WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Ben Tyson
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Glen Sinclair & Maysie Scott
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Sam Wojcik & Finn Murphy
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Troy O'Reilly & Michael Dessoulavy
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
|
|||
AUTU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Hanne Mellsop
|
|||
LINU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Lincoln University
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Glen Sinclair & Maysie Scott
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Glen Sinclair & Maysie Scott
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Saskia Jordan (stroke), Danielle Vandermeer, Georgia Barclay, Marie Venter + Sandalika Illangamudalige (cox)
Coached by: Sam Wojcik & Finn Murphy
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Michael Dessoulavy & Troy O'Reilly
|
|||
AUTU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Hanne Mellsop
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Matt Cameron
|
|||
AUTU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Hanne Mellsop
|
MWLU
tertiary
Wellington
we
|
||||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
||||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
||||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
||||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
||||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
||||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Kit Croxford & Neill Carr
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Angus Coull
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Drikus Conradie
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Connor Burns & Josh Ngaia
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Eve Mulder & Nierensche Perese-Kuil
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Drikus Conradie
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Connor Burns & Josh Ngaia
|
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
||||
LINU
tertiary
Canterbury
ca
|
||||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
||||
AUTU
tertiary
Auckland
au
|
||||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
||||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Morgan Steel
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Georgia Bewley
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Mike Turk & Jock Gilliams
|
|||
AKL*
tertiary
Auckland
au
|
Jonti Cullen (stroke), Helena Moratti, Alana Sherman, Charlotte Smaill + Sandalika Illangamudalige (cox)
Coached by: Maddie Palmer & Nierensche Perese-Kuil
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
Maddie Mitchell (stroke), Emma Winchester, Agnieske Keenan, Tess van der Wel + Jackson Reardon (cox)
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Nierensche Perese-Kuil & Maddie Palmer
|
|||
LINU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Lincoln University
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Georgia Bewley
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Georgia Bewley
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Mike Turk & Jock Gilliams
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Morgan Steel
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Mike Turk & Jock Gilliams
|
|||
LINU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Lincoln University
|
AKL*
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Nierensche Perese-Kuil & Maddie Palmer
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Kit Croxford & Neill Carr
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Angus Coull
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Mitch Cateley
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Connor Burns & Josh Ngaia
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Kit Croxford & Neill Carr
|
|||
CAN*
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Angus Coull
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Nierensche Perese-Kuil & Maddie Palmer
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Connor Burns & Josh Ngaia
|
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
||||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
||||
AUTU
tertiary
Auckland
au
|
||||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
||||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
||||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
||||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Michael Dessoulavy & Troy O'Reilly
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Richard Power
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Scott Gullery
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Christie Davis & Henry Lee
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Lauren Tilson
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Matt Cameron
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Scott Gullery
|
|||
LINU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Lincoln University
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Ben Tyson
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Kate Campbell (stroke), Clora Quinlan-Thompson, Kate Laracy, Saskia Klinkenberg + Lucy Davidson (cox)
Coached by: Glen Sinclair & Maysie Scott
|
|||
AUTU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Hanne Mellsop
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Glen Sinclair & Maysie Scott
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Michael Dessoulavy & Troy O'Reilly
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Sam Wojcik & Finn Murphy
|
|||
LINU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Lincoln University
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Glen Sinclair & Maysie Scott
|
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Matt Cameron
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Scott Gullery
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
Jostien Leota-Butler (stroke), Jamie Hindle-Daniels, Guy Thomson, David Knight + Ella McArthur (cox)
Coached by: Tim Osmers
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Scott Gullery
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Richard Power
|
|||
LINU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Lincoln University
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Lauren Tilson
|
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Finnian Smith (stroke), Jack Notting, Luke Smith, Harry Wilkinson, Tom Mirams, Ailish Sullivan, Rachel Fulton, William Brockbank + Georgia Scott (cox)
Coached by: Kit Croxford & Neill Carr
Boat variation: C U-Nov 8+
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Jonty Gensik (stroke), Bram van Gaalen, Sam Mason, Lachlan Cairns, Pratik Jivanji, Prince Lal, Ryan Williams, Shashank Yathindranath + Nicola Paul (cox)
Coached by: Drikus Conradie
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Jack Robertson (stroke), Shaw Mori, Jack Gradwell, Dulan Perera, Christoph Scholder, Brad Jonasen, Jacob Gasser, James Rowles + Dion Blackmore (cox)
Coached by: Connor Burns & Josh Ngaia
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Matthew Williams (stroke), Mark McLeish, Timofey Pavlov, Andi Liu, John Liang, Niandong Du, Georgia Hefferman, Lucy Scown + Georgina Hartnett (cox)
Coached by: Nierensche Perese-Kuil
Boat variation: C U-Nov 8+
|
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Ben Tyson
|
|||
MWLU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Liam Avery & Timothy Zouch
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Michael Dessoulavy & Troy O'Reilly
|
|||
AUTU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Hanne Mellsop
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Georgia Gibson (stroke), Claudia Waite, Maria Markovich, Marie Venter + Sandalika Illangamudalige (cox)
Coached by: Sam Wojcik & Finn Murphy
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Glen Sinclair & Maysie Scott
|
|||
LINU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Lincoln University
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Glen Sinclair & Maysie Scott
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Glen Sinclair & Maysie Scott
|
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Ben Tyson
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Glen Sinclair & Maysie Scott
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Troy O'Reilly & Michael Dessoulavy
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Florence Layburn (stroke), Mikayla Cracknell, Saskia Jordan, Danielle Vandermeer + Kaitlyn Shields (cox)
Coached by: Sam Wojcik & Finn Murphy
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
|
|||
AUTU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Hanne Mellsop
|
|||
LINU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Lincoln University
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Glen Sinclair & Maysie Scott
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Glen Sinclair & Maysie Scott
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Matt Cameron
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Troy O'Reilly & Michael Dessoulavy
|
|||
AUTU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Hanne Mellsop
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Matt Cameron
|
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Scott Gullery
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Richard Power
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Christie Davis & Henry Lee
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Lauren Tilson
|
|||
OTAU
tertiary
Otago
ot
|
Coached by: Scott Gullery
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
Coached by: Richard Power
|
|||
WKOU
tertiary
Waikato
wk
|
||||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Lauren Tilson
|
|||
VICU
tertiary
Wellington
we
|
Coached by: Christie Davis & Henry Lee
|
|||
CANU
tertiary
Canterbury
ca
|
Coached by: Tim Osmers
|
|||
AKLU
tertiary
Auckland
au
|
Coached by: Lauren Tilson
|