OTAU
tertiary
Otago
ot
Michael Nisbet (stroke), Andrew Annear, Sam Kember, Alistair Bond, Mark O'Connor, James Harvey, Justin Evans + Michael Dessoulavy (cox)
- Division 1: placed 2nd (10:16.90)
OTAU
tertiary
Otago
ot
Adrian Riepen (stroke), Ollie Beherent, T J Leeming, James Lilley, Scott Barnsdale, Matt Smail, Thomas Stott, Jamie Saunders + Simon Breen (cox)
- Division 1: placed 3rd (10:28.30)
OTAU
tertiary
Otago
ot
Jenny Storey (stroke), Beatrix Heaphy-Hall, Sarah Lindley, Elyse Fraser, Kirsty Thompson, Haylee Jenkins, Laura Jones, Lisa Owen + Aynsley Moore (cox)
- Division 1: placed 1st (10:08.56)
OTAU
tertiary
Otago
ot
- Division 1: placed 2nd (10:11.56)
- Division 1: placed 1st (8:15.23)
- Division 1: placed 3rd (8:42.92)
- Division 1: placed 1st (6:39.67)
- Division 1: placed 3rd (6:52.39)
- Division 1: placed 2nd (6:49.75)
- Division 1: placed 4th (7:14.87)
- Division 1: placed 1st (6:28.52)
- Division 1: placed 4th (6:41.52)
- Division 1: placed 5th (6:46.29)
- Division 1: placed 1st (7:53.40)
- Division 1: placed 1st (7:49.00)
- Division 1: placed 2nd (7:58.47)
- Division 1: placed 5th (8:14.75)
- Division 1: placed 1st (7:40.82)
- Division 1: placed 1st (7:56.58)
- Division 1: placed 6th (8:30.12)
- Division 1: placed 4th (8:09.57)
- Division 1: placed 4th (6:59.31)
- Division 1: placed 5th (7:05.04)
- Division 1: placed 6th (7:23.05)
- Division 1: placed 3rd (6:54.46)
- Division 1: placed 2nd (7:38.15)
- Division 1: placed 1st (7:35.08)
- Division 1: placed 3rd (7:58.26)
OTAU
tertiary
Otago
ot
Adrian Riepen (stroke), Kurt Williamson, Scott Barnsdale, Benjamin Paterson, Jack Barr, Adam Harris, Thomas Newman + Simon Breen (cox)
- Division 1: placed 2nd (6:11.67)
- Division 1: placed 2nd (7:31.35)
- Division 1: placed 1st (7:23.99)
- Division 1: placed 3rd (7:46.28)
- Division 1: placed 1st (7:14.98)
- Division 1: placed 6th (8:07.44)
- Division 1: placed 1st (6:58.19)
- Division 1: placed 5th (7:33.81)
- Division 1: placed 5th (9:52.70)
- Division 1: placed 1st (8:23.64)
- Division 1: placed 5th (7:40.52)
- Division 1: result (SCR)
- Division 2: result (SCR)
- Division 2: placed 1st (7:41.25)
- Division 2: placed 3rd (8:08.24)
- Division 2: placed 2nd (7:41.94)
- Division 1: placed 1st (7:32.32)
- Division 1: placed 4th (8:10.43)
- Division 1: placed 3rd (8:01.71)
- Division 1: placed 1st (6:44.72)
- Division 1: placed 9th (7:35.83)
- Division 1: placed 1st (7:16.72)
- Division 1: placed 1st (7:18.43)
- Division 1: placed 2nd (7:18.78)
- Division 1: placed 4th (7:53.73)
- Division 1: placed 2nd (7:04.92)
- Division 1: placed 3rd (7:11.45)
- Division 1: placed 4th (7:16.54)
- Division 1: placed 1st (6:33.96)
- Division 1: placed 4th (7:07.90)
- Division 1: placed 2nd (7:53.81)
- Division 1: placed 1st (7:40.50)
- Division 1: placed 3rd (7:59.99)
- Division 1: placed 1st (7:50.64)
- Division 1: placed 1st (7:32.29)
- Division 1: placed 4th (7:42.65)
- Division 1: placed 5th (7:47.27)
- Division 1: placed 2nd (7:02.66)
- Division 1: placed 1st (7:01.73)
- Division 1: placed 5th (7:35.56)