STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: Lisa Owen
- Heat 3: placed 2nd (7:37.07)
- Repechage 2: placed 2nd (7:34.35)
- Semi-final 2: placed 5th (7:54.42)
- B Final: placed 1st (7:56.30)
- Heat 2: placed 2nd (6:51.58)
- Repechage 2: placed 1st (7:09.65)
- A Final: placed 2nd (6:51.44)
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: Ross Lindstrom
- Heat 4: placed 6th (7:25.60)
- Repechage 2: placed 5th (7:10.85)
- Semi-final 2: placed 7th (7:24.54)
- B Final: placed 7th (7:09.57)
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: Lisa Owen
- Heat 2: placed 4th (8:28.26)
- Repechage 1: placed 3rd (7:39.21)
- C Final: placed 1st (7:57.40)
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: Connor Frahar
- Heat 4: placed 1st (8:17.04)
- Semi-final 2: placed 2nd (8:05.30)
- A Final: placed 6th (7:49.27)
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: Connor Frahar
- Heat 1: placed 5th (8:49.31)
- Repechage 1: placed 5th (8:20.95)
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: George Keys
- Heat 2: placed 6th (7:17.08)
- Repechage 1: placed 5th (6:57.91)
- B Final: placed 4th (6:46.11)
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: Ross Lindstrom & George Keys
- Heat 1: placed 1st (7:22.12)
- Semi-final 1: placed 1st (6:56.35)
- A Final: placed 2nd (6:47.67)
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: Ross Lindstrom
- Heat 4: placed 3rd (7:37.98)
- Repechage 2: placed 2nd (7:09.51)
- Semi-final 2: placed 4th (7:08.91)
- A Final: placed 8th (7:14.17)
- Heat 4: placed 5th (10:08.65)
- Repechage 2: placed 2nd (9:04.90)
- Quarter-final 4: placed 7th (8:48.54)
- D Final: result (SCR)
STAN
school
Canterbury
ca
Joshua Le Poidevin (stroke), Cosmo Korte, Sebastian Calder, Ben Farrell, Louie Murden, James Tavendale, Anton Verheul, Ashton Corkery + Hugh Green (cox)
Coached by: Joe Barclay
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: Dale Maher & George Keys
STAN
school
Canterbury
ca
Lizzie Stevenson (stroke), Georgia Foster, Jessica Le Poidevin, Amelia Sharpe + George Rutledge (cox)
Coached by: Lisa Owen
- Heat 1: placed 4th (8:09.01)
- Repechage 2: placed 3rd (7:46.81)
- B Final: placed 4th (7:43.68)
- Heat 3: placed 6th (7:54.36)
- Repechage 2: placed 2nd (7:32.84)
- Quarter-final 4: placed 8th (8:39.42)
- C Final: placed 8th (7:49.43)
- Heat 5: placed 5th (8:54.07)
- Repechage 3: placed 6th (9:01.29)
- Heat 6: placed 4th (8:10.55)
- Quarter-final 4: placed 7th (9:09.41)
- D Final: placed 1st (7:58.21)
- Heat 4: placed 7th (8:27.70)
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: Joe Barclay
- Heat 4: placed 4th (7:21.85)
- Repechage 3: placed 3rd (7:13.05)
- C Final: placed 2nd (7:42.68)
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: George Keys
- Heat 3: placed 2nd (6:45.57)
- Repechage 2: placed 2nd (6:58.74)
- Semi-final 2: placed 4th (7:00.01)
- A Final: placed 6th (6:44.88)
- Heat 4: placed 1st (7:03.51)
- Semi-final 2: placed 1st (7:15.57)
- A Final: placed 2nd (6:52.34)
STAN
school
Canterbury
ca
Charlie Murray (stroke), Dominic Clarke, Samuel Smith, Freddie Studholme, Jackson Lewis, Sebastian Calder, Cameron Wilson, Dakota Bristow + Tom Flavill (cox)
Coached by: Ross Lindstrom & George Keys
STAN
school
Canterbury
ca
Jennifer Lewis (stroke), Charlie Smith, Cecille Grant, Ruby Gordon, Abby McBreen, Matilda Evatt, Ruby Cox, Charlotte Johns + Scarlett Rumble (cox)
Coached by: Connor Frahar
- Heat 1: placed 5th (7:20.01)
- Repechage 1: placed 5th (7:44.30)
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: Joe Barclay
- Heat 4: placed 1st (7:01.31)
- Semi-final 2: placed 1st (7:20.13)
- A Final: placed 3rd (7:16.96)
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: George Keys
- Heat 1: placed 3rd (6:35.39)
- Repechage 1: placed 2nd (6:59.50)
- Semi-final 2: placed 8th (7:07.25)
- B Final: placed 7th (7:15.32)
STAN
school
Canterbury
ca
Coached by: Connor Frahar
- Heat 1: result (SCR)
- Heat 5: placed 1st (7:53.16)
- Quarter-final 1: placed 3rd (9:44.54)
- Semi-final 1: placed 5th (8:24.64)
- B Final: placed 3rd (8:11.49)
- Heat 5: placed 5th
- Repechage 2: placed 2nd (8:12.20)
- Quarter-final 1: placed 8th (9:30.07)
- D Final: placed 6th (8:17.83)
- Heat 6: placed 6th
- Repechage 1: result (SCR)
STAN
school
Canterbury
ca
Joshua Le Poidevin (stroke), Cosmo Korte, Ben Farrell, Louie Murden, Anton Verheul, James Tavendale, Ashton Corkery, Henry Ullrich + Oscar Rutledge (cox)
Coached by: Joe Barclay
- Heat 2: placed 4th
- Repechage 2: placed 3rd (6:38.45)
- A Final: placed 8th (6:56.26)
STAN
school
Canterbury
ca
Ben Taylor (stroke), Zackary Rumble, Thomas Russel, Mitchell White, Sam Paterson, Oliver Bailey, Flynn Dijkstra, Hamish Veitch + Tom Flavill (cox)
Coached by: Dale Maher & George Keys
STAN
school
Canterbury
ca
Charlie Murray (stroke), Dominic Clarke, Samuel Smith, Ben Oxley, Jackson Lewis, Evan Young, Harrison Jones-Park, Freddie Studholme + George Rutledge (cox)
Coached by: George Keys & Ross Lindstrom
- Heat 2: placed 4th
- Repechage 2: placed 3rd (6:23.00)
- B Final: placed 3rd (6:29.04)