- Division 1: placed 2nd (+8.1)
- Division 2: placed 3rd (+12.4)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 2nd (+4.7)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Shawn McManus
- Division 2: placed 3rd (+17.7)
STAC
club
Wellington
we
Bella Smolnicki (stroke), Olivia Treacy, Saskia van der Wilt, Molly Nicholson + Sofia Udovenko (cox)
Coached by: Roy Pickard
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 2nd (+8.3)
- Division 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Division 1: placed 3rd (+7.9)
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Division 1: placed 2nd (+3.8)
STAC
club
Wellington
we
Annabelle Treacy (stroke), Emmy Sullivan, Macy Toovey, Laura Turner, Bella Standring, Brooke Cederwall, Zoe Coventry, Ellen Wilson-Hill + Georgie Darrall (cox)
Coached by: Shawn McManus
- Division 1: placed 3rd (+7.8)
- Division 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 2nd (+18.7)
- Division 2: placed 3rd (+17.1)
- Division 2: placed 2nd (+15.3)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Jack Perkins
- Division 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Jack Perkins
- Division 1: placed 3rd (+16.9)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 3rd (+5.7)
- Division 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Division 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Division 1: placed 3rd (+12.4)
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Division 1: placed 2nd (+4.1)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Matthew Johnson (stroke), Ben Strowger-Turnock, James Nicholas, Thomas Bramley + Thomas Murray (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 2nd (+4.0)
STAC
club
Wellington
we
Hannah Hodgkinson (stroke), Sarah Manners, Zara Simpson, Rosa Buxton, Nina Lawrence, Madi Antipas, Emily Bridgland, Anastasia Burn + Niamh Ireland-Blake (cox)
Coached by: Ray Hamilton
- Division 1: placed 3rd (+10.8)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Ricky Kiddle (stroke), Josiah Duffield, Zane Goggin, Zach Hough, Adam Smith, David Ash, Jack Allen-Russell, Cam Hall + Theo Barber (cox)
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Division 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Tim Hall (stroke), Josh Dray, George Harding, Adam Hill, Thomas Murray, Edwin Laurenson, Hugo Hibbert, James Dunne + Caleb Meijer (cox)
- Division 1: placed 2nd (+12.7)
STAC
club
Wellington
we
Hannah Hodgkinson (stroke), Sarah Manners, Emily Bridgland, Anastasia Burn + Niamh Ireland-Blake (cox)
Coached by: Ray Hamilton
- Division 2: placed 2nd (+2.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 2: placed 3rd (+11.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Will Hausmann (stroke), Joseph Bahr, Charles Lynch-Gerrard, Ben McHardy, Caleb Meijer, Felix Lowndes, Benjamin Laurie, Hayden Rumble + Ethan Sampson (cox)
Coached by: Jack Perkins
- Division 1: placed 2nd (+23.4)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Division 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Ray Hamilton
- Division 1: placed 2nd (+3.3)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Harry Beasley (stroke), Fergus Murray, Andrew Loveard, Connor Moore, Ben Strowger-Turnock, James Nicholas, Matthew Johnson, Thomas Bramley + Liam Stevens (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Hannah Hodgkinson (stroke), Sarah Manners, Zara Simpson, Rosa Buxton, Nina Lawrence, Madi Antipas, Clara Morris, Anastasia Burn + Rebecca Gallaway (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 3rd (+21.1)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Jack Perkins
- Division 1: placed 3rd (+21.2)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Jack Perkins
- Division 1: placed 2nd (+16.2)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Andrew Loveard (stroke), Connor Moore, Lucas Toovey, Thomas Cummack, Sam Wilkins, Matthew Johnson, Harry Beasley, Fergus Murray + Liam Stevens (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
- Division 1: placed 2nd (+5.1)