- Division 1: placed 6th
- Division 2: placed 6th
- Division 2: placed 3rd
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 2nd
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 2: placed 4th
- Division 1: placed 1st
HKIC
club
Waikato
wk
HAUR
school
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 2: placed 1st
HKIC
club
Waikato
wk
HAUR
school
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 5th
- Division 3: placed 3rd
- Division 3: placed 4th
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 2nd
HKIC
club
Waikato
wk
K-Lianne Pomana-Reti (stroke), Niki McLennan, Kiara Hayward, Zoe Craggs, Faith Ball, Bailey Morrison, Shontelle Aitchison, Molly Reader + Evana Main (cox)
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 5th
HKIC
club
Waikato
wk
Joel Clayton-Greene (stroke), Tyrel McClelland, Tom Leonard, Bradley Bath + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 2nd
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 2: placed 1st
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 5th
- Division 2: placed 2nd
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 2nd
HKIC
club
Waikato
wk
Cole Stephenson (stroke), Xavier McIntosh, Sean Dowling, Eric Gruythuysen, Conrad Bond-McCarthy, Khyah Crooks, Mateo Simoncelli, Nikora Derby + Evana Main (cox)
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 3rd
HKIC
club
Waikato
wk
Stella Clayton-Greene (stroke), Zoe Johnston, Sophie Mischefski, Gabrielle Leonard-Hansby, Sara Kruger, Eva Sorensen, Dar'Ya Starykova, Aimee Harris + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 1st
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 1st
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 2: placed 4th
HKIC
club
Waikato
wk
Joel Clayton-Greene (stroke), Liam Tully, Tyrel McClelland, Max Mobberley, Daniel Mounsey, Tom Leonard, Eddie Richards, Bradley Bath + Finn Goddard (cox)
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 4th
- Division 3: placed 2nd
HKIC
club
Waikato
wk
HAUR
school
Waikato
wk
Stella Clayton-Greene (stroke), Zoe Johnston, Sophie Mischefski, Gabrielle Leonard-Hansby + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 3rd
Event 29
B U18 4X+
Sponsored by: John Bernasconi Motors 2003 Ltd
HKIC
club
Waikato
wk
HAUR
school
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: result (DNS)
- Division 1: placed 2nd
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 2nd
- Division 3: placed 1st
- Division 3: placed 2nd
HKIC
club
Waikato
wk
Aimee Harris (stroke), Amy Crabb, Caitlin Doddrell, Eva Sorensen, Dar'Ya Starykova, Nikki Church, Niki McLennan, Sara Kruger + Evana Main (cox)
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 3rd
HKIC
club
Waikato
wk
HAUR
school
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 3rd
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 4th
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 4th
HKIC
club
Waikato
wk
Alex Sorensen (stroke), Zoe Craggs, Rachel Goodin, Bailey Morrison, Shontelle Aitchison, Molly Reader, Faith Ball, Abby Reader + Lauren Austen (cox)
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: result (DNS)
HKIC
club
Waikato
wk
HAUR
school
Waikato
wk
Stella Clayton-Greene (stroke), Zoe Johnston, Sophie Mischefski, Gabrielle Leonard-Hansby + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 4th
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 2nd
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Martin Simoncelli
- Division 1: placed 1st