AKLU
tertiary
Auckland
au
Fergus Porteous (stroke), Oliver Aitchison, Craig Little, Patrick Davenport, Jefferson Haldane, Joseph Nihotte, Gus Pawson, Jake Guy + Olivia Rose (cox)
Coached by: Mathew Jenson
- A Final: placed 2nd (10:31.23)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Alexandra Murden (stroke), Anna Cullum, Lauren Tilson, Rose Crooks, Ellen Smith, Stacey Tamblin, Victoria Birch, Lucy Bennington + Olivia Rose (cox)
Coached by: Charlotte Gibson & Aaron Dowd
- A Final: placed 5th (10:54.07)
- A Final: placed 2nd (6:14.65)
- A Final: placed 5th (6:41.32)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Coached by: Mathew Jenson
- Division 1: placed 4th (7:32.43)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Coached by: Charlotte Gibson & Aaron Dowd
- Division 2: result (SCR)
- Division 1: placed 1st (8:05.41)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Coached by: Charlotte Gibson & Aaron Dowd
- Division 1: placed 6th (8:34.03)
- A Final: placed 7th (08:20.81)
- A Final: placed 3rd (07:43.72)
- A Final: placed 2nd (7:25.60)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Coached by: Jonathon Lintott & Lucy Bennington
- Division 1: placed 5th (9:03.62)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Fergus Porteous (stroke), Oliver Aitchison, Josh Hares, Patrick Davenport, Jonathon Lintott, James Bradshaw, Brock Ruscoe, Gus Pawson + Olivia Rose (cox)
Coached by: Charlotte Gibson & Mathew Jenson
- A Final: placed 4th (6:40.90)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Coached by: Lucy Bennington & Charlotte Gibson
- A Final: placed 4th (8:39.10)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Coached by: Mathew Jenson
- A Final: placed 3rd (6:37.67)
- Division 1: placed 5th (8:02.48)
- Division 2: placed 5th (8:31.24)
- A Final: placed 4th (7:20.68)
- Division 1: placed 4th (8:19.28)
- Division 2: result (SCR)
- Division 3: result (SCR)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Coached by: Jonathon Lintott & Lucy Bennington
- Division 1: placed 6th
AKLU
tertiary
Auckland
au
Coached by: Jonathon Lintott & Lucy Bennington
- Division 2: placed 6th
AKLU
tertiary
Auckland
au
Coached by: Charlotte Gibson
- A Final: placed 5th (7:06.09)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Valerie Green (stroke), Nierensche Perese-Kuil, Eve Mulder, Eilish Hurley, Katja Mirkovic, Suramya Ameresekera, Tess Master, Anita Kagaya + Claire Wang (cox)
Coached by: Jonathon Lintott & Lucy Bennington
- A Final: placed 4th (09:16.38)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Coached by: Charlotte Gibson & Aaron Dowd
- Division 1: placed 4th (8:09.12)
- A Final: result (SCR)
- A Final: placed 4th (6:43.23)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Coached by: Mathew Jenson
- A Final: placed 5th (7:05.67)
AKLU
tertiary
Auckland
au
Coached by: Jonathon Lintott & Charlotte Gibson
- A Final: placed 10th (9:07.89)
- A Final: placed 3rd (8:05.64)