Heat 1 Progression: 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Jemima Hylton
|
|||
DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith & Hamish Morton
|
|||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Megan Laas & Kevin Meates
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
Isabella Warner (stroke), Charlotte Strowger-Turnock, Elise Nind, Francesca Kraayvanger + Hannah Kennedy (cox)
Coached by: Catherine Duffin & Sheldon Carr
|
|||
STHI
school
Otago
ot
|
Coached by: Lauren Farnden & Bridget Hendry
|
|||
TRID
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|||
Heat 2 Progression: 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Norm Charlton
|
|||
RONC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: STAC
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Kelly Hamilton
|
|||
CULI
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
|
|||
MTMA
school
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
Heat 3 Progression: 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Tom Moore
|
|||
ASHB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Justin Wall
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Lily Millett & Danielle Schofield
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Maddison Davies (stroke), Sabia Harrington, Anabel Nicholson-Sell, Aleisha Bunting + Piper Ryan (cox)
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Sigrid Davis
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Heat 4 Progression: 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
|
|||
SLDG
school
Southland
so
|
Coached by: Danny Young
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Fraser & Alex Kite
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
Heat 5 Progression: 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Josh Schmidt
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
|
|||
MLBG
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Mike McManaway
|
|||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Megan Laas & Kevin Meates
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Isabella Inkson (stroke), Milly Dickie, Skye Calder, Cassa-Bella Cottrell-Bone + Danielle Rutter (cox)
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
Heat 6 Progression: 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
|
|||
BTHC
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Craig Bocock
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
|
|||
AVSG
school
Canterbury
ca
|
Tamara-Ruby Komarova (stroke), Frances Porter, Maddy Thornton, Sally Wylaars + Isabella Sherburd (cox)
Coached by: Peter O'Connor & Kendal Everest
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
|