TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson & Craog Bocock
|
KGCA
school
Auckland
au
|
Samuel Liggins (stroke), James Bridgman, Matthew O'Halloran, Jasmeet Singh + Benjamin Sandston (cox)
Coached by: Leith Menzies
|
SHAK
school
Auckland
au
|
Chris Poole (stroke), Nathan Patea, Guy Wisniewski, Cormac O'Grady, Sam Archer, Ethan Jackson, Anthony Ford, R J Veitch + Adrian Dowdle (cox)
Coached by: Jared Kane & James Klaassen
|
JPCR
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
JPCR
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Harry Ashby
|
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Anna Stanley
|
WHHS
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alistair Riddle
|
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ewan Atherton
|
WLGC
school
Wellington
we
|
Georgina Bourke (stroke), Sophie Fitzgerald, Isabelle Paul, Isabella Rowley, Ciara Bourke, Grace Michael, Olivia Buchanan, Brittany Campbell-Akers + Nicola Cryer (cox)
Coached by: Mark Ware
|
STKT
school
Auckland
au
|
Ayden Lamont (stroke), Tim Price, Jake Latham, Ben Clarke, Joshua Clapp, Mitchell Fissenden, Dominic Ashby, Matthew Swiatek + Jack Stewart (cox)
Coached by: Daniel Leigh
|
HAMB
school
Waikato
wk
|
Addam Knight (stroke), Jared Capon, Finn Maunsell, Peter Kwon, David McCaffrey, Gareth Lynch, Matthew Thompson, Cade Fleming + Jack Donaldson (cox)
Coached by: Glenn Ross & Cameron Bell
|
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Alun Brown
|
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: N Tonkin
|
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Mark Ware
|
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Curtis Warner
|
STMW
school
Wellington
we
|
Alicia Minenkoff (stroke), Andrea de Atouguia, Moragh Graham, Maya Williams, Ellie Hawkins, Stephanie Thwaite, Bridget Churchman, Isabella Kerr + Bernie Del Prado (cox)
Coached by: N Tonkin
|
KGCA
school
Auckland
au
|
Luke Paterson (stroke), Jake Bracken, Jack Sherratt, Sam Crompton, Samuel Liggins, James Bridgman, Matthew O'Halloran, Jasmeet Singh + Benjamin Sandston (cox)
Coached by: Leith Menzies
|
EDWT
school
Auckland
au
|
Coached by: Trish Fenton & Allan Vester
|
WLGC
school
Wellington
we
|
Emma Rudge (stroke), Amelia Rhodes, Lizzie Holmes, Annabel Higgie, Patricia Banda, Rebecca Stanley, Madeline Starnes, Megan Girdwood + Nicola Cryer (cox)
Coached by: Alan Greer
|
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Sam Howard
|
ROTB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: A Riddle
|
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Mark Ware
|
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Sweetman & Steven Mayo-Smith
|
SPLH
school
Waikato
wk
|
Louise Ford (stroke), Alex Wilson, Julia Frick, Danielle Le Sueur, Theresa Steiner, Fiora Stewart, Antonia Anda, Brittany Smith + Zac Laurich (cox)
|
SHAK
school
Auckland
au
|
Bevan Martinovich (stroke), Henry Fitzgerald, Ryan Kelleher, Liam Kettle, Dominic Bolton, Ben Peterson, Saua Leaupepe, Zane Fookes + Nic Schuler (cox)
Coached by: Barry Cleal & Chris Klaassen
|