- Division 1: placed 3rd (+13.3)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
- Division 1: placed 3rd (+7.9)
- Division 2: placed 3rd (+8.10)
- Division 1: placed 2nd (+10.9)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 2nd (+1.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 2nd
WELC
club
Wellington
we
Meg Thompson (stroke), Jessica Drake, Kristina Heywood, Lucy Golding, Lucy Witkowski, Isobel Gallagher, Petra Evans, Katie O'Hagan + Amelia Radaich (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
- Division 1: placed 2nd (+2.1)
WELC
club
Wellington
we
Valerie Chan (stroke), Vanessa McCormack, Bernadette Fischer, Laura-Meg McGlone + Mereana Taylor (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
- Division 1: placed 3rd (+22.6)
WELC
club
Wellington
we
Evie Henderson (stroke), Abela McBride-Wilson, Miriam Lindsay, Huia Martin Chambers + Rosemary King (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
- Division 2: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 2nd (+11.3)
WELC
club
Wellington
we
Clare Weterings (stroke), Valerie Chan, Laura-Meg McGlone, Jessica Hickey, Bernadette Fischer, Vanessa McCormack, Sophie Mortensen-Cronin, Caitlin Nicholson + Heather Scott (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Taylor Smith (stroke), Miriam Lindsay, Dayna Baxter, Claudia Pettett, Macey Flowers, Abela McBride-Wilson, Huia Martin Chambers, Charlize MacNeil + Rosemary King (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
- Division 1: placed 2nd (+3.6)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Scott Connew
- Division 1: placed 2nd (+5.7)
WELC
club
Wellington
we
Adelaide Brown (stroke), Caitlin Frew, Laura-Meg McGlone, Jessica Hickey, Bernadette Fischer, Caitlin Nicholson, Rebecca Quirke, Sarah Jackson + Heather Scott (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 2nd (+10.1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 3rd (+1.6)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 2nd (+6.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 2nd (+2.8)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
- Division 2: placed 2nd (+12.1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'Neill
- Division 2: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Samantha Beveridge (stroke), Kate Stretton, Louise Dixon, Maya Williams, Jennifer Acton-Phillips, Charlotte Waghorn, Mereana Taylor, Anna Thomson + Heather Scott (cox)
Coached by: Joe O'Neill
- Division 1: placed 2nd (+0.5)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
David Burnett (stroke), Brad Carter, Tristan Cotter, Blaine Abraham, Mark Brocklehurst, Jennifer Acton-Phillips, Huw Mitchell, Mark Brown + James Marston (cox)
- Division 1: placed 3rd (+7.9)