HKIC
club
Waikato
wk
Stella Clayton-Greene (stroke), Sarah Wenham, Katelyn Atitchison, Emilia Richards + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Rachel Purcell
- Division 1: placed 3rd
HKIC
club
Waikato
wk
Matthew Broadbent (stroke), James McDuff, Owen Gruythuysen, Declan Tully, Grech Conroy, Ochard Keo, Scott McDermott, Kyle Neill + Corbin Reeve (cox)
Coached by: Campbell Clayton-Greene
- Division 2: placed 4th
Event 4
W Club 2X
Sponsored by: MJ Barnett Properties / Ardmore Nurseries
HKIC
club
Waikato
wk
- Division 2: placed 1st
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Luke O'neil
- Division 1: placed 1st
HKIC
club
Waikato
wk
Dayna Balsom (stroke), Panasse van Laren, Sarah Wenham, Katelyn Atitchison, Lammie Griezel-Hill, Charlotte Smith, Stella Clayton-Greene, Samantha Billington + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Rachel Purcell
- Division 1: placed 4th
HKIC
club
Waikato
wk
Matthew Broadbent (stroke), Keiran Wallace-Hunter, Scott McDermott, Marc McDermott + Emilia Richards (cox)
Coached by: Campbell Clayton-Greene
- Division 1: placed 5th
HKIC
club
Waikato
wk
- Division 1: placed 4th
HKIC
club
Waikato
wk
- Division 2: placed 4th
- Division 1: placed 4th
- Division 3: placed 5th
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Luke O'neil
- Division 2: placed 1st
Event 17
G U15 4X+
Sponsored by: R & T Drainage / Farmlands Fuels
HKIC
club
Waikato
wk
Dayna Balsom (stroke), Panasse van Laren, Samantha Billington, Charlotte Smith + Lammie Griezel-Hill (cox)
Coached by: Rachel Purcell
- Division 1: placed 5th
Event 17
G U15 4X+
Sponsored by: R & T Drainage / Farmlands Fuels
HKIC
club
Waikato
wk
Stella Clayton-Greene (stroke), Sarah Wenham, Katelyn Atitchison, Emilia Richards + Corbin Reeve (cox)
Coached by: Rachel Purcell
- Division 2: placed 4th
HKIC
club
Waikato
wk
Keiran Wallace-Hunter (stroke), Marc McDermott, Owen Gruythuysen, Declan Tully, Grech Conroy, Matthew Broadbent, Scott McDermott, James McDuff + Tuscany Main (cox)
Coached by: Campbell Clayton-Greene
- Division 1: placed 3rd
HKIC
club
Waikato
wk
Brylie Gordon (stroke), Lily Martindale, Tamsin Armstrong, Hannah McMillan-Phillips + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Campbell Clayton-Greene
- Division 1: placed 3rd
HKIC
club
Waikato
wk
Stella Clayton-Greene (stroke), Sarah Wenham, Katelyn Atitchison, Lammie Griezel-Hill + Emilia Richards (cox)
Coached by: Rachel Purcell
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 1st
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Campbell Clayton-Greene
- Division 1: placed 6th
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Campbell Clayton-Greene
- Division 2: placed 2nd
HKIC
club
Waikato
wk
Dayna Balsom (stroke), Panasse van Laren, Samantha Billington, Charlotte Smith + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Rachel Purcell
- Division 1: placed 4th
- Division 1: placed 1st
Event 33
W Club 1X
Sponsored by: South Auckland Motors / Tuakau Rotary
HKIC
club
Waikato
wk
- Division 2: placed 2nd
Event 33
W Club 1X
Sponsored by: South Auckland Motors / Tuakau Rotary
HKIC
club
Waikato
wk
- Division 2: placed 3rd
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Campbell Clayton-Greene
- Division 1: placed 1st
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Campbell Clayton-Greene
- Division 2: placed 4th
Event 37
G U17 4X+
Sponsored by: Maxwell Parsley / Down Cow Ltd.
HKIC
club
Waikato
wk
Coached by: Luke O'neil
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 3rd
Event 39
G U16 4X+
Sponsored by: Rod Ketels / McRobbie Bros
HKIC
club
Waikato
wk
Lily Martindale (stroke), Dayna Balsom, Panasse van Laren, Tamsin Armstrong + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Campbell Clayton-Greene
- Division 1: placed 2nd