WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
- Division 1: placed 2nd (02:26.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Division 2: placed 1st (02:12.5)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
- Division 2: placed 3rd (02:17.8)
- Division 1: placed 3rd (02:00.6)
- Division 1: placed 4th (02:01.6)
WELC
club
Wellington
we
Benjamin Rowan (stroke), Joseph Graham, Joshua Ngaia, Daniel Ward, Finn Patric Juhan O'Connor, Brendan Owen, Luciano Barbalich, Johnny English + Harrison McGrail (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Division 1: placed 1st (01:35.4)
WELC
club
Wellington
we
Dylon van der Vental (stroke), Jack Kovacs, Sumer Harker, Alick McCalman, Willis Dunshea, Jamie Hindle-Daniels, Tim Loretto, Angus Todd + Thorndon Antipas (cox)
Coached by: Tufi Sele
- Division 1: placed 5th (01:47.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 1st (01:50.3)
- Division 2: placed 2nd (01:56.4)
- Division 2: result (NJ)
- Division 1: placed 3rd (02:16.4)
- Division 2: result (DSQ)
- Division 3: placed 5th (02:25.7)
- Division 3: placed 3rd (02:05.9)
WELC
club
Wellington
we
Samantha Beveridge (stroke), Maya Williams, Jennifer Acton-Phillips, Kate Stretton, Olivia Clark, Mereana Taylor, Constance Stirling, Melissa Blackmore + Georgina King (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 2nd (01:41.9)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Division 2: placed 5th (02:12.6)
WELC
club
Wellington
we
Finn Patric Juhan O'Connor (stroke), Luciano Barbalich, Adam McRandle, Johnny English + Barney Lenihan (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Division 2: placed 1st (01:54.6)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Division 3: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Scott Connew
- Division 3: result (NJ)
WELC
club
Wellington
we
Dylon van der Vental (stroke), Jack Kovacs, Jamie Hindle-Daniels, Tim Loretto + Thorndon Antipas (cox)
Coached by: Tufi Sele
- Division 3: placed 3rd (+13.9)
- Division 1: placed 1st
- Division 2: placed 4th (02:59.7)
WELC
club
Wellington
we
Meg Thompson (stroke), Jessica Drake, Lucy Witkowski, Kristina Heywood, Lucy Golding, Rosemary King, Josephine Paxie, Amelia Radaich + Katie O'Hagan (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
- Division 1: placed 3rd (02:06.8)
WELC
club
Wellington
we
Melissa Blackmore (stroke), Constance Stirling, Alice Loretto, Olivia Clark, Mereana Taylor, Maggie Booker, Annabelle Skinner-Evers, Georgia Henderson + Georgina King (cox)
Coached by: Tufi Sele
- Division 1: placed 4th (02:11.2)
WELC
club
Wellington
we
Jennifer Acton-Phillips (stroke), Maya Williams, Samantha Beveridge, Kate Stretton + Heather Scott (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 1st (01:59.5)
- Division 2: placed 1st (01:57.7)
WELC
club
Wellington
we
Brook Walker (stroke), Caleb Smith, Fred Coughlan, Tufi Sele, Mark Brocklehurst, Blaine Abraham, Tristan Cotter, Paul Moreno + Heather Scott (cox)
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 2nd (02:14.6)