NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- Heat 1: placed 3rd (8:36.84)
- Repechage 3: placed 1st (7:38.79)
- A Final: placed 6th (7:33.16)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- Heat 1: placed 3rd (8:36.84)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- Heat 1: placed 5th (9:00.49)
- Repechage 2: placed 3rd (7:56.61)
- B Final: placed 3rd (7:43.13)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Brake
- Heat 2: placed 2nd (7:54.80)
- Repechage 1: placed 2nd (7:11.35)
- B Final: placed 2nd (7:05.43)
- Heat 2: placed 1st (9:07.91)
- Semi-final 2: placed 1st (8:14.53)
- A Final: placed 1st (7:51.98)
- Heat 3: placed 1st (9:14.44)
- Semi-final 3: placed 1st (8:23.66)
- A Final: placed 3rd (8:07.31)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Jane Stanley
- Heat 1: placed 3rd (7:03.62)
- Repechage 2: placed 2nd (6:43.71)
- B Final: placed 4th (7:02.00)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- A Final: placed 3rd (7:15.60)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- A Final: result (NRR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
- A Final: placed 1st (6:20.95)
- Heat 6: placed 3rd
- Repechage 1: placed 2nd (8:06.36)
- Semi-final 2: placed 3rd (8:05.95)
- B Final: placed 4th (8:07.54)
- Heat 2: placed 4th (9:19.96)
- Repechage 2: placed 5th (8:37.84)
- Heat 1: placed 2nd (7:27.71)
- Semi-final 1: placed 2nd (7:06.85)
- A Final: placed 3rd (7:05.66)
NSHC
club
Auckland
au
Sophie Wallace (stroke), Anna Wright, Michelle Murphy, Maddie Thom, Danielle Hewett, Kirsty Le Roux, Gabrielle MacKisack, Alana Lythe + Jess Harrison (cox)
Coached by: Chris Brake
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- A Final: placed 2nd (7:15.79)
- Heat 3: placed 4th (8:40.53)
- Repechage 3: placed 2nd (8:08.80)
- Semi-final 3: placed 3rd (7:41.44)
- B Final: placed 5th (8:01.47)
- Heat 2: placed 5th (8:53.11)
- Repechage 2: placed 2nd (7:55.58)
- Semi-final 2: placed 5th (8:11.59)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Gerard Campbell & Matt Wolff
- Heat 2: placed 3rd (10:03.61)
- Repechage 1: placed 1st (6:42.99)
- A Final: placed 3rd (6:24.86)
- A Final: placed 2nd (8:30.72)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- Heat 3: placed 3rd (8:35.63)
- Repechage 2: placed 5th (7:59.76)
- Heat 1: placed 3rd (8:35.70)
- Repechage 3: placed 1st (7:20.99)
- A Final: placed 2nd (7:28.00)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Gerard Campbell & Matt Wolff
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Brake
- Heat 1: placed 4th (9:43.83)
- Repechage 2: result (NRR)
- A Final: placed 2nd (8:07.81)
- Heat 1: placed 6th (10:33.98)
- Repechage 1: placed 4th (9:38.34)
NSHC
club
Auckland
au
Taryn Abel (stroke), Amber Gorrie, Olivia White-Parsons, Sami Thompson, Ella Campbell, Catherine Layburn, Grace Fletcher, Alexandra Murden + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- Heat 4: placed 3rd (8:10.12)
- Repechage 1: placed 1st (7:43.77)
- Semi-final 1: placed 3rd (7:36.50)
- B Final: placed 4th (8:04.52)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Brake
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Brake
- Heat 1: placed 5th (10:33.22)
- Repechage 1: placed 2nd (8:42.93)
- B Final: placed 1st (8:50.99)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Brake
- Heat 2: placed 5th (9:21.94)
- Repechage 1: placed 3rd (10:02.47)
- Semi-final 2: placed 5th (8:29.76)
- Heat 4: placed 1st (4:04.09)
- Semi-final 1: placed 4th (8:09.01)
- B Final: placed 2nd (8:11.97)
NSHC
club
Auckland
au
Anna DeLong (stroke), Amber Gorrie, Olivia White-Parsons, Sami Thompson, Rose Crooks, Ella Campbell, Taryn Abel, Alexandra Murden + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Rebecca Beattie & Kim Dowden
- A Final: placed 4th (7:09.07)
NSHC
club
Auckland
au
Jefferson Haldane (stroke), Craig Little, Kyle Simmonds, Chris Everitt, Jake Guy, Matthew Cole, Patrick Davenport, Nathaniel Davy + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
- Heat 1: placed 4th (6:50.91)
- Repechage 1: placed 2nd (6:23.38)
- A Final: placed 6th (6:47.00)