- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 2: placed 3rd (+20.6)
- Division 3: placed 5th (+40.0)
- Division 1: placed 2nd (+05.2)
- Division 2: placed 2nd (+08.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Charlie Graham
- Division 1: placed 3rd (+41.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
- Division 2: placed 5th (+30.2)
WELC
club
Wellington
we
Sophie Wickens (stroke), Ruby Leverington, Annabelle Skinner-Evers, Lily Marsh + Annabel Johnstone (cox)
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
- Division 2: placed 4th (+28.9)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Charlie Graham
- Division 3: placed 3rd (02:26.9)
WELC
club
Wellington
we
Hugo Plummer (stroke), Sumer Harker, Fraser McCabe, Willis Dunshea, James Stirling, Alick McCalman, Asher Hollows, Liam Watters + Fraser Asghar (cox)
Coached by: Sean Durkin
- Division 1: placed 3rd (+34.7)
WELC
club
Wellington
we
Jose Vaquero (stroke), Brendan Owen, Jasper Stone, Johnny English, Adam McRandle, Darien Williams, Samuel Rowan, Louis Gradwell + Harrison McGrail (cox)
Coached by: Fred Coughlan
- Division 2: placed 2nd (+20.2)
- Division 2: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 4th (01:02.2)
- Division 1: placed 5th (01:10.6)
- Division 2: placed 2nd (+14.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Division 1: result (DNF)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Division 2: placed 4th (+51.6)
- Division 1: result (DNS)
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: result (SCR)
- Division 3: placed 4th
- Division 3: placed 3rd (54:10)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 2: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Jeremy Farro-Howard (stroke), Dominic Lippmann, Josiah Duffield, Sumer Harker + Thorndon Antipas (cox)
Coached by: Sean Durkin
- Division 1: placed 2nd (+25.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 2: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 2: placed 2nd (+35.4)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Fred Coughlan
- Division 3: placed 3rd (+46.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Fred Coughlan
- Division 3: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 2: result (DNS)
- Division 1: placed 2nd (+04.1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin & Charlie Graham
- Division 2: placed 4th (+15.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Florence Barbalich (stroke), Courtney King, Megan Flannery, Alexandra Talbot + Annabel Johnstone (cox)
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
- Division 2: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Shawn McManus
- Division 2: placed 2nd (+00.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Charlie Graham
- Division 2: placed 4th (+34.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 2: placed 6th
WELC
club
Wellington
we
Isabella Warner (stroke), Francesca Kraayvanger, Emma Hassell, Stephanie Chin + Claudia Cunningham (cox)
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
- Division 2: placed 5th (01:00.3)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Charlie Graham
- Division 2: placed 3rd (+23.6)
WELC
club
Wellington
we
Finn Patric Juhan O'Connor (stroke), Joseph Graham, Eamonn Carr, Daniel Ward, Joshua Ngaia, Thomas Scott, Benjamin Rowan, Leo English + Harrison McGrail (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Division 1: placed 1st (0.0)
- Division 1: placed 4th (01:09.4)
- Division 2: placed 6th (01:32.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 1: placed 5th (36:10)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin & Nick Tonkin
- Division 1: placed 3rd (+26.5)
WELC
club
Wellington
we
Francesca Graham (stroke), Stephanie Clarke, Jennifer Acton-Phillips, Frances Gray + Toby Pearce (cox)
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 1: placed 3rd (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Shawn McManus & Nick Tonkin
- Division 2: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Florence Barbalich (stroke), Courtney King, Megan Flannery, Alexandra Talbot + Claudia Cunningham (cox)
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
- Division 2: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Isabella Warner (stroke), Francesca Kraayvanger, Emma Hassell, Stephanie Chin + Annabel Johnstone (cox)
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
- Division 3: result (DNS)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 3: result (DNS)
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 4th
- Division 3: placed 4th (+44.4)
- Division 3: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
Jordan Compton (stroke), Natasha Parrant, Florence Underhill, Olivia Clark, Claudette Wicks, Melissa Blackmore, Constance Stirling, Laila Smith + Alice Parle (cox)
Coached by: Catherine Duffin & Shawn McManus
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Sophie Wickens (stroke), Olivia Hausmann, Annabelle Skinner-Evers, Olivia Smith, Laura Heycoop, Ruby Leverington, Lily Marsh, Maddie Ferrier + Annabel Johnstone (cox)
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
- Division 1: placed 3rd (+06.1)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 2: placed 2nd (+12.6)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 2: placed 4th
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Division 3: placed 3rd (01:04.4)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Fred Coughlan
- Division 3: placed 2nd (+38.9)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Fred Coughlan
- Division 3: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 5th (+56.2)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Chris Jones
- Division 1: placed 2nd (+0.2)
WELC
club
Wellington
we
Francesca Graham (stroke), Hazel Burns, Jennifer Acton-Phillips, Olivia McCaskill, Megan Haines, Chrystal Rains, Victoria Joseph, Alex Matthews + Toby Pearce (cox)
Coached by: Joe O'neill
- Division 1: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Florence Barbalich (stroke), Courtney King, Megan Flannery, Francesca Kraayvanger, Isabella Warner, Emma Hassell, Alexandra Talbot, Stephanie Chin + Annabel Johnstone (cox)
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
- Division 1: placed 5th (+33.3)
WELC
club
Wellington
we
Amelia Radaich (stroke), Natalia Golding, Lucy Witkowski, Petra Evans, Katie O'Hagan, Ellie Parrot, Rosemary King, Kristina Heywood + Josephine Paxie (cox)
Coached by: Charlie Graham
- Division 1: placed 3rd (+20.4)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
- Division 1: placed 2nd (+08.4)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Charlie Graham
- Division 2: placed 4th (01:26.7)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
- Division 2: placed 1st (0.0)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Kim O'neill & Kate Jordan
- Division 3: placed 2nd (+10.7)
- Division 2: result (DNS)
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 4th
- Division 2: placed 5th
WELC
club
Wellington
we
Kate Judd (stroke), Charlotte Waghorn, Megan Simmons, Monique Beyer, Stephanie Clarke, Chrystal Rains, Frances Gray, Mereana Taylor + Toby Pearce (cox)
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 1: result (CANCELLED)
WELC
club
Wellington
we
Benjamin Rowan (stroke), Daniel Ward, Joshua Ngaia, Finn Patric Juhan O'Connor + Harrison McGrail (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Division 1: result (CANCELLED)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Division 1: result (CANCELLED)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Joe O'neill & Nina Brown
- Division 1: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
- Division 2: result (CANCELLED)
WELC
club
Wellington
we
Dimitrios Kotrotsos (stroke), William Fahey, Mark Brocklehurst, Patrick Fruean, Griffin Hunt, Hayden Ryan, Brook Walker, Josh Blackmore + Dion Blackmore (cox)
Coached by: Chris Jones
- Division 1: result (CANCELLED)