- Time trial: placed 5th (05:54.71)
- Heat 3: placed 3rd (7:43.72)
- B Final: placed 1st (07:27.78)
- Time trial: placed 12th (06:10.69)
- Heat 2: placed 6th (8:00.98)
CHCO
school
Canterbury
ca
George Perkins (stroke), Jack Caulton, James Chapman, Tommy Brennan, Michael Newton, Henry Bell, Monty Elworthy, Tom Darry + Harry Burgess (cox)
Coached by: Malcolm McIntyre & Peter O'connor
CHCO
school
Canterbury
ca
Jack Beadel (stroke), Reuben George Barclay, Joseph Tupou, Sam Borland, Flynn Mann, Hamish Rowley, Isaac Hobson, Wilbur Morrison + George Gould (cox)
Coached by: Andrew Taylor & James Sandston
CHCO
school
Canterbury
ca
George Satterthwaite (stroke), Tobias Robertshawe, Ben Wade, Robert Clifford + Jonathon Calder (cox)
Coached by: Malcolm McIntyre & Peter O'connor
- Time trial: placed 5th (5:18.96)
- Heat 4: placed 2nd (6:56.99)
- Semi-final 1: placed 3rd (6:57.23)
- A Final: placed 4th (6:54.78)
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Malcolm McIntyre & Peter O'connor
- Time trial: placed 1st (5:18.24)
- Heat 2: placed 2nd (6:56.45)
- Semi-final 2: placed 2nd (6:54.57)
- A Final: placed 1st (6:49.13)
- Time trial: placed 3rd (5:17.98)
- Heat 2: placed 2nd (6:58.32)
- Semi-final 2: placed 2nd (6:55.18)
- A Final: placed 4th (6:59.13)
- Time trial: placed 13th (5:29.83)
- Heat 1: placed 5th (7:22.23)
CHCO
school
Canterbury
ca
Joseph Tupou (stroke), Reuben George Barclay, James Newton, George Clarke, George Newton, Sam Borland, Sam Julian, Robert Turnbull + Tom Bosworth (cox)
Coached by: Andrew Taylor & James Sandston
- Time trial: placed 3rd (5:02.09)
- Heat 2: placed 3rd (6:47.18)
- A Final: placed 4th (6:38.51)
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Malcolm McIntyre & Peter O'connor
- Heat 1: placed 1st (7:28.04)
- Semi-final 1: placed 2nd (06:45.54)
- A Final: placed 3rd (6:57.91)
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Malcolm McIntyre & Peter O'connor
- Time trial: placed 13th (05:16.37)
- Heat 2: placed 5th (7:58.34)
- Semi-final 1: placed 6th (06:57.13)
- B Final: placed 6th (7:12.48)
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Malcolm McIntyre & Peter O'connor
- Time trial: placed 6th (5:17.58)
- Heat 1: placed 7th (7:54.37)
- B Final: placed 6th (7:14.88)
- Time trial: placed 5th (05:25.97)
- Heat 2: placed 3rd (7:35.71)
- Semi-final 1: placed 8th (9:15.13)
- B Final: placed 6th (07:27.90)
CHCO
school
Canterbury
ca
Cameron Smith (stroke), Angus Gray, Rowan Taylor, Oscar Acland, Oliver Tyler, Luke Austin, Jonathon Gemmell, Monty Elworthy + Daniel Harnett (cox)
Coached by: Henry Smith & Sam Bosworth
CHCO
school
Canterbury
ca
Jack Beadel (stroke), Samuel Tillman, Joseph Tupou, James Newton, Flynn Mann, Hamish Rowley, Isaac Hobson, Wilbur Morrison + George Gould (cox)
- Time trial: placed 7th (4:52.68)
- Heat 1: placed 6th (6:52.05)
- B Final: placed 4th (6:39.24)
- Heat 1: result (SCR)
- Time trial: placed 16th (5:31.59)
- Heat 2: placed 6th (08:12.78)
CHCO
school
Canterbury
ca
Jack Caulton (stroke), Tommy Brennan, George Perkins, Hugo Elworthy, James Chapman, Nico Cronshaw, Tom Darry, Tobias Robertshawe + Harry Burgess (cox)
Coached by: Malcolm McIntyre & Peter O'connor
CHCO
school
Canterbury
ca
George Satterthwaite (stroke), Robert Clifford, Ashley Pont, Oliver Tyro, Grant Romeril, Sam Doyle, Ben Wade, Monty Elworthy + Jonathon Calder (cox)
Coached by: Malcolm McIntyre & Peter O'connor
- Time trial: placed 8th (04:39.95)
- Heat 3: placed 4th (6:50.44)
- B Final: placed 6th (6:26.58)
CHCO
school
Canterbury
ca
Harry Beadel (stroke), Emerson Cosgrove, Rowan Taylor, Luke Austin, Henry Bell, Stanley Pont, Michael Allison, Michael Newton + Paddy Hone (cox)
Coached by: Malcolm McIntyre & Peter O'connor
- Time trial: placed 9th (04:43.78)
- Heat 3: placed 6th (7:02.65)
- B Final: placed 5th (6:23.44)