Event 1
B U18 8+
Sponsored by: Cassin family - in memory of Margaret Cassin
SKEC
club
Auckland
au
Matt Kelly (stroke), Ollie Strang, Angus Wilson, Harry Ramakers, Nicholas Lyon-Ramsdale, Ethan Blight, Kieran Blockley, Sam Morrow + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
- Heat 1: placed 1st
Event 3
B U17 4+
Sponsored by: Bride family - in memory of Jan Bride
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
- Division 1: placed 6th
Event 3
B U17 4+
Sponsored by: Bride family - in memory of Jan Bride
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 5th
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 6th
- Division 1: result (NRR)
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 6th
- Division 3: placed 7th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
- Division 1: result (DNS)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 4th
- Division 3: placed 2nd
- Division 3: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Wendy Ni (stroke), Erin Porter, Olivia Sewell, Star Tutaki, Mia Dobbe, Kristen Hansen, Sofia Montgomerie, Olivia Chiang + Sophia Hynds (cox)
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
- Division 2: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Norman Sharpe
- Division 1: placed 5th
SKEC
club
Auckland
au
Dion Shen (stroke), Geoffrey Chang, Harrison Strang, Kyle Hebditch, Sean Patten, Guy Weenink, Ben Canton, Hugo Thomson + Robbie King (cox)
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
- Division 1: placed 1st
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
- Division 2: placed 6th
SKEC
club
Auckland
au
Alex Hynds (stroke), Lucy Frazer, Emily Swiatek, Emma Sampson, Fiona Wang, Kristen Hansen, Zara Iqbal, Brooklyn Cross + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Emily Lott (stroke), Star Tutaki, Sophie Ardern, Paige Badish, Mia Dobbe, Erin Porter, Wendy Ni, Alex Collinson + Olivia Chiang (cox)
Coached by: Jacqueline Chiang & Hamish Ramsay
- Division 1: placed 6th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
- Division 2: placed 1st
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Division 1: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Division 2: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Norman Sharpe & Geoff Perry
- Division 2: placed 1st
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
- Division 2: placed 5th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Norman Sharpe
- Division 1: placed 7th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
- Division 1: placed 6th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
- Division 1: result (CANCELLED)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
- Division 2: result (CANCELLED)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
- Division 1: result (CANCELLED)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
- Division 2: result (CANCELLED)
SKEC
club
Auckland
au
George Beggs (stroke), Harry Church, Craig Ford, Adam Ford, Sam Barry, Lachie Harvey, Dominic Powell, Sam Russell + Alex Johnston (cox)
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
- Division 1: result (CANCELLED)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
- Division 1: result (CANCELLED)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 3: result (CANCELLED)
SKEC
club
Auckland
au
Dion Shen (stroke), Kyle Hebditch, Harrison Strang, Liam Scott-Russell, Sean Patten, Guy Weenink, Hugo Thomson, Joel Leishman + Robbie King (cox)
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
- Division 2: result (CANCELLED)
SKEC
club
Auckland
au
Olivia Hofer (stroke), Georgia Pettengell, Claire Hofman, Rhiannon Koni-Webb, Sophie Humphries, Lucy Wilson, Alesha Lamont, Lauren Oliver + Georgia Evans (cox)
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Division 1: result (CANCELLED)
SKEC
club
Auckland
au
Alex Hynds (stroke), Grace Payn, Emily Swiatek, Lucy Frazer, Zara Iqbal, Emily Lott, Emma Sampson, Wendy Ni + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Division 1: result (CANCELLED)
Event 70
B U18 8+
Sponsored by: Cassin family - in memory of Margaret Cassin
SKEC
club
Auckland
au
Matt Kelly (stroke), Ollie Strang, Angus Wilson, Harry Ramakers, Nicholas Lyon-Ramsdale, Ethan Blight, Kieran Blockley, Sam Morrow + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
- A Final: result (CANCELLED)