WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Heat 1: placed 1st (7:32.66)
- Semi-final 1: placed 1st (7:24.79)
- A Final: placed 1st (07:32.04)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Time trial: placed 14th (06:11.12)
- Heat 3: placed 5th (8:05.09)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Anya Mabbott
- Time trial: placed 9th (6:13.27)
- Heat 1: placed 4th (8:00.28)
- Semi-final 1: placed 7th (8:06.58)
- B Final: placed 3rd (8:05.02)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Anya Mabbott
- Time trial: placed 18th (6:28.25)
- Heat 3: placed 6th (8:21.30)
WTLG
school
Auckland
au
Latiesha Nathan (stroke), Faith Redpath, Charlotte Partridge, Holly Gray + Samantha Thornton-Jones (cox)
Coached by: Anya Mabbott
- Time trial: placed 3rd (6:03.57)
- Heat 3: placed 4th (8:00.63)
- Semi-final 1: placed 4th (7:57.67)
- A Final: placed 8th (8:03.36)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Rebecca Beattie
- Time trial: placed 2nd (5:54.06)
- Heat 1: placed 2nd (7:43.77)
- A Final: placed 4th (7:51.91)
- Time trial: placed 18th (06:49.83)
- Heat 2: placed 5th (10:43.38)
- F Final: placed 1st (09:00.09)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Hunter Tretheway
- Time trial: placed 6th (06:07.05)
- Heat 2: placed 5th (8:57.62)
- B Final: placed 1st (8:31.39)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Time trial: placed 5th (06:22.22)
- Heat 7: placed 5th (10:18.87)
- Quarter-final 3: placed 5th (8:42.96)
- C Final: placed 8th (08:44.82)
WTLG
school
Auckland
au
Taryn Abel (stroke), Jessica Remington, Renee Scott-French, Sian Anderson, Poppy Logan, Courtney McCormick, Adelia Bolam, Catriona Stanton + Madison Seymour (cox)
Coached by: Craig Smith
- Time trial: placed 2nd (06:05.77)
- Heat 1: placed 2nd (8:43.79)
- Semi-final 2: placed 2nd (8:51.09)
- A Final: placed 2nd (08:00.58)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Hunter Tretheway
- Time trial: placed 9th (5:57.95)
- Heat 3: placed 4th (8:18.72)
- Semi-final 1: placed 5th (9:01.06)
- B Final: placed 5th (8:05.91)
WTLG
school
Auckland
au
Amy Norris (stroke), Natasha Abel, Georgia Gray, Tayla Henry, Hannah Norris, Grace Shaw, Aimee Mather, Maegan du Rhone-Brace + Erin Nugent (cox)
Coached by: Anya Mabbott
- Time trial: placed 8th (5:33.76)
- Heat 2: placed 6th (7:55.92)
WTLG
school
Auckland
au
Coached by: Anya Mabbott
- Time trial: placed 6th (6:02.15)
- Heat 3: placed 2nd (8:09.51)
- Semi-final 2: placed 7th (9:48.33)
- B Final: result (SCR)
WTLG
school
Auckland
au
Taryn Abel (stroke), Jessica Remington, Renee Scott-French, Sian Anderson, Poppy Logan, Courtney McCormick, Sasha Ballantyne, Amber Gorrie + Madison Seymour (cox)
Coached by: Rebecca Beattie
- Time trial: placed 1st (05:04.79)
- Heat 2: placed 3rd (7:29.47)
- A Final: placed 2nd (7:00.11)