NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: G. Reid
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
WENT
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Jack Solomon (stroke), Toallance Tukuitoga, Finn Humberstone Hurley, Callum Burrows-Page + Sam Botting (cox)
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Robbie Bentley
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: G. Reid
|
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
BARA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mollie James
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Mike Harrisob
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Hannah Hood
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester
|
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: A. Dawson & S. Archer
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
WESC
club
Auckland
au
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Max Dunshea (stroke), Mitchell Shaw-Lewis, Phoenix Karaitiana, Ziyad Ali + Issac Young-Montgomerie (cox)
Coached by: MTAL
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: A. Dawson & S. Archer
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Kember
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: A. Dawson & S. Archer
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
Event 16
B U18 4X+
Sponsored by: Jeremy Hill Photography / Zest IT
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: G. Reid
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Hill
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: G. Reid
|
Event 19
G U18 1X
Sponsored by: Fixed Abode Ltd / Render Trend Ltd
Event 22
B U16 4X+
Sponsored by: Jenkin A-lign Fencing / Tordeich Engineering
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
WENT
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Robbie Bentley
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: G. Reid
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Toallance Tukuitoga (stroke), Chris Holdsworth, Sam Ashworth, Callum Burrows-Page + Jacob Merwood (cox)
|
|||
WESC
club
Auckland
au
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Samuel Turley (stroke), Matthew Darby, Ben Slater, Jethro Magsalay-Downie + Alexander Chadfield (cox)
|
Event 29
B U18 4+
Sponsored by: Jacks Wholesale Meats / Hunter family
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: G. Reid
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Robbie Bentley
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
WESC
club
Auckland
au
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: G. Reid
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
|
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
|
|||
BARA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden & Reb Beattie
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Andrew Wakelin
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden & Reb Beattie
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Hawthorne
|
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
STPC
school
Waikato
wk
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
|
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: M O'Brien & T. Dolan
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tom Barker & Chris Goudie
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: M O'Brien
|
|||
WESC
club
Auckland
au
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: A. Dawson & S. Archer
|
Event 39
G U15 4X+
Sponsored by: Solar Outdoor Lighting Ltd
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Breanna Hawthorne
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Hannah Hood
|
|||
BARA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
Niamh Johnson (stroke), Mary O'Sullivan, Elise Callaghan, Sascha Moltschaniwskyj + Pranesh Patel (cox)
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Jacqueline Chang
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Open 2-
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
Boat variation: W Open 2-
|
|||
BARA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester
|
|||
BARA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Mia Bradford (stroke), Portia Vodanovich, Courtney Katterns, Courtney Thoumine + Charlotte Siermans (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Hawthorne
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
|
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Fraser Lewins (stroke), Richard Mann, Lachlan Pearce, Anton Waldmann + Issac Young-Montgomerie (cox)
Coached by: MTAL
|
|||
WESC
club
Auckland
au
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: A. Dawson & S. Archer
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: A. Dawson & T. Dolan
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: A. Dawson & T. Dolan
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
Event 50
G U16 4X+
Sponsored by: Commercial Business Services / Wayne J of Harcourt
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
BARA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Mike Harrison
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Tara Pickering (stroke), Makareta George-Clark, Emma Brothers, Isobella Johnson + Felix de Jong (cox)
Coached by: MTAL
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Craig Hawthorne
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Hannah Hood
|
Event 53
M Nov 4X+
Sponsored by: Gill & Grundy Concrete Construction
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: M O'Brien
|
|||
WESC
club
Auckland
au
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: STPA
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: M O'Brien
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Jansen
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Sam Kember
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: A. Dawson & S. Archer
|
Event 54
W Nov 8+
Sponsored by: Hair Cutters / Trueline Construction
Event 56
G U18 4X+
Sponsored by: The Design Option / Asteron Life
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WENT
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
|
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Andrew Wakelin
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden & Reb Beattie
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
RPCA
RPC
|
Coached by: Bruce Jones
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
|
|||
RPCA
RPC
|
Coached by: Bruce Jones
|
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden & Reb Beattie
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Kim Dowden & Reb Beattie
|
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Breanna Hawthorne
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
BARA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry & Jacqueline Chang
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Taylor Morrison (stroke), Ashley Hanrahan, Lily-Rose Gholam Hosseini, Sammi Dennis + Emma Begbie (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Hannah Hood
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Hill
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Grant Clearwater
|
|||
BARA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Hannah Thomas (stroke), Elisabeth Klaassen, Bella Rose Lennon, Georgina Hartnett + Nikita Woolnough (cox)
Coached by: Aimee Pink
|
|||
WENT
school
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
|
Shena Donald (stroke), Mia Cunningham South, Rebecca Faletanoai, Parekura Kellow + Jackson White (cox)
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Brake
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: MTAL
|
|||
BARA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
EDWT
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Allan Vester & Trish Fenton
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Hill
|
WREC
club
Northland
nt
|
Ashlee Greenhalgh (stroke), Lucy Johnston, Julia Ferris, Kendall Smith, Maddy Parker, Susan Dawson, Shannon Cox, Alexandra Godman + Aaron Harold (cox)
Coached by: Simon Koller & Andrew Wakelin
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Tessa White-Parsons (stroke), Claudia Waite, Michelle Murphy, Maddie Thom, Sophie Wallace, Natasha Abel, Hannah Ah Koy, Danielle Hewett + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Kim Dowden & Reb Beattie
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Caitlin Bailey (stroke), Ayla Hawthorne, Alex MacKenzie, Tayla Wilson, Gyorgika Farrelly, Lucretia Dobrec, Madison Jones, Sarah Puliyodil + Ashton Wilson (cox)
Coached by: Brian Hawthorne
|
RPCA
RPC
|
Charlotte Spence (stroke), Jemma James, Christie Davis, Kelsi Walters, Amy Mills, Tauhi Lopeti, Sarah Crummey, Lexi Kerr + Lucy Jonas (cox)
Coached by: James Coote
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Taryn Abel (stroke), Ella Campbell, Olivia White-Parsons, Jessica Remington, Renee Scott-French, Catherine Layburn, Alexandra Murden, Sian Anderson + Amber Gorrie (cox)
Coached by: Kim Dowden & Reb Beattie
|
|||
BARA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Poppy Holmes (stroke), Nina James, Jessica Dasent, Ruby O'Brien, Charlotte King, Kate McHugh, Larissa King, Tayla Clasper + Savannah Barrack (cox)
Coached by: Aimee Pink
|
GLDW
school
Auckland
au
SGEC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Courtney Katterns (stroke), Grace Shaw, Mica Erdmann, Aimee Mather, Latiesha Nathan, Charlotte Partridge, Faith Redpath, Hannah Norris + Francesca MacGregor (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
BARA
school
Auckland
au
WESC
club
Auckland
au
|
Megan Bol (stroke), Rebecca Meldrum, Eden Kelleher, Niamh McHugh, Sophia Meldrum, Libby Blore, Elizabeth Ellis, Evangeline Coman + Sophie Wall (cox)
Coached by: Aimee Pink
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Olivia Hofer (stroke), Georgia Pettengell, Rhiannon Koni-Webb, Katherine Chang, Ruby Houghton, Claire Hofman, Lauren Oliver, Georgia McLeish + Chava Arymowicz (cox)
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
|
Taylor Catchpole (stroke), Georgia Gray, Holly Gray, Maisie Meiklejohn, Sophie Salt, Lilly Simpson, Robyn Knowles, Maria Markovich + Erin Nugent (cox)
Coached by: Craig Smith
|
AKLC
club
Auckland
au
SHAK
school
Auckland
au
|
Joseph Watson (stroke), Henry Hyslop, George Hyslop, Tom Newton, Finn Lawson, Vedran Ilich, James Fitz-Gerald, Nicholas Hancock + Ben Tyson (cox)
Coached by: G. Reid
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Edward Barry (stroke), Sam Morrow, Joshua Grant, Ollie Strang, Jamie Sinclair-Eagle, Harry Church, Finn Harris, Kevin Reid + Alex Johnston (cox)
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
|
RPCA
RPC
|
Louis van Velthooven (stroke), Bobby Kells, Cameron Webster, Finn Howard, Fergus McSwiney, Jonathan Winter, Carl Pracey, Jim Aimer + Jemma James (cox)
Coached by: Bruce Jones
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Andrea Erilmi (stroke), Chris Everitt, Oliver Howard, Patrick Davenport, Doug Cryer, Craig Little, Dion Lee, Ben Partridge + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
|