- Heat 4: placed 2nd (7:33.94)
- Quarter-final 1: placed 3rd (7:36.48)
- Semi-final 1: placed 4th (7:55.78)
- A Final: placed 7th (8:00.84)
- Heat 1: placed 4th (7:18.22)
- Repechage 1: placed 2nd (7:17.18)
- A Final: placed 5th (7:21.33)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Guy Williams
- Heat 2: placed 3rd (7:17.20)
- Repechage 1: placed 3rd (7:19.90)
- A Final: placed 7th (7:21.51)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Heat 4: placed 5th (8:22.28)
- Repechage 2: placed 5th (7:52.83)
- C Final: placed 5th (8:13.50)
- Heat 1: placed 6th (9:44.27)
- Repechage 2: placed 6th (8:48.35)
STKT
school
Auckland
au
Alex Hynds (stroke), Emma Sampson, Emily Swiatek, Claire Hollingworth, Zara Iqbal, Raumati Meihana, Emily Lott, Stella Cressey + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Jacqueline Chang
- Heat 2: placed 5th (8:01.25)
- Repechage 1: placed 4th (7:22.82)
STKT
school
Auckland
au
Dion Shen (stroke), Geoffrey Chang, Harrison Strang, Kyle Hebditch, Sean Patten, Hugo Thomson, Leo Ashcroft, Hayden Joyce + Robbie King (cox)
Coached by: Chris Goudie
- Heat 3: placed 4th
- Repechage 1: placed 4th (6:51.58)
- B Final: placed 4th (6:59.40)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Guy Williams
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Guy Williams
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Heat 2: placed 6th (8:25.49)
- Repechage 1: placed 6th (8:04.84)
STKT
school
Auckland
au
Alex Hynds (stroke), Grace Payn, Emily Swiatek, Lucy Farnsworth, Lauren Oliver, Raumati Meihana, Lucy Wilson, Claire Hollingworth + Georgia Evans (cox)
Coached by: Sophie Wilson & Jacqueline Chang
- Heat 2: placed 4th (7:21.77)
- Repechage 1: placed 4th (7:12.62)
- A Final: placed 7th (7:02.24)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Peter Mason
- Heat 1: placed 3rd (6:54.55)
- Repechage 2: placed 3rd (7:04.85)
- Semi-final 1: placed 5th (7:07.30)
- B Final: placed 6th (7:06.51)
- Heat 1: placed 5th (8:10.14)
- Repechage 2: placed 6th (8:46.30)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang
- Heat 2: placed 6th (8:18.28)
- Repechage 3: placed 6th (8:33.69)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
- Heat 2: placed 5th (7:30.02)
- Repechage 1: placed 7th (7:59.54)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
- Heat 3: placed 4th (7:28.73)
- Repechage 3: placed 5th (7:51.64)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Peter Mason
- Heat 4: placed 2nd (6:29.25)
- Semi-final 1: placed 4th (6:48.81)
- A Final: placed 7th (6:54.83)
STKT
school
Auckland
au
Olivia Hofer (stroke), Georgia Pettengell, Claire Hofman, Lauren Oliver, Sophie Humphries, Lucy Farnsworth, Alesha Lamont, Lucy Wilson + Georgia Evans (cox)
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Heat 3: placed 5th
- Repechage 2: placed 4th (7:18.82)
- B Final: placed 4th (7:14.81)
STKT
school
Auckland
au
Tom Mills (stroke), Ollie Strang, Matt Kelly, Ethan Blight, Cole Brann, Angus Wilson, Nicholas Lyon-Ramsdale, Sam Morrow + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Ben Hammond & Guy Williams