- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 4th
- Division 3: placed 1st
- Division 2: placed 2nd
- Division 2: placed 4th
Event 4
W Club 2X
Sponsored by: MJ Barnett Properties / Ardmore Nurseries
EGGS
school
Auckland
au
- Division 1: placed 6th
Event 4
W Club 2X
Sponsored by: MJ Barnett Properties / Ardmore Nurseries
EGGS
school
Auckland
au
- Division 3: placed 4th
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
Isabella Morcom (stroke), Isla Peachey, Ruby Matangi, Eva Millar, Charlotte Armstrong, Harriet Aimer, Hannah Kerrigan, Georgia Gregory + Hannah Worth (cox)
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 2nd
- Division 3: placed 2nd
- Division 4: placed 3rd
EGGS
school
Auckland
au
- Division 2: placed 4th
EGGS
school
Auckland
au
- Division 1: placed 1st
Event 17
G U15 4X+
Sponsored by: R & T Drainage / Farmlands Fuels
EGGS
school
Auckland
au
- Division 1: placed 1st
Event 17
G U15 4X+
Sponsored by: R & T Drainage / Farmlands Fuels
EGGS
school
Auckland
au
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 2nd
- Division 1: placed 3rd
EGGS
school
Auckland
au
Aimee Cable (stroke), Victoria Watt, Mackenzie Freeman, Taryn Morgan, Charlotte Armstrong, Monique Waller, Hannah Knight, Georgia Tremeer + Juliet Berg (cox)
- Division 1: placed 2nd
- Division 2: placed 2nd
- Division 3: placed 4th
EGGS
school
Auckland
au
Isabella Morcom (stroke), Harriet Aimer, Victoria Crisford, Eva Millar, Madeleine Hemi, Caitlin Dellow, Zoe Mills, Sophie Humphries + Kate Bolland (cox)
- Division 1: placed 1st
Event 37
G U17 4X+
Sponsored by: Maxwell Parsley / Down Cow Ltd.
EGGS
school
Auckland
au
Annabel Childs (stroke), Mackenzie Freeman, Rachel MacLachlan, Anna Kermode + Alexandra Littlewood (cox)
- Division 2: placed 1st
Event 37
G U17 4X+
Sponsored by: Maxwell Parsley / Down Cow Ltd.
EGGS
school
Auckland
au
- Division 2: placed 3rd
Event 37
G U17 4X+
Sponsored by: Maxwell Parsley / Down Cow Ltd.
EGGS
school
Auckland
au
- Division 2: placed 2nd
EGGS
school
Auckland
au
- Division 1: placed 1st
EGGS
school
Auckland
au
Aimee Cable (stroke), Victoria Watt, Annabel Childs, Mackenzie Freeman, Anna Kermode, Rachel MacLachlan, Ruby Matangi, Isla Peachey + Juliet Berg (cox)
- Division 1: placed 3rd