- Heat 2: placed 5th (7:47.31)
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: Chris Cole
WTLB
school
Auckland
au
Scott Houston (stroke), Matthew Cole, Cameron Webster, Nathaniel Davy, Hayden Ellis, Marty Davenport, Max Anstis, Tom Abraham + Jonathan Zouch (cox)
Coached by: Mike Stanley & Hugo Gulliver
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Hugo Gulliver
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Hugo Gulliver
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: Chris Cole
WTLB
school
Auckland
au
Ben Partridge (stroke), Matthew Lock, Jung Hyun Lee, Taylor Mansfield, Jackson Smith, Benjamin Edwards, Jacob Siermans, Aaron Kurte + Yasser Saeed (cox)
Coached by: Rob Ansell & Sam Howard
WTLB
school
Auckland
au
Oliver Parris-Piper (stroke), Oliver Howard, Brendon Bond, Brendan Herbst, Elliot Nuttall, Alan Scandrett, Alex Cassidy, Douglas Burfoot + Tamati Munroe (cox)
Coached by: Rob Ansell & Sam Howard
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Hugo Gulliver
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: Rob Ansell & Sam Howard
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: Rob Ansell & Sam Howard
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Hugo Gulliver
WTLB
school
Auckland
au
Haydn Jack (stroke), Brynn Engbers, Callum Wilcox, Ryan Davenport, Kyle Lennon, Nick Strange, Oliver Parris-Piper, Alan Scandrett + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Chris Cole
WTLB
school
Auckland
au
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: Rob Ansell & Sam Howard
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: Rob Ansell & Sam Howard
WTLB
school
Auckland
au
Coached by: Rob Ansell & Sam Howard
WTLB
school
Auckland
au
Sam Quinn (stroke), Jefferson Haldane, Michael Brake, Jasper Ballantyne, Cameron Webster, Marty Davenport, Scott Houston, Matthew Cole + Oscar Mark (cox)
Coached by: Mike Stanley & Barrie Mabbott
WTLB
school
Auckland
au
Hayden Ellis (stroke), Nathaniel Davy, Matthew Wolff, Thomas Sugden, Connor Mocke, Can Sefkatli, Tom Abraham, James Hau + Jonathan Zouch (cox)
Coached by: Mike Stanley & Barrie Mabbott
- Heat 1: placed 5th (6:23.98)