ASHB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
||||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan By Deley
|
||||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Ellie Dowse
|
||||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Megan Laas & Kevin Meates
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Josh Schmidt
|
||||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
|
||||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
||||
WLGC
school
Wellington
we
|
|||||
WAKA
school
Southland
so
|
Coached by: Gabrielle Peach
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Amy Hill (stroke), Phoebe Archibald, Kezia Deavoll, Lucinda Trethewey + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
|
||||
GGHS
school
Gisborne
gi
|
Coached by: Alex Hyland
|
||||
BARA
school
Auckland
au
|
|
||||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
|
||||
MLBG
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Mike McManaway
|
||||
SLDG
school
Southland
so
|
Coached by: Russell Everett
|
Semi-final 1 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
ASHB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan By Deley
|
|||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Megan Laas & Kevin Meates
|
|||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Amy Hill (stroke), Phoebe Archibald, Kezia Deavoll, Lucinda Trethewey + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
||||
SLDG
school
Southland
so
|
Coached by: Russell Everett
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Ellie Dowse
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
|
|||
WAKA
school
Southland
so
|
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
GGHS
school
Gisborne
gi
|
Coached by: Alex Hyland
|
|||
MLBG
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Mike McManaway
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; Rest->Repechage |
||||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan By Deley
|
|||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
||||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
|
|||
STHI
school
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden & Bridget Hendry
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Claudia Lamberton (stroke), Caitlyn Wardell, Aimee Channer, Bethany Lankshear + Sandalika Illangamudalige (cox)
Coached by: Duncan By Deley
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; Rest->Repechage |
||||
ASHB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
|
|||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Megan Laas & Kevin Meates
|
|||
MLBG
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Mike McManaway
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; Rest->Repechage |
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Amy Hill (stroke), Phoebe Archibald, Kezia Deavoll, Lucinda Trethewey + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
|
|||
SLDG
school
Southland
so
|
Coached by: Russell Everett
|
|||
STHI
school
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden & Bridget Hendry
|
|||
OTUM
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Heat 4 Progression: 1->Semi-Final; Rest->Repechage |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Ellie Dowse
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne
|
|||
WAKA
school
Southland
so
|
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
GGHS
school
Gisborne
gi
|
Coached by: Alex Hyland
|
|||
TAUP
school
Waikato
wk
|
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Fraser & Duncan Grant
|