- Heat 3: placed 4th (7:48.40)
- Repechage 3: placed 5th (8:40.74)
EGGS
school
Auckland
au
Ariana Speirs (stroke), Taryn Morgan, Madeleine Hemi, Georgia Tremeer + Stella Humberstone-Hurley (cox)
- Heat 3: placed 5th (7:59.37)
- Repechage 2: placed 5th (8:48.65)
EGGS
school
Auckland
au
Tessa Ewens (stroke), Ruby Stevens, Charlotte Connor, Fenella Hemi, Alice Grigg, Taylor Holliman, Zoe Millar, Ella Nicholls + Hannah Worth (cox)
- Heat 2: placed 3rd (7:16.42)
- Repechage 1: placed 3rd (7:43.09)
- A Final: placed 6th (7:07.04)
- Heat 3: placed 2nd (7:54.93)
- Repechage 2: placed 3rd (8:33.01)
- Semi-final 1: placed 5th (8:01.03)
- B Final: placed 1st (7:57.81)
EGGS
school
Auckland
au
Charlotte Armstrong (stroke), Isla Peachey, Zoe Mills, Ruby Matangi, Samantha Hart, Eva Millar, Sophie Humphries, Hannah Kerrigan + Kate Bolland (cox)
EGGS
school
Auckland
au
Tessa Ewens (stroke), Ruby Stevens, Charlotte Connor, Fenella Hemi, Alice Grigg, Taylor Holliman, Zoe Millar, Ella Nicholls + Olivia Burton (cox)
- Heat 1: placed 6th (7:34.07)
- Repechage 1: placed 6th (8:49.96)
- Heat 7: placed 3rd (8:38.86)
- Quarter-final 2: placed 4th (9:04.81)
- Semi-final 2: placed 7th (9:03.07)
- B Final: placed 6th (8:33.32)
EGGS
school
Auckland
au
- Heat 4: placed 6th (7:55.06)
- Repechage 2: placed 6th (7:52.53)
EGGS
school
Auckland
au
Hannah Knight (stroke), Isla Peachey, Aimee Cable, Victoria Watt, Madeleine Hemi, Taryn Morgan, Charlotte Armstrong, Georgia Tremeer + Juliet Berg (cox)
- Heat 2: placed 3rd (7:02.83)
- Repechage 1: placed 2nd (6:58.93)
- A Final: placed 4th (6:49.90)
- Heat 4: placed 5th (8:07.17)
- Repechage 3: placed 5th (8:04.46)
- Heat 2: placed 6th (8:04.15)
- Repechage 3: placed 4th (7:59.42)
- Semi-final 1: placed 8th (8:15.84)
- B Final: placed 3rd (7:44.54)
EGGS
school
Auckland
au
Tessa Ewens (stroke), Ruby Stevens, Charlotte Connor, Fenella Hemi, Alice Grigg, Taylor Holliman, Zoe Millar, Ella Nicholls + Stella Humberstone-Hurley (cox)
- Heat 2: placed 3rd (7:14.37)
- Repechage 1: placed 2nd (7:13.35)
- A Final: placed 7th (7:52.37)
- Heat 1: placed 4th (8:34.02)
- Quarter-final 3: placed 8th (9:03.95)
- D Final: placed 5th (9:08.69)
EGGS
school
Auckland
au
Amy Horner (stroke), Olivia Bridgman, Claudia Frew, Monique Waller, Annabel Childs, Briana Siteine, Charlotte Spence, Charlotte Riley + Hannah Worth (cox)
- Heat 2: placed 4th (7:16.19)
- Repechage 1: placed 4th (6:54.70)
- A Final: placed 2nd (7:11.42)
EGGS
school
Auckland
au
Hannah Knight (stroke), Isla Peachey, Aimee Cable, Victoria Watt, Madeleine Hemi, Taryn Morgan, Charlotte Armstrong, Georgia Tremeer + Juliet Berg (cox)
- Heat 1: placed 4th (7:20.99)
- Repechage 1: placed 2nd (6:53.24)
- A Final: placed 8th (7:31.33)