STKT
school
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Heat 2: placed 7th (8:33.87)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang
- Heat 5: placed 5th (8:09.87)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang
- Heat 6: placed 7th (8:40.90)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Tom Barker
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Tom Barker
- Heat 4: placed 6th (7:14.48)
STKT
school
Auckland
au
Matt Kelly (stroke), Ollie Strang, Joshua Grant, Ethan Blight, Harry Ramakers, Angus Wilson, Nicholas Lyon-Ramsdale, Sam Morrow + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang
- Heat 4: placed 7th (8:38.00)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Tom Barker
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Tom Barker
STKT
school
Auckland
au
Abigail Pool (stroke), Lucy Farnsworth, Lauren Oliver, Lucy Wilson, Emily Swiatek, Grace Payn, Grace Barry, Alex Hynds + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Mike Harrison & Geoff Perry
- Heat 2: placed 5th (7:30.20)
STKT
school
Auckland
au
Richard Smith (stroke), Dylan Bartholomew, Lachie Harvey, Ryan King, Nikki Christian, Tristan Robinson, Zaine Adamson, Ben Canton + Jono Straka (cox)
Coached by: Chris Goudie
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Bronson Gleye (stroke), Ben Franich, Cameron Church, Josh Pearce, Nikki Christian, Tristan Robinson, Richard Smith, Geoffrey Chang + Robbie King (cox)
Coached by: Chris Goudie
- Heat 1: placed 5th (7:07.47)
- Heat 2: placed 2nd (7:50.53)
- Semi-final 2: placed 4th (7:31.63)
- A Final: placed 8th (7:42.63)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Marty O'Brien & Chris Goudie
- Heat 3: placed 7th (8:23.87)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Hamish Ramsay
STKT
school
Auckland
au
- Heat 2: placed 6th (8:58.30)
STKT
school
Auckland
au
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Mike Harrison & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Sam Russell (stroke), Craig Ford, Harry Church, Matt Graham-Williams, Adam Ford, George Beggs, Benji Manning, Sam Barry + Alex Johnston (cox)
Coached by: Tom Barker
- Heat 2: placed 5th (6:39.14)
STKT
school
Auckland
au
Zara Iqbal (stroke), Alex Hynds, Emily Swiatek, Francesca Heenan, Stella Cressey, Emma Sampson, Emily Lott, Amelia Blockley + Thom Pettit (cox)
Coached by: Jacqueline Chang
STKT
school
Auckland
au
Emma King (stroke), Sophie Ardern, Star Tutaki, Lucy Frazer, Brooklyn Cross, Erin Porter, Fiona Wang, Jessica Bird + Adrien Canniveng (cox)
Coached by: Jacqueline Chang
- Heat 3: placed 6th (8:05.05)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Marty O'Brien & Chris Goudie
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
- Heat 1: placed 7th (8:30.11)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
- Heat 1: placed 7th (8:52.59)
STKT
school
Auckland
au
Emma King (stroke), Sophie Ardern, Brooklyn Cross, Erin Porter, Fiona Wang, Jessica Bird, Paige Badish, Isobel Merrie + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Jacqueline Chang
- Heat 1: placed 6th (8:02.62)
- Heat 1: placed 8th (9:12.85)
STKT
school
Auckland
au
Olivia Hofer (stroke), Rhiannon Koni-Webb, Claire Hofman, Katherine Chang, Alesha Lamont, Lucy Farnsworth, Lauren Oliver, Georgia Pettengell + Georgia Evans (cox)
Coached by: Sophie Wilson
STKT
school
Auckland
au
Matt Kelly (stroke), Ollie Strang, Joshua Grant, Ethan Blight, Harry Ramakers, Angus Wilson, Nicholas Lyon-Ramsdale, Sam Morrow + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry