- Heat 3: placed 4th (08:14.93)
- Quarter-final 4: placed 8th (08:21.99)
- D Final: placed 2nd (08:16.58)
SPTW
school
Wellington
we
- Heat 6: placed 1st (7:44.90)
- Quarter-final 2: placed 1st (7:16.90)
- Semi-final 2: placed 1st (7:17.94)
- A Final: placed 3rd (07:30.68)
SPTW
school
Wellington
we
- Time trial: placed 2nd (6:07.01)
- Heat 2: placed 5th (8:19.46)
- Quarter-final 4: placed 7th (7:49.63)
- D Final: placed 5th (07:51.07)
SPTW
school
Wellington
we
Finn Patric Juhan O'Connor (stroke), Leo English, Gus Stone, Joshua Ngaia, Eamonn Carr, Thomas Simpson, Conor Geoghegan, Jack Murphy + Dara Jagose-Dickens (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
SPTW
school
Wellington
we
Rhodes Featherston (stroke), Eamonn Carr, Luciano Barbalich, Conor English + Dara Jagose-Dickens (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Time trial: placed 10th (5:34.06)
- Heat 1: placed 6th (7:28.05)
- B Final: placed 8th (7:24.90)
SPTW
school
Wellington
we
Benjamin Rowan (stroke), Daniel Ward, Finn Patric Juhan O'Connor, Joseph Graham + Harrison McGrail (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Time trial: placed 7th (5:22.73)
- Heat 3: placed 3rd (7:06.97)
- Semi-final 2: placed 6th (7:08.23)
- B Final: placed 5th (7:09.10)
- Heat 1: placed 4th (07:20.79)
- Quarter-final 3: placed 8th (7:46.82)
- D Final: placed 3rd (07:24.80)
- Heat 3: placed 7th (08:07.75)
- Heat 1: placed 3rd (8:20.95)
- Quarter-final 2: placed 3rd (7:24.67)
- Semi-final 2: placed 5th (7:21.76)
- B Final: placed 6th (07:41.86)
- Time trial: placed 12th (05:50.55)
- Heat 5: placed 7th (9:07.26)
- E Final: placed 6th (07:57.23)
- Time trial: placed 13th (06:19.20)
- Heat 3: placed 7th (10:16.21)
SPTW
school
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Heat 2: placed 1st (07:58.17)
- Semi-final 1: placed 5th (7:18.67)
- B Final: placed 1st (7:10.15)
- Time trial: placed 10th (05:31.76)
- Heat 1: placed 3rd (7:42.97)
- C Final: placed 7th (08:40.72)
- Time trial: placed 19th (05:48.20)
- Heat 4: placed 6th (7:51.80)
- Time trial: placed 18th (05:47.65)
- Heat 3: placed 7th (08:13.99)
SPTW
school
Wellington
we
Rhodes Featherston (stroke), Thomas Simpson, Conor Geoghegan, Rory Bourke + Dara Jagose-Dickens (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Time trial: placed 22nd (05:31.40)
- Heat 3: placed 7th (7:35.95)
- Heat 5: result (DNF)
- Heat 6: placed 4th (9:03.81)
- Quarter-final 3: placed 6th (08:29.23)
- C Final: placed 7th (9:09.31)
- Heat 6: placed 7th (9:39.00)