SKEC
club
Auckland
au
Dion Shen (stroke), Kyle Hebditch, Harrison Strang, Hugo Thomson, Sean Patten, Guy Weenink, Leo Ashcroft, Hayden Joyce + Robbie King (cox)
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Robson Snookes (stroke), Thomas Kells, Joel Leishman, Joshua Warren, Matthew Doonan, Ben Hemsworth, Lloyd Scott-Russell, Eric Goodger + Sean Daly (cox)
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
- Division 1: placed 6th
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
- Division 1: placed 1st
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
- Division 1: placed 5th
- Division 1: placed 5th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 6th
- Division 2: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Olivia Sewell (stroke), Erin Porter, Wendy Ni, Tayla Smith, Stella Cressey, Kristen Hansen, Mia Dobbe, Alex Collinson + Sophia Hynds (cox)
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
- Division 2: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Ben Franich (stroke), Tristan Robinson, Harrison Strang, Liam Scott-Russell, Nikki Christian, Kyle Hebditch, Dion Shen, Geoffrey Chang + Thom Pettit (cox)
Coached by: Peter Mason & Norman Sharpe
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
- Division 1: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
- Division 1: placed 5th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Alex Hynds (stroke), Grace Payn, Emily Swiatek, Lucy Farnsworth, Lucy Wilson, Raumati Meihana, Emma Sampson, Zara Iqbal + Georgia Evans (cox)
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Dion Shen (stroke), Geoffrey Chang, Harrison Strang, Kyle Hebditch, Sean Patten, Guy Weenink, Leo Ashcroft, Hugo Thomson + Robbie King (cox)
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
- Division 1: placed 1st
SKEC
club
Auckland
au
Ben Canton (stroke), Hayden Joyce, Joel Leishman, Joshua Warren, Matthew Doonan, Ben Hemsworth, Lloyd Scott-Russell, Eric Goodger + Sean Daly (cox)
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
- Division 1: placed 5th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
- Division 1: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Division 1: placed 4th
Event 29
B U18 4X+
Sponsored by: John Bernasconi Motors 2003 Ltd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
- Division 1: placed 1st
SKEC
club
Auckland
au
Alex Hynds (stroke), Emma Sampson, Emily Swiatek, Raumati Meihana, Fiona Wang, Claire Hollingworth, Stella Cressey, Zara Iqbal + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
- Division 2: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
George Beggs (stroke), Sam Russell, Alex McRobbie, Harry Church, Adam Ford, Craig Ford, Lachie Harvey, Dominic Powell + Alex Johnston (cox)
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
- Division 1: placed 1st
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Norman Sharpe & Chris Goudie
- Division 1: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Olivia Sewell (stroke), Wendy Ni, Mia Dobbe, Kristen Hansen, Anna Perry, Sofia Montgomerie, Georgia Grigor, Ashleigh Kroef + Sophia Hynds (cox)
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
- Division 1: placed 4th
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 5th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
- Division 1: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chiang & Geoff Perry
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Norman Sharpe
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Olivia Hofer (stroke), Georgia Pettengell, Claire Hofman, Grace Payn, Sophie Humphries, Lucy Farnsworth, Emily Swiatek, Lucy Wilson + Georgia Evans (cox)
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Division 1: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Matt Kelly (stroke), Angus Wilson, Harry Ramakers, Ethan Blight, Nicholas Lyon-Ramsdale, Ollie Strang, Alex McRobbie, Sam Morrow + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
- Division 1: placed 2nd