menu menu

rowIT.co.nz

Event 1
B U18 8+
Sponsored by: The Cassin Family - in memory of Margaret Cassin
 
Event 2
G U16 2X
Sponsored by: Blemont Partners

Division 1

WTLG
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
Crew #21 WTLG [NSHC]
Coached by: Craig Smith
WREC
club
Northland nt
Crew #1 WREC
Coached by: Chris Williams
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #1 MACL [SGEC]
Zara Ely (stroke), Zoe Marais
Coached by: Tom Moore
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
TAKA
school
Auckland au
Crew #1 TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam
COMC
club
Auckland au
Crew #1 COMC
Coached by: Hayden Shaw
WESC
club
Auckland au
Crew #11 WESC

Division 2

AKLC
club
Auckland au
HOWI
school
Auckland au
Crew #1 AKLC [HOWI]
Coached by: Dudley Storey & Keith Hibberd, Sigrid Davis
WTMC
club
Auckland au
Crew #1 WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
WTLG
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
Crew #22 WTLG [NSHC]
Coached by: Craig Smith
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #2 MACL [SGEC]
Coached by: Tom Moore
WESC
club
Auckland au
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au

Division 3

WTLG
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
Crew #23 WTLG [NSHC]
Coached by: Craig Smith
SGEC
club
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
Crew #4 SGEC [GLDW]
Jamie Iro (stroke), Olivia Hay
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
WTLG
school
Auckland au
Crew #24 WTLG
Coached by: Craig Smith
MERC
club
Auckland au
Crew #3 MERC
Coached by: Alan Cleaver
Event 3
B U17 4+
Sponsored by: The Bride Family - in memory of Jan Bride

Division 1

NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
KICC
club
Auckland au
Crew #1 KICC
Coached by: Nick Lloyd
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #11 MACL [SGEC]
Coached by: Mark Clemo
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #1 SKEC
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
AKGC
club
Auckland au

Division 2

STPA
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
STPA
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #2 SKEC
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
KICC
club
Auckland au
Crew #2 KICC
Coached by: Leith Menzies
AKGC
club
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
Event 5
W Nov 4X+
Sponsored by: Graeme Hughes Panelbeaters

Division 1

NSHC
club
Auckland au
WREC
club
Northland nt
Crew #1 WREC
Coached by: Chris Williams
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
Crew #1 AKLC
Coached by: Wing Kam
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #1 MACL [SGEC]
Coached by: Bradyn Watson

Division 2

WTLG
school
Auckland au
Crew #21 WTLG
Coached by: Craig Smith
KICC
club
Auckland au
Crew #1 KICC
Coached by: Brendan Boreham
AKLC
club
Auckland au
WTMC
club
Auckland au
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
COMC
club
Auckland au
Crew #1 COMC
Coached by: Ron Neighbour & Emily Caldwell

Division 3

WTLG
school
Auckland au
Crew #22 WTLG
Coached by: Craig Smith
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #2 MACL [SGEC]
Coached by: Bradyn Watson
WTLG
school
Auckland au
Crew #23 WTLG
Coached by: Craig Smith

Division 1

WENT
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
WTMC
club
Auckland au
Crew #1 WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
COMC
club
Auckland au
Crew #1 COMC
Coached by: Hayden Shaw
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #1 MACL [SGEC]
Coached by: John Lawrence
WREC
club
Northland nt
Crew #1 WREC
Coached by: Chris Williams
TAKA
school
Auckland au
Crew #1 TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
Crew #1 AKLC
Coached by: Kings College

Division 2

WTLG
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
Crew #22 WTLG [NSHC]
Coached by: Craig Smith
WTLG
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
Crew #23 WTLG [NSHC]
Coached by: Craig Smith
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
COMC
club
Auckland au
Crew #3 COMC
Coached by: Hayden Shaw
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #2 MACL [SGEC]
Coached by: John Lawrence
TAKA
school
Auckland au
Crew #2 TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam
COMC
club
Auckland au
Crew #2 COMC
Coached by: Hayden Shaw
 
Event 7
W Club 2-
Sponsored by: MAAT Group

Division 1

SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
Crew #1 WESC
Coached by: Gerard Campbell
NSHC
club
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
EGGS
school
Auckland au
Crew #21 AKLC [EGGS]
Coached by: Paul Westbury
SKEC
club
Auckland au
Crew #1 SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
WTMC
club
Auckland au
Crew #1 WTMC
Coached by: Brian Hawthorne

Division 2

WESC
club
Auckland au
BARA
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
BARA
school
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #2 SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
NSHC
club
Auckland au
WESC
club
Auckland au
BARA
school
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #3 SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
 
Event 8
M Open 2-
Sponsored by: Tui Kiwigarden
 
Event 9
B U16 2X

Division 1

COMC
club
Auckland au
Crew #1 COMC
Coached by: Micheal Teilemans
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
TAKA
school
Auckland au
Crew #1 TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #1 MACL [SGEC]
Coached by: Mark Clemo
WREC
club
Northland nt
Crew #1 WREC
Coached by: Spencer Nichols
SKEC
club
Auckland au
Crew #1 SKEC
Coached by: Peter Mason & Norman Sharpe
AKGC
club
Auckland au
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au

Division 2

KICC
club
Auckland au
Crew #1 KICC
Coached by: Conor Burns
KICC
club
Auckland au
Crew #2 KICC
Coached by: Conor Burns
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
STPA
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
AKGC
club
Auckland au
Crew #2 AKGC
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #11 MACL [SGEC]
Coached by: Mark Clemo

Division 3

KICC
club
Auckland au
Crew #3 KICC
Coached by: Conor Burns
MERC
club
Auckland au
Crew #3 MERC
Coached by: Alan Cleaver
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #12 MACL [SGEC]
Coached by: Mark Clemo
STPA
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
KICC
club
Auckland au
Crew #5 KICC
Coached by: Conor Burns
KICC
club
Auckland au
Crew #4 KICC
Coached by: Conor Burns
SKEC
club
Auckland au
Crew #2 SKEC
Coached by: Peter Mason & Norman Sharpe
AKGC
club
Auckland au
 
Event 10
G U16 4+
Sponsored by: Writersinc Ltd

Division 1

WTLG
school
Auckland au
Crew #21 WTLG
Coached by: Craig Smith
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
Crew #11 WESC
Coached by: Aimee Pink
AKLC
club
Auckland au
HOWI
school
Auckland au
Crew #1 AKLC [HOWI]
Coached by: Dudley Storey & Keith Hibberd, Sigrid Davis
TAKA
school
Auckland au
Crew #1 TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam
SKEC
club
Auckland au
Crew #1 SKEC
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry

Division 2

WTLG
school
Auckland au
Crew #22 WTLG
Coached by: Craig Smith
AKLC
club
Auckland au
EGGS
school
Auckland au
Crew #21 AKLC [EGGS]
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland au
EGGS
school
Auckland au
Crew #22 AKLC [EGGS]
Coached by: Paul Westbury
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #2 SKEC
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
 
Event 11
M Club 2-
Sponsored by: Mecure Hotel Auckland

Division 1

NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
Crew #1 WESC
Coached by: Gerard Campbell
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #1 SKEC
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
AKGC
club
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
Crew #1 NSHC
Tai Nelson (stroke), David Shi
WTMC
club
Auckland au
Crew #1 WTMC

Division 2

KICC
club
Auckland au
Crew #2 KICC
James Hall (stroke), Sam Lowe
Coached by: Nick Lloyd
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
AKGC
club
Auckland au
Crew #2 AKGC
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au

Division 3

AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #2 SKEC
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
SKEC
club
Auckland au
Crew #3 SKEC
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
AKGC
club
Auckland au
Crew #3 AKGC
 
Event 12
W Open 4X-
Sponsored by: Topline Marketing
 
Event 13
B U15 4X+
Sponsored by: Tradextra

Division 1

WTMC
club
Auckland au
Crew #1 WTMC
Coached by: Craig Hawthorne
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
STPA
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
WREC
club
Northland nt
Crew #1 WREC
Coached by: Spencer Nichols
COMC
club
Auckland au
Crew #1 COMC
Coached by: Logan Walters
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #11 MACL [SGEC]
Coached by: Mark Clemo & Rory Accorsi
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au

Division 2

AKGC
club
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
AKGC
club
Auckland au
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
STPA
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
 
Event 14
G U17 8+
Sponsored by: You Travel Takapuna
 
Event 15
G U15 8+

Division 1

WESC
club
Auckland au
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
WTLG
school
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
EGGS
school
Auckland au

Division 2

WTLG
school
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #1 SKEC
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
AKLC
club
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
EGGS
school
Auckland au

Division 1

WTMC
club
Auckland au
Crew #1 WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
WENT
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
Crew #1 WENT [NSHC]
Coached by: Pip Everitt
MACL
school
Auckland au
Crew #11 MACL
Coached by: Rory Accorsi
KICC
club
Auckland au
Crew #1 KICC
Coached by: Nick Lloyd
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
AKGC
club
Auckland au
TAKA
school
Auckland au
Crew #1 TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam

Division 2

WTMC
club
Auckland au
Crew #2 WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
KICC
club
Auckland au
Crew #2 KICC
Coached by: Nick Lloyd
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #12 MACL [SGEC]
Coached by: Rory Accorsi
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
COMC
club
Auckland au
Crew #1 COMC
Coached by: Micheal Teilemans
COMC
club
Auckland au
Crew #2 COMC
Coached by: Micheal Teilemans
AKGC
club
Auckland au

Division 3

KICC
club
Auckland au
Crew #3 KICC
Coached by: Leith Menzies
KICC
club
Auckland au
Crew #4 KICC
Coached by: Leith Menzies
KICC
club
Auckland au
Crew #5 KICC
Coached by: Leith Menzies
KICC
club
Auckland au
Crew #6 KICC
Coached by: Leith Menzies
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #13 MACL [SGEC]
Coached by: Mark Clemo & Rory Accorsi
AKGC
club
Auckland au
TAKA
school
Auckland au
Crew #2 TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam
Event 19
G U18 1X
Sponsored by: Dunford Bradford Limited
 
Event 20
W Club 1X
Sponsored by: Fixed Abode Ltd
 
Event 21M
Mst 2X
Sponsored by: Churton Pacific

Division 1

MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #11 MACL [SGEC]
Coached by: Mark Clemo
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #1 SKEC
Coached by: Peter Mason & Norman Sharpe
KICC
club
Auckland au
Crew #1 KICC
Coached by: Conor Burns

Division 2

NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
AKGC
club
Auckland au
STPA
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
KICC
club
Auckland au
Crew #2 KICC
Coached by: Conor Burns

Division 3

MERC
club
Auckland au
Crew #3 MERC
Coached by: Alan Cleaver
KICC
club
Auckland au
Crew #3 KICC
Coached by: Conor Burns
NSHC
club
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
KICC
club
Auckland au
Crew #4 KICC
Coached by: Henry Morrow
 
Event 23
M Open 1X

Division 1

WESC
club
Auckland au
Crew #1 WESC
Coached by: Gerard Campbell
NSHC
club
Auckland au
WREC
club
Northland nt
RPCA
RPC
Crew #1 RPCA
Coached by: Bruce Jones
RPCA
RPC
SGEC
club
Auckland au
Crew #3 RPCA [SGEC]
Zak Everitt (SGEC)
Coached by: James Coote
WTMC
club
Auckland au
Crew #1 WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
RPCA
RPC
AKGC
club
Auckland au
Crew #2 RPCA [AKGC]
Max Cooper (AKGC)
Coached by: Bruce Jones
TAKA
school
Auckland au
Crew #1 TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #11 MACL [SGEC]
Coached by: Rory Accorsi

Division 2

RPCA
RPC
WESC
club
Auckland au
Crew #6 RPCA [WESC]
Coached by: James Coote
NSHC
club
Auckland au
RPCA
RPC
WESC
club
Auckland au
Crew #5 RPCA [WESC]
Caleb Dallow (WESC)
Coached by: James Coote
NSHC
club
Auckland au
WREC
club
Northland nt
RPCA
RPC
AKLC
club
Auckland au
Crew #4 RPCA [AKLC]
Coached by: Bruce Jones
WESC
club
Auckland au
Crew #2 WESC
Coached by: Gerard Campbell
TAKA
school
Auckland au
Crew #2 TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam
MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #12 MACL [SGEC]
Coached by: Mark Clemo
 
Event 24
B U15 8+
Sponsored by: Loan Market

Division 1

AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
MAC*
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
Crew #1 MAC* [SGEC]
Hugh Ibbotson (stroke) (SGEC), Matt Botha (SGEC), Jed Williams (SGEC), Trent Marshall (SGEC), Dewald van Rooyen (SGEC), Lachlan Collison (SGEC), Liam Jessiman (SGEC), Max Duder (SGEC) + Henry Smith (cox) (SGEC)
Coached by: Mark Clemo & Rory Accorsi
AKGC
club
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #1 SKEC
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au

Division 2

AKGC
club
Auckland au
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
STPA
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
 
Event 25
W Open 2X (L)
Sponsored by: Pet & Vet Milford
 
Event 26
W Nov 4+
Sponsored by: Enginecare Systems Ltd

Division 1

NSHC
club
Auckland au
WESC
club
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
WTLG
school
Auckland au
Crew #21 WTLG
Coached by: Craig Smith
AKLC
club
Auckland au
HOWI
school
Auckland au
Crew #1 AKLC [HOWI]
Coached by: Dudley Storey & Keith Hibberd, Sigrid Davis
COMC
club
Auckland au
Crew #1 COMC
Coached by: Ron Neighbour & Emily Caldwell
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au

Division 2

WTLG
school
Auckland au
Crew #22 WTLG
Coached by: Craig Smith
AKLC
club
Auckland au
WESC
club
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
HOWI
school
Auckland au
Crew #2 AKLC [HOWI]
Coached by: Dudley Storey & Keith Hibberd, Sigrid Davis
AKLC
club
Auckland au
Crew #3 AKLC
Coached by: Wing Kam
AKLC
club
Auckland au
NSHC
club
Auckland au

Division 1

SKEC
club
Auckland au
Crew #1 SKEC
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
COMC
club
Auckland au
Crew #1 COMC
Coached by: Micheal Teilemans
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
STPA
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
AKGC
club
Auckland au

Division 2

KICC
club
Auckland au
Crew #1 KICC
Coached by: Nick Lloyd
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
WTMC
club
Auckland au
COMC
club
Auckland au
Crew #2 COMC
Coached by: Micheal Teilemans
TAKA
school
Auckland au
Crew #1 TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam
SKEC
club
Auckland au
Crew #2 SKEC
Coached by: Tom Barker & Geoff Perry
SGEC
club
Auckland au
GLDW
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
Crew #12 NSHC
no crew listed
 
Event 28
G U16 8+
Sponsored by: The Riverhead

Division 1

MACL
school
Auckland au
SGEC
club
Auckland au
WTLG
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au
MTAL
school
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #1 SKEC
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
AKLC
club
Auckland au
EGGS
school
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #2 SKEC
Coached by: Jacqueline Chiang & Hamish Ramsay
AKLC
club
Auckland au
EGGS
school
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
EGGS
school
Auckland au
 
Event 29
B U18 4+
Sponsored by: Autex Industries

Division 1

KICC
club
Auckland au
Crew #1 KICC
Coached by: Nick Lloyd
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
SKEC
club
Auckland au
Crew #1 SKEC
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
AKGC
club
Auckland au
STPA
school
Auckland au
WESC
club
Auckland au

Division 2

SKEC
club
Auckland au
Crew #2 SKEC
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
NSHC
club
Auckland au
WTLB
school
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
AKGC
club
Auckland au
AKLC
club
Auckland au
SHAK
school
Auckland au
KICC
club
Auckland au
Crew #2 KICC
Coached by: Leith Menzies
 
Event 30
M Club 4+
Sponsored by: Caroline Sills
 
Event 31
G U18 4+
Sponsored by: Devon on the Wharf

Division 1

NSHC
club
Auckland au
WTLG
school
Auckland au
Crew #21 WTLG
Coached by: Craig Smith
SKEC
club
Auckland au
Crew #1 SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
AKLC
club
Auckland au
EGGS
school
Auckland au
Crew #21 AKLC [EGGS]
Coached by: Paul Westbury
WTMC
club
Auckland au
Crew #1 WTMC
Coached by: Brian Hawthorne

Division 2

WESC
club
Auckland au
Crew #11 WESC
Coached by: Aimee Pink
WTLG
school
Auckland au
NSHC
club
Auckland au
Crew #22 WTLG [NSHC]
Coached by: Craig Smith
SKEC
club
Auckland au
Crew #2 SKEC
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
WESC
club
Auckland au
 
Event 32
W Club 4+
Sponsored by: Atomic Coffee
 
Event 33
W Open 1X
Sponsored by: Tyres Direct Ltd
 
Event 34
M Open 4X-
Sponsored by: Hume Architects Ltd
 
Event 35
G U17 2X
Sponsored by: IE Produce