WESC
club
Auckland
au
Coached by: Callum Mill
- Heat 1: placed 4th (7:30.28)
- Repechage 1: placed 2nd (7:17.36)
- Semi-final 1: placed 3rd (7:40.72)
- A Final: placed 6th (7:16.80)
- Heat 4: placed 1st (8:46.67)
- Semi-final 2: placed 3rd (9:07.52)
- A Final: placed 6th (8:14.68)
WESC
club
Auckland
au
Barrie Duncan (stroke), John Robertson, Oliver Barnett, Jacob Sodo, Peter Carpenter, Nicholas Malpas, Simon Bonney, Carl Hansen + Kirsten Wood (cox)
Coached by: Callum Mill
- Heat 2: placed 3rd (6:57.68)
- Repechage 1: placed 4th (7:38.54)
- B Final: placed 3rd (6:56.09)
- Heat 2: placed 5th (8:37.67)
- Repechage 3: placed 4th (8:15.63)
- Heat 3: placed 5th (8:04.17)
- Repechage 4: placed 2nd (7:24.32)
- Semi-final 2: placed 6th (8:02.09)
- B Final: placed 6th (7:20.74)
WESC
club
Auckland
au
Lucy Bennington (stroke), Jennifer Andrews, Charlotte Unasa, Olivia Young, Paulina Moller-Andreewitch, Amelia Moller-Andreewitcher, Audsley Jones, Rita Beamer + Kirsten Wood (cox)
Coached by: Tony Burns
- Heat 1: placed 4th (8:01.08)
- Repechage 1: placed 2nd (7:33.66)
- A Final: placed 6th (7:46.06)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Keith Page & Tony Burns
- Heat 2: placed 4th (7:55.83)
- Repechage 2: placed 2nd (7:59.56)
- A Final: placed 6th (7:40.76)
- Heat 2: placed 4th (7:44.47)
- Repechage 2: placed 3rd (7:46.82)
- B Final: placed 2nd (7:49.07)
WESC
club
Auckland
au
Paulina Moller-Andreewitch (stroke), Amelia Moller-Andreewitcher, Audsley Jones, Rita Beamer + Maxine Chappell (cox)
Coached by: Tony Burns
- Heat 1: placed 5th (8:57.44)
- Repechage 1: placed 3rd (10:01.82)
- Semi-final 2: placed 6th (9:57.90)
- B Final: placed 5th (9:43.79)
- Heat 2: placed 4th (7:27.92)
- Repechage 3: placed 4th (7:41.12)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Tony Burns
- Heat 2: placed 1st (7:51.56)
- Semi-final 2: placed 1st (8:20.38)
- A Final: placed 3rd (8:13.86)
WESC
club
Auckland
au
Paulina Moller-Andreewitch (stroke), Amelia Moller-Andreewitcher, Audsley Jones, Rita Beamer + Maxine Chappell (cox)
Coached by: Tony Burns
- Heat 1: placed 6th (9:10.61)
- Repechage 3: result (DNS)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Callum Mill
- Heat 3: placed 2nd (7:16.67)
- Repechage 3: placed 1st (7:41.71)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:43.03)
- A Final: placed 6th (7:55.86)
WESC
club
Auckland
au
Coached by: Callum Mill
- Heat 1: placed 6th (8:01.63)
- Repechage 3: placed 4th (8:18.01)
- Heat 3: placed 1st (9:04.72)
- Semi-final 1: placed 1st (8:47.46)
- A Final: placed 2nd (8:56.04)
- Heat 4: placed 4th (8:10.32)
- Repechage 2: placed 3rd (8:48.88)
- Heat 1: placed 2nd (8:03.15)
- Repechage 1: placed 3rd (8:49.81)