TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Michael Petherick
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Michael Petherick
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Erik McBride (stroke), Jack Elvy, Alex Todhunter, Jamie Batchelor, Lachie Hazlett, Tom Vincent, Will Chaffey, Charlie Bushell + Fin Smith (cox)
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Tyler Stanley (stroke), Cameron Maughan, Scott Shackleton, Finn Ocheduszko-Brown, Jayden Aldridge, Ethan Saywell, Lachlan Nicholas, Jack Hearn + Joel Coleman (cox)
Coached by: Josh Dolan
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Fletcher Anderson (stroke), Jonty Gallegher, William Koko, Guy Chaffey, Fergus Beadel, Charles Smith, Louis Wilson, Liam Allen + James Larkin (cox)
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Fletcher Anderson (stroke), Jonty Gallegher, William Koko, Guy Chaffey, Fergus Beadel, Charles Smith, Louis Wilson, Liam Allen + James Larkin (cox)
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Harry Kellow-Cropp (stroke), Matthew Smith, Connor Small, Chris Pearce, Cameron McConchie, Finn Palmer, Reuben Bannon, Jesse Webb + George Johnson (cox)
Coached by: Josh Dolan
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Erik McBride (stroke), Jack Elvy, Alex Todhunter, Jamie Batchelor, Lachie Hazlett, Tom Vincent, Will Chaffey, Charlie Bushell + Fin Smith (cox)
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Tyler Stanley (stroke), Cameron Maughan, Scott Shackleton, Finn Ocheduszko-Brown, Jayden Aldridge, Ethan Saywell, Lachlan Nicholas, Jack Hearn + Joel Coleman (cox)
Coached by: Josh Dolan
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Louis Batchelor (stroke), Harry Black, Tom Horncastle, Theodore Davis, Jay Sprott, Ben Stronach, Tommy Glass, Jacob Pye + Wilson Murray (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Louis Batchelor (stroke), Harry Black, Tom Horncastle, Theodore Davis, Jay Sprott, Ben Stronach, Tommy Glass, Jacob Pye + Wilson Murray (cox)
|
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Michael Petherick
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Michael Petherick
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Nikita Clemens (stroke), Sophie Lightbourne, Sarah Millar, Grace Williams, Emma Jarvie, Victoria Shore, Zoliekah Judd, Anna Higgins + Grace O'Sullivan (cox)
Coached by: Dean Milne
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Helen Gunn (stroke), Kelsee Hamilton, Jess Kokshoorn, Alesha Harley, Judith Boeren, Georgia Rutter, Abby Chiplin, Phoebe Sopp + Georgia Scott (cox)
Coached by: David Hatton
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Helen Gunn (stroke), Kelsee Hamilton, Jess Kokshoorn, Alesha Harley, Judith Boeren, Georgia Rutter, Abby Chiplin, Phoebe Sopp + Georgia Scott (cox)
Coached by: David Hatton
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Nikita Clemens (stroke), Sophie Lightbourne, Sarah Millar, Grace Williams, Emma Jarvie, Victoria Shore, Zoliekah Judd, Anna Higgins + Grace O'Sullivan (cox)
Coached by: Dean Milne
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Annie Kennedy (stroke), Blaize Lawrence, Briar Mallinson, Charlotte Hall, Gabby Husband, Grace Waller, Gabbie Peake, Emily Black + Jessie Hernawan (cox)
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Natasha Metcalf (stroke), Hayley MacDonald, Georgia Walker, Shannon Smart, Bryn Johnstone, Henrietta Clapham, Cameo Brown, Sophie Goodin + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Tyler Stanley (stroke), Finn Ocheduszko-Brown, Scott Shackleton, Cameron Maughan + Tane Norton (cox)
Coached by: Josh Dolan
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Josh Dolan
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Tyler Stanley (stroke), Finn Ocheduszko-Brown, Scott Shackleton, Cameron Maughan + Tane Norton (cox)
Coached by: Josh Dolan
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 5 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 6 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: James Mountier
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Phoebe Trolove (stroke), Meghan Templeton, Nikita Clemens, Amy Taggart, Nicole Derwin, Taylor Allan, Kate Harvey, Sophie Lightbourne + Kaia Holland (cox)
Coached by: Dean Milne
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Ruby Pringle (stroke), Hannah-Rose Daldry, Fae Mannering, Grace Kemp, Laura Taylor, Sophie Johnston, Ishoa Dougherty, Ella Dyson + Minnie Robson-Cabout (cox)
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Annie Kennedy (stroke), Zoe Borman, Blaize Lawrence, Gabbie Peake, Briar Mallinson, Emily Black, Grace Waller, Kinnley McAllister + Naeve Davidson (cox)
Coached by: Jaimee Harrison
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Holly Maxwell (stroke), Olivia Cottam, Georgina Woods, Emily Christison, Lucy Clapham, Gabby Checkley, Bronte Daniels, Greta Lines + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1->A Final +1 NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final +1 NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1->A Final +1 NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1->A Final +1 NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 5 Progression: 1->A Final +1 NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 6 Progression: 1->A Final +1 NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 7 Progression: 1->A Final +1 NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 5 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 6 Progression: 1->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Tyler Stanley (stroke), Cameron Maughan, Scott Shackleton, Finn Ocheduszko-Brown, Cameron McConchie, Matthew Smith, Lachlan Nicholas, Jack Hearn + Joel Coleman (cox)
Coached by: Josh Dolan
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Lucas MacDonald (stroke), Liam Whitaker, Connor Small, Finn Palmer, Harry Kellow-Cropp, Connor de Lautour, Jesse Webb, Reuben Bannon + George Johnson (cox)
Coached by: Josh Dolan
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Matt Durrant (stroke), Fletcher Anderson, Lachie Hazlett, Charles Smith, George Lill, William Koko, Jack Drage, Jonty Gallegher + Hugo Nelson (cox)
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Jaimee Harrison
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: ->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->A Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Antonio Frances-Rees (stroke), Paul Rosenberger, Thomas Flynn, Marty Williamson + Charlotte O'Brien (cox)
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Rose McEwan (stroke), Holly Maxwell, Lauren Sim, Emily Christison, Lucy Clapham, Molly Smith, Bronte Daniels, Olivia Cottam + Ashley Maxwell (cox)
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Sarah Templeton (stroke), Eloise Gawler, Maddi Palmer, Brianna Harrison, Kate Jackson, Sophie Tulley, Kate Harvey, Taylor Allan + Jessica Williams (cox)
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Stefanie Baker-Burns (stroke), Mollie Weston, Ivana Giacon, Christina Blackford, Madeleine Ashby, Oriane Gabali, Laura Cockroft, Kate Jordan + Sophie Baker (cox)
Coached by: Nathan Cohen
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Josh Dolan
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Josh Dolan
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
|||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Nathan Cohen
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
ASHC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: David Hatton
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
Heat 4 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Blackford
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Hayden Cohen
|
|||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
||||
TIMC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Jake Luthi (stroke), Alex Cartwright, Elijah Coulston, Jackson Drake, McGregor Best, Max Ngataki, Corbin Newlands, James Alexander + Joel Coleman (cox)
Coached by: Tim Osmers
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Michael Robson (stroke), Ed Sullivan, Hamish Maxwell, Matthew Beveridge, Harrison Joseph, Tom Layburn, Logan Evans, Alex Coulthard + Abby Bradford (cox)
|
|||
CHCC
club
Canterbury
ca
|
Sean Swanson (stroke), Sam Aitken, Sam Smith, Max Goodwin, Harrison Voice, Sam Darry, Harry Hawkins, Zac Cran + Guy Flynn (cox)
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Jakob Mangels (stroke), Hamish Maxwell, Henry Wills, Jack Bell, Isaac Zarifeh, Tom Reid, Zach Murphy, Tom Hastings + Sophie Baker (cox)
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Matthew Cole (stroke), Andrew Wakefield, Timothy Osmers, James Mountier, Fred Coughlan, Thomas Paterson, Jack Hoare, Mark Dadson + Josh Dolan (cox)
|