PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Shawn McManus
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Bella Smolnicki (stroke), Olivia Treacy, Saskia van der Wilt, Molly Nicholson + Sofia Udovenko (cox)
Coached by: Roy Pickard
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Shawn McManus
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
WELC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
KAPI
school
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
|
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird & Nick Tonkin
|
|||
STA*
club
Wellington
we
|
Coached by: Kerry Wilkins
|
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Meg Thompson (stroke), Jessica Drake, Kristina Heywood, Lucy Golding, Lucy Witkowski, Isobel Gallagher, Petra Evans, Katie O'Hagan + Amelia Radaich (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Annabelle Treacy (stroke), Emmy Sullivan, Macy Toovey, Laura Turner, Bella Standring, Brooke Cederwall, Zoe Coventry, Ellen Wilson-Hill + Georgie Darrall (cox)
Coached by: Shawn McManus
|
WELC
club
Wellington
we
|
Valerie Chan (stroke), Vanessa McCormack, Bernadette Fischer, Laura-Meg McGlone + Mereana Taylor (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
PORC
club
Wellington
we
PARA
school
Wellington
we
|
Coached by: Phil Walton
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Evie Henderson (stroke), Abela McBride-Wilson, Miriam Lindsay, Huia Martin Chambers + Rosemary King (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kylie Johnson & Emma McLean
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kylie Johnson & Emma McLean
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Peter Rowbotham
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins
|
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Weenink
|
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Scott Connew
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Peter Rowbotham
|
|||
PET*
club
Wellington
we
|
Coached by: Peter Rowbotham
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Peter Rowbothamm
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Matthew Johnson (stroke), Ben Strowger-Turnock, James Nicholas, Thomas Bramley + Thomas Murray (cox)
Coached by: Kerry Wilkins
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Weenink
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nick Tonkin
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Jones
|
|||
STA*
club
Wellington
we
|
Coached by: Kerry Wilkins
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Ricky Kiddle (stroke), Josiah Duffield, Zane Goggin, Zach Hough, Adam Smith, David Ash, Jack Allen-Russell, Cam Hall + Theo Barber (cox)
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Tim Hall (stroke), Josh Dray, George Harding, Adam Hill, Thomas Murray, Edwin Laurenson, Hugo Hibbert, James Dunne + Caleb Meijer (cox)
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Adam Stella (stroke), Denzell Christian, Deacon Eliason-Malden, Ethan James, Gregory Gouws, Jeremiah Sefesi, Max Roberts, Joshua Gibbs + Patrick Gibbs (cox)
Coached by: Richard Sheppard
|
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ray Hamilton
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Hannah Hodgkinson (stroke), Sarah Manners, Emily Bridgland, Anastasia Burn + Niamh Ireland-Blake (cox)
Coached by: Ray Hamilton
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
PETC
club
Wellington
we
|
Emmelia Stevenson (stroke), Tia McDougall, Laura Feinson, Kylie Sue, Max Pahina, Ryan Thompson, Tayla Richards, Maddy Devery + Charlotte Stevens (cox)
Boat variation: Open 8+
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Will Hausmann (stroke), Joseph Bahr, Charles Lynch-Gerrard, Ben McHardy, Caleb Meijer, Felix Lowndes, Benjamin Laurie, Hayden Rumble + Ethan Sampson (cox)
Coached by: Jack Perkins
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Matthew Wright (stroke), Nathan Luff, Jacob Groves, Guy Thomson, Harry Lillington, Zac Visser, Tony O'Keefe, Brodie Manson + Hugh Pawson (cox)
Coached by: Ian Weenink
Boat variation: M Club 8+
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Patrick Bull (stroke), Richard Sheppard, Michael Debbage, Christian Tuveve-Aiono, Philip Walton, Denzell Christian, Jeremiah Sefesi, Michael Sheppard + Patrick Gibbs (cox)
Coached by: Alan Jones
Boat variation: M Club 8+
|
WELC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
PORC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
AOTE
school
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Shawn McManus
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Shawn McManus
|
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ray Hamilton
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ray Hamilton
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
PET*
club
Wellington
we
|
Coached by: Peter Rowbotham
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Peter Rowbotham
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
PORC
club
Wellington
we
PARA
school
Wellington
we
|
Coached by: Phil Walton
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Craig Taylor
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kylie Johnson & Emma McLean
Boat variation: W Nov 4X+
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kylie Johnson & Emma McLean
Boat variation: W Nov 4X+
|
PETC
club
Wellington
we
|
Ashlee Curtis (stroke), Caitlin Walker, Abbie Pritchard, Rachel Gill, Abigail Watts, Caitlin Ross, Emma Hartley, Georgia Coyne + Lucy Bird (cox)
Coached by: Andrew Bird
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Samantha Beveridge (stroke), Kate Stretton, Louise Dixon, Maya Williams, Jennifer Acton-Phillips, Charlotte Waghorn, Mereana Taylor, Anna Thomson + Heather Scott (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Hannah Hodgkinson (stroke), Sarah Manners, Zara Simpson, Rosa Buxton, Nina Lawrence, Madi Antipas, Clara Morris, Anastasia Burn + Rebecca Gallaway (cox)
Coached by: Alan Greer
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Stella Parker (stroke), Breah McKay, Olivia Taylor, Anna Macquarrie, Rebecca Ramsay, Mia Walsh, Rebecca O'Niell, Katie MacDonell + Georgina King (cox)
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|