AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
||||
HWB*
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Matt Hill
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones & Dick Joyce
|
||||
GIS*
club
Gisborne
gi
|
|||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
||||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
|||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Martin Simoncelli
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Jason Williams & Jodie Haskell
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Jock Jolly
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
|||
HWB*
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
GIS*
club
Gisborne
gi
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Matt Hill
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones & Dick Joyce
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
|
|||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Jock Jolly
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Jason Williams & Jodie Haskell
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3,4->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Jason Williams & Jodie Haskell
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7->Repechage |
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Matt Hill
|
|||
OAMC
club
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
CURC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7->Repechage |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones & Dick Joyce
|
|||
GIS*
club
Gisborne
gi
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Alex Meates
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Jason Williams & Jodie Haskell
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7->Repechage |
||||
HWB*
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WTUC
club
Southland
so
|
Coached by: Jock Jolly
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|