WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
- Heat 3: placed 6th (8:17.61)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Barry Banks & David Lindstrom
- Heat 2: placed 6th (8:29.07)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Barry Banks & David Lindstrom
- Heat 5: placed 8th (9:08.29)
- Heat 2: placed 6th (8:04.53)
- Heat 1: placed 6th (8:19.36)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & Andrew Trick
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & Andrew Trick
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Jack Norman (stroke), Blake Hogan, Loftus Stanford, Tyler Guinea, Jack Pringle, Samuel Manson, Hamish Bielby, Harry Davis + Miaa Brandon (cox)
Coached by: Tyler Scott & Andrew Trick
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 2: placed 7th (7:10.58)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & Andrew Trick
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & Andrew Trick
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Charlotte McKinlay (stroke), Catherine Pearce, Maddie McLean, Maggie O'Leary-Noyer, Madison Gundry, Chloe Lennox, Lydia MacLean, Charlotte Robb + Nicole Tweeddale (cox)
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Tim Haldane (stroke), Jakob Hill, Arran Gilbertson, Sam Thrupp, Lachlan Doyle, Tahana Warren, Campbell Tylee, Koby Lee + Paul Bulbon (cox)
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
- Heat 1: placed 6th (7:29.75)
- Heat 3: placed 1st (8:35.74)
- Semi-final 1: placed 2nd (8:11.90)
- A Final: placed 2nd (8:03.05)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Charlotte Butcher (stroke), Phoebe Morrah, Hannah Sherratt, Breanna Foley + Rada Punnarujawong (cox)
Coached by: Barry Banks
- Heat 3: placed 7th (9:45.52)
- Heat 5: placed 6th (8:24.32)
- Heat 1: placed 6th (8:31.28)
- Heat 2: placed 2nd (8:17.97)
- Semi-final 2: placed 1st (8:36.47)
- A Final: placed 4th (8:03.51)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
- Heat 5: placed 8th (8:17.83)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Maddie McLean (stroke), Jamie Harris, Laura Francis, Bethany Torr, Catherine Pearce, Maggie O'Leary-Noyer, He Mari Simon, Ella Goddard + Emma Whight (cox)
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
- A Final: placed 1st (6:42.99)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 2: placed 5th (8:32.85)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Hamish Bielby (stroke), Leo Hanna, Jack Pringle, Blake Hogan, Jack Norman, Samuel Manson, Benjamin Ractliffe, Benjamin Sherratt + Jack Monckton (cox)
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Darien Parsons (stroke), Benjamin Strang, Mason Park, Gishi Gonzalez, Lars Petersen-Hardy, Finlay Spooner, James Jones, Koby Lee + William Wells (cox)
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 1: placed 5th (6:45.94)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
- Heat 1: placed 6th (7:49.28)
- Heat 3: placed 6th (7:19.25)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
- Heat 1: placed 7th (8:15.81)
- Heat 1: placed 3rd (8:05.63)
- Semi-final 1: placed 8th (8:46.81)
- B Final: result (SCR)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & Des Lock
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & Des Lock
- Heat 2: placed 7th (7:05.90)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Madeleine Reid (stroke), Alyana du Fresne, Jessica Matangi, Tia Corpe, Phoebe Morrah, Hannah Sherratt, Cyara Torr, Amber Lowery + Rada Punnarujawong (cox)
Coached by: Barry Banks & David Lindstrom
- Heat 2: placed 6th (7:40.58)
- Heat 7: placed 4th (8:55.25)
- Heat 6: result (DNF)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Tim Haldane (stroke), Jakob Hill, Sam Thrupp, Arran Gilbertson, Lachlan Doyle, Campbell Tylee, David Byam, T J Sunthornyanakit + Paul Bulbon (cox)
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
- Heat 2: placed 8th (8:00.08)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Maggie O'Leary-Noyer (stroke), Jamie Harris, Laura Francis, Bethany Torr, Catherine Pearce, Maddie McLean, He Mari Simon, Ella Goddard + Emma Whight (cox)
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Angus Taylor (stroke), Bradley Sanson, Toby Lennox, Tyler Guinea, Loftus Stanford, Blake Hogan, Joseph Hazelhurst, Harry Davis + Jack Monckton (cox)
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom