NOEC
club
Otago
ot
Georgia Clarke (stroke), Emma Wallace, Rebecca Walker, Haylee Deblecourt + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Dave Hanan & Craig Deblecourt
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 2: placed 4th (8:32.11)
- Heat 3: placed 5th (8:25.66)
- Heat 1: placed 5th (8:41.09)
- Heat 1: placed 6th (8:51.46)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 4: placed 7th (8:11.29)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 2: placed 5th (7:53.49)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 1: placed 5th (8:39.67)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 2: result (NRR)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 2: placed 6th (9:04.03)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Allan Whitfield
NOEC
club
Otago
ot
- A Final: placed 5th (4:20.50)
NOEC
club
Otago
ot
Jack Holland-Spinks (stroke), Sam Moore, Michael Manson, Harry Hansen, Thomas Ryan, Henry Wilson, Jack Webber, Reuben McArley + Tate Drummond (cox)
Coached by: Jamie McKenzie
NOEC
club
Otago
ot
Max McCormick (stroke), Harrison Booth, Archie O'Sullivan, Daniel Hughes, Jordan Green, Fynn Helliwell, George Procter, Ben Mills + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Kelvin Maker
- Heat 1: placed 5th (8:28.93)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Craig Deblecourt
- Heat 1: placed 8th (9:27.18)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Allan Whitfield
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
- Heat 1: placed 7th (7:23.36)
- Heat 2: placed 3rd (9:33.05)
NOEC
club
Otago
ot
Aaliyah Cumming (stroke), Charlotte Mason, Katie Hawkins, Charlotte Williams, Devon Wilson, Harriet Jolly, Olivia Whelan-Henderson, Sophie Sinclair + Lily Stedman (cox)
Coached by: Lauren Farnden & S Taylor
- Heat 2: placed 5th (7:58.21)
NOEC
club
Otago
ot
Charlotte Chapman-Cohen (stroke), Molly Marsh, Emma Christie, Briar Grounds, Lola Verkerk, Molly Gow, Emily Hurdle, Emma Burnside + Tamara Mason (cox)
Coached by: Lauren Farnden
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- Heat 2: placed 5th (8:43.24)
- Heat 4: placed 6th (9:41.05)
- Heat 4: placed 3rd (9:16.36)
- Heat 2: placed 7th (9:50.63)
- Heat 1: placed 7th (10:06.62)
- Heat 1: placed 5th (7:38.40)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- Heat 2: placed 5th (9:33.44)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- Heat 1: placed 7th (10:39.81)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
- Heat 2: placed 7th (9:51.65)
- Heat 1: result (CANCELLED)
- Heat 4: result (CANCELLED)
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 3: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 4: result (CANCELLED)
- Heat 2: result (CANCELLED)
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Craig Deblecourt & Lauren Farnden
- Heat 2: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Harriet Jolly (stroke), Briar Grounds, Olivia Whelan-Henderson, Sophie Sinclair + Tamara Mason (cox)
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 3: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Charlotte Chapman-Cohen (stroke), Molly Gow, Emily Hurdle, Emma Burnside + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 2: result (SCR)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 6: result (CANCELLED)
- Heat 1: result (CANCELLED)
- Heat 1: result (CANCELLED)
- Heat 1: result (CANCELLED)
- Heat 1: result (CANCELLED)
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Jack Webber (stroke), Angus Hewett, Oliver Haig, Harrison Ryan, Peter Rowe, Mitchell Duncan, Freddie Pankhurst, Riley Thompson + Thomas Young (cox)
Coached by: Jamie McKenzie
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Max McCormick (stroke), Harrison Booth, Archie O'Sullivan, Daniel Hughes, Jordan Green, Fynn Helliwell, George Procter, Ben Mills + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Kelvin Maker
- Heat 1: result (CANCELLED)
Event 47
G U16 4X+
Sponsored by: London Street Specialists - Sergio Salis
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden & Craig Deblecourt
- Heat 2: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: P Farrell & Craig Deblecourt
- Heat 2: result (CANCELLED)
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 2: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 3: result (CANCELLED)
- Heat 1: result (CANCELLED)
- Heat 2: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
- A Final: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- Heat 3: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- Heat 2: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Josie Cook (stroke), Melissa Gray, Molly Butt, Stella Keown, Kate Edwards, Gabby Hunter, Georgia Hay, Imogen Corbett + Grace Beattie (cox)
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 2: result (CANCELLED)
- Heat 2: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- Heat 3: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- Heat 2: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Jamie McKenzie
- Heat 2: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
- Heat 1: result (SCR)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Kelvin Maker
- Heat 1: result (CANCELLED)
- Heat 2: result (CANCELLED)
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Dave Hanan
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 2: result (CANCELLED)
- Heat 3: result (CANCELLED)
- Heat 2: result (CANCELLED)
- Heat 2: result (CANCELLED)
- Heat 3: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
- Heat 3: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Anna Englebrecht (stroke), Beth Anderson, Emma O'Meara, Harriet Jolly + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 2: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 2: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Charlotte Chapman-Cohen (stroke), Emma Christie, Molly Marsh, Caitlin Henderson + Grace Beattie (cox)
Coached by: Lauren Farnden
- Heat 1: result (CANCELLED)
NOEC
club
Otago
ot
Scott Bezett (stroke), Todd Bezett, Kyle Hughes, Jack Laney, Mitchell Booth, Oliver Higgins, Mitchell Anderson, Campbell Booth + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Allan Whitfield & Kelvin Maker
- Heat 1: result (CANCELLED)