HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
- Heat 2: placed 3rd (8:56.71)
- Repechage 1: placed 3rd (7:56.10)
- B Final: placed 5th (7:56.68)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- Heat 2: placed 6th (9:05.95)
- Repechage 2: placed 5th (7:36.82)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- Heat 1: placed 4th (8:13.54)
- Repechage 2: placed 3rd (7:13.94)
- B Final: result (EXC)
- Heat 2: placed 2nd (9:21.97)
- Semi-final 3: placed 2nd (8:37.45)
- A Final: placed 4th (8:17.90)
- Heat 1: placed 4th (9:47.12)
- Repechage 1: result (CANCELLED)
- Semi-final 1: placed 3rd (8:44.96)
- B Final: placed 5th (8:28.27)
- Heat 1: placed 5th (9:57.88)
- Repechage 1: result (CANCELLED)
- Semi-final 2: placed 4th (8:56.15)
- B Final: placed 6th (8:37.80)
- Heat 3: result (DNS)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
- Heat 3: placed 3rd (7:14.24)
- Repechage 1: placed 2nd (6:49.06)
- B Final: result (SCR)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
- Heat 3: placed 6th (7:39.38)
- Repechage 1: placed 4th (7:06.49)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Duncan McCrory (stroke), Connor Gibson, Izzac Andrews, James Turnbull, Adam Vanderpeet, Fergus Ritchie, Joel Engelke, Liam Vogelaar + Lucy Youngquest (cox)
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Josh Nichol (stroke), Jasper Blokker, Zane Shadbolt, Benjamin Story, Liam Brunton, Thomas Wright, Harry Roberts, Caleb Hannan + James Dale (cox)
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- Heat 1: placed 5th (7:58.28)
- Repechage 1: placed 3rd (7:04.92)
- B Final: placed 1st (6:54.04)
- Heat 3: placed 2nd (8:03.85)
- Semi-final 2: placed 6th (7:37.95)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Brooke Davies (stroke), Francesca Arlidge, Aimee Pitcher, Erin Henare-Murton, Caitlin Snell, Grace May, Maddi Sheridan, Ella Forster + Miriam Stone (cox)
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Lucy Roberts (stroke), Anna Welch, Celine Henare-Murton, Xanthia Lecusanu-Burns, Maia Campbell, Maddie Snell, Grace Dransfield, Sarah Taylor + Brooklyn Bayly (cox)
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
- Heat 2: result (NRR)
- Heat 2: placed 3rd (8:44.58)
- Repechage 3: placed 1st (7:59.24)
- Semi-final 3: placed 4th (8:02.47)
- B Final: placed 6th (8:05.89)
- Heat 2: placed 4th (8:52.77)
- Repechage 1: placed 3rd (7:51.29)
- Semi-final 1: placed 6th (8:16.01)
- Heat 4: placed 4th (9:40.99)
- Repechage 2: placed 5th (8:46.60)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
- Heat 2: placed 6th (8:42.34)
- Repechage 2: placed 4th (7:58.66)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
- Heat 2: result (NRR)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
- Heat 3: placed 4th (8:41.68)
- Repechage 3: placed 3rd (8:07.40)
- B Final: placed 4th (7:52.25)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
- Heat 1: result (NRR)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
- Heat 1: placed 5th (9:02.58)
- Repechage 1: placed 3rd (8:31.99)
- B Final: placed 2nd (8:16.01)
- Heat 1: result (NRR)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
- Heat 1: placed 3rd (7:59.41)
- Repechage 1: placed 4th (7:35.76)
- B Final: placed 2nd (7:31.67)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
- Heat 1: placed 3rd (9:37.43)
- Repechage 1: placed 1st (9:08.20)
- A Final: placed 6th (9:09.93)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Lucy Roberts (stroke), Anna Welch, Celine Henare-Murton, Xanthia Lecusanu-Burns + Sarah Forster (cox)
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
- Heat 2: placed 3rd (9:56.65)
- Repechage 3: placed 2nd (9:00.21)
- B Final: placed 1st (8:55.72)
- Heat 4: placed 1st (8:36.59)
- Semi-final 1: placed 1st (7:47.63)
- A Final: placed 1st (8:15.09)
- Heat 4: placed 2nd (8:50.63)
- Semi-final 2: placed 2nd (8:02.50)
- A Final: placed 5th (8:42.25)
- Heat 3: placed 2nd (9:07.96)
- Semi-final 1: placed 5th (8:15.39)
- Heat 3: placed 5th (9:30.79)
- Repechage 2: placed 4th (8:55.08)
- Semi-final 3: placed 6th (8:51.21)
- Heat 1: placed 3rd
- Repechage 1: placed 1st (7:32.94)
- A Final: placed 3rd (7:29.01)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Maddison Airey (stroke), Myhrin Jones, Karleigh Daly, Dayna Murrell, Abby May, Kate York, Rosie Joyce, Kirsten Vanderpeet + Lucy Youngquest (cox)
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
- Heat 1: placed 4th (9:01.55)
- Repechage 1: placed 5th (8:10.83)
- B Final: placed 3rd (8:17.76)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Henry Nash (stroke), Duncan MacErlich, Angus Lindsay, Alistair Wilson, Michael Vanderpeet, Matthew Rennie, Stephen Vanderpeet, Jack Stone + Sheldon Paio (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Henry Nash (stroke), Duncan MacErlich, Angus Lindsay, Alistair Wilson, Michael Vanderpeet, Matthew Rennie, Stephen Vanderpeet, Jack Stone + Sheldon Paio (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
- Heat 1: result (NRR)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
- Heat 1: placed 2nd (9:22.19)
- Repechage 2: placed 1st (8:17.07)
- A Final: placed 3rd (8:39.96)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
- Heat 2: placed 4th (10:24.85)
- Repechage 2: placed 3rd (10:27.34)
- B Final: placed 5th (9:35.59)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Lucy Roberts (stroke), Anna Welch, Celine Henare-Murton, Xanthia Lecusanu-Burns + Sarah Forster (cox)
Coached by: Cedric Bayly & Dave MacKintosh
- Heat 1: placed 4th (10:10.45)
- Repechage 1: placed 3rd (8:56.66)
- B Final: placed 3rd (9:05.00)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- Heat 3: placed 1st (8:39.90)
- Semi-final 3: placed 1st (7:31.57)
- A Final: placed 5th (7:53.61)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- Heat 1: placed 5th (9:16.62)
- Repechage 2: placed 2nd (7:49.30)
- Semi-final 3: placed 5th (8:33.42)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- Heat 3: placed 4th (9:24.51)
- Repechage 2: placed 4th (8:49.19)
- Semi-final 3: placed 6th (9:03.51)
- Heat 3: placed 3rd (4:42.73)
- Repechage 3: placed 3rd (9:26.30)
- Heat 6: placed 2nd (5:08.60)
- Semi-final 3: placed 5th (9:24.31)
- Heat 4: placed 3rd (4:51.19)
- Repechage 2: placed 2nd (9:14.91)
- Semi-final 1: placed 5th (9:36.37)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Tom Mackintosh (stroke), Angus Lindsay, Michael Vanderpeet, Liam Kitchin, Alistair Wilson, Matthew Rennie, Stephen Vanderpeet, Jack Stone + Sheldon Paio (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh
- Heat 1: result (NRR)
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
Tom Mackintosh (stroke), Angus Lindsay, Michael Vanderpeet, Liam Kitchin, Alistair Wilson, Matthew Rennie, Stephen Vanderpeet, Jack Stone + Sheldon Paio (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock MacKintosh