jarvie, Victoria Shore, Anna Higgins, Zoliekah Judd + Jessica Williams (cox)
Coached by: Dean Milne
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Jess Kokshoorn (stroke), Georgia Rutter, Helen Gunn, Alesha Harley, Judith Boeren, Kelsee Hamilton, Abby Chiplin, Phoebe Sopp + Minnie Robson-Cabout (cox)
Coached by: David Hatton
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Annie Kennedy (stroke), Emily Black, Charlotte Hall, Briar Mallinson, Gabbie Peake, Gabby Husband, Rachel Stephenson, Blaize Lawrence + Jessie Hernawan (cox)
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Natasha Metcalf (stroke), Claudia Knight, Hayley MacDonald, Shannon Smart, Bryn Johnstone, Georgia Walker, Laura Camp, Sophie Goodin + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
Heat 1 Progression: ->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 5 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 6 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: ->A Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Phoebe Trolove (stroke), Meghan Templeton, Nikita Clemens, Amy Taggart, Kate Harvey, Sarah Millar, Nicole Derwin, Taylor Allan + Grace O'Sullivan (cox)
Coached by: Dean Milne
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Bronte Daniels (stroke), Sara Cottam, Georgina Woods, Greta Lines, Natasha Metcalf, Shannon Smart, Hayley MacDonald, Claudia Knight + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: ->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Phoebe Trolove (stroke), Meghan Templeton, Nikita Clemens, Amy Taggart, Kate Harvey, Sarah Millar, Nicole Derwin, Taylor Allan + Grace O'Sullivan (cox)
Coached by: Dean Milne
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Bronte Daniels (stroke), Sara Cottam, Georgina Woods, Greta Lines, Natasha Metcalf, Shannon Smart, Hayley MacDonald, Claudia Knight + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Jonty Gallegher (stroke), Dominic Edmond, Fletcher Anderson, Charles Smith, Ben Young, Dominic Lambert, Guy Chaffey, Fearghus Bratten + Hugo Nelson (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Jonty Gallegher (stroke), Dominic Edmond, Fletcher Anderson, Charles Smith, Ben Young, Dominic Lambert, Guy Chaffey, Fearghus Bratten + Hugo Nelson (cox)
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Lachlan Nicholas (stroke), Cameron Maughan, Tyler Stanley, Finn Ocheduszko-Brown, Cameron McConchie, Matthew Smith, Scott Shackleton, Jack Hearn + Joel Coleman (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Lucas MacDonald (stroke), Finn Palmer, Harry Kellow-Cropp, Liam Whitaker, Jesse Webb, Reuben Bannon, Connor Small, Connor de Lautour + George Johnson (cox)
Coached by: James Lilley
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Lachlan Nicholas (stroke), Cameron Maughan, Tyler Stanley, Finn Ocheduszko-Brown, Cameron McConchie, Matthew Smith, Scott Shackleton, Jack Hearn + Joel Coleman (cox)
Coached by: James Lilley & Josh Dolan
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Lucas MacDonald (stroke), Finn Palmer, Harry Kellow-Cropp, Liam Whitaker, Jesse Webb, Reuben Bannon, Connor Small, Connor de Lautour + George Johnson (cox)
Coached by: James Lilley
|
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Greer Halcrow (stroke), Gina Damerow-Stephen, Hannah-Rose Daldry, Ruby Pringle + Minnie Robson-Cabout (cox)
Coached by: Hayden Cohen
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Greer Halcrow (stroke), Gina Damerow-Stephen, Hannah-Rose Daldry, Ruby Pringle + Minnie Robson-Cabout (cox)
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: ->A Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Jamie Vou
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Sarah Templeton (stroke), Eloise Gawler, Emma Trolove, Zoe Leen, Maddi Palmer, Brianna Harrison, Kate Jackson, Sophie Tulley + Jessica Williams (cox)
Coached by: Dean Milne
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Rose McEwan (stroke), Holly Maxwell, Lauren Sim, Emily Christison, Bronte Daniels, Molly Smith, Olivia Cottam, Greta Lines + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Sarah Templeton (stroke), Eloise Gawler, Emma Trolove, Zoe Leen, Maddi Palmer, Brianna Harrison, Kate Jackson, Sophie Tulley + Jessica Williams (cox)
Coached by: Dean Milne
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Rose McEwan (stroke), Holly Maxwell, Lauren Sim, Emily Christison, Bronte Daniels, Molly Smith, Olivia Cottam, Greta Lines + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Ivana Giacon (stroke), Christina Blackford, Madeleine Ashby, Mollie Weston, Oriane Gabali, Ella Vink, Laura Cockroft, Kate Jordan + Sophie Baker (cox)
Coached by: Nathan Cohen
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Ivana Giacon (stroke), Christina Blackford, Madeleine Ashby, Mollie Weston, Oriane Gabali, Ella Vink, Laura Cockroft, Kate Jordan + Sophie Baker (cox)
Coached by: Nathan Cohen
|
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: ->A Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Next Fastest Crews |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: ->A Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 5 Progression: 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Matthew Parker (stroke), Matthew Beveridge, Matthew Cole, Tom Reid, Harrison Joseph, Logan Evans, Michael Robson, Ed Sullivan + Sophie Baker (cox)
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Ben Wade (stroke), Angus Gray, Oscar Acland, Jack Beadel, Flynn Mann, Oliver Tyler, Tom Darry, George Clarke + Guy Flynn (cox)
|
||||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
Stuart Wade (stroke), Murray McCartin, Brent Mirfin, Barry Meates, Dan Batchelor, Hamish Gray, Rob Armstrong, Brendon McKenna + Tanja McDonald (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Matthew Parker (stroke), Matthew Beveridge, Matthew Cole, Tom Reid, Harrison Joseph, Logan Evans, Michael Robson, Ed Sullivan + Sophie Baker (cox)
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Ben Wade (stroke), Angus Gray, Oscar Acland, Jack Beadel, Flynn Mann, Oliver Tyler, Tom Darry, George Clarke + Guy Flynn (cox)
|
|||
UNCC
club
Canterbury
ca
|
Stuart Wade (stroke), Murray McCartin, Brent Mirfin, Barry Meates, Dan Batchelor, Hamish Gray, Rob Armstrong, Brendon McKenna + Tanja McDonald (cox)
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Patrick Fruean (stroke), Dacey Caldwell, Timothy Osmers, Thomas Paterson, Fred Coughlan, James Mountier, Henry Wills, Mark Dadson + Josh Dolan (cox)
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Alex Cartwright (stroke), James Alexander, Jackson Drake, Elijah Coulston, Corbin Newlands, Max Ngataki, McGregor Best, Jake Luthi + Joel Coleman (cox)
Coached by: Tim Osmers
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
David Beukes (stroke), Jack Hoare, Andrew Wakefield, Jack Bell, Zach Murphy, Isaac Zarifeh, Simon Early, Hamish Maxwell + Natalie Bocock (cox)
Coached by: Alex Meates
|
||||
CUR*
club
Canterbury
ca
|
Lawson Morris-Whyte (stroke), Russell Crampton, Tom Brand, William Morris-Whyte, Wade Puklowski, Luke Brady, Ryan Flintoft, Jack Castle + Ashley Maxwell (cox)
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Zac Cran (stroke), Max Goodwin, Sam Darry, Joshua Wade, Harrison Voice, James Newton, Albert O'Shannessey, Sam Aitken + Guy Flynn (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Zac Cran (stroke), Max Goodwin, Sam Darry, Joshua Wade, Harrison Voice, James Newton, Albert O'Shannessey, Sam Aitken + Guy Flynn (cox)
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Patrick Fruean (stroke), Dacey Caldwell, Timothy Osmers, Thomas Paterson, Fred Coughlan, James Mountier, Henry Wills, Mark Dadson + Josh Dolan (cox)
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
David Beukes (stroke), Jack Hoare, Andrew Wakefield, Jack Bell, Zach Murphy, Isaac Zarifeh, Simon Early, Hamish Maxwell + Natalie Bocock (cox)
Coached by: Alex Meates
|
|||
CUR*
club
Canterbury
ca
|
Lawson Morris-Whyte (stroke), Russell Crampton, Tom Brand, William Morris-Whyte, Wade Puklowski, Luke Brady, Ryan Flintoft, Jack Castle + Ashley Maxwell (cox)
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Alex Cartwright (stroke), James Alexander, Jackson Drake, Elijah Coulston, Corbin Newlands, Max Ngataki, McGregor Best, Jake Luthi + Joel Coleman (cox)
Coached by: Tim Osmers
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Erik McBride (stroke), Jack Elvy, Alex Todhunter, Tom Vincent, Lachie Hazlett, Charlie Bushell, Jamie Batchelor, Will Chaffey + Fin Smith (cox)
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Louis Batchelor (stroke), Harry Black, Sam Smith, Robert Turnbull, Sean Swanson, Theodore Davis, Harry Hawkins, Ben Stronach + Paddy Hone (cox)
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
James Goodman (stroke), Louie Kinder-Rycroft, Jonty Gallegher, Edward Peak, Thomas Dobson, Henry Wells, Thomas Hawley, Fergus Beadel + Max Marsh (cox)
|