Event 1
B U17 1X
Sponsored by: Twizel Auto & Rex Miller Engineering
ONSL
school
Wellington
we
- Heat 4: placed 5th (8:26.33)
- Repechage 2: placed 3rd (6:43.54)
Event 1
B U17 1X
Sponsored by: Twizel Auto & Rex Miller Engineering
ONSL
school
Wellington
we
- Heat 2: placed 8th (8:50.02)
- Heat 1: placed 5th (8:13.29)
- Repechage 1: placed 5th (6:42.19)
- B Final: placed 7th (7:50.79)
Event 6
G U18 2X
Sponsored by: The Musterers Hut & Upper Waitaki Electrical
ONSL
school
Wellington
we
- Heat 1: placed 6th (8:36.69)
ONSL
school
Wellington
we
Bastian Scotts-Bahle (stroke), Dylan Kaufman, Kim Hunter, Hayden Robertson, James Banks, Josh Blackmore, Nicholas Murdoch, Cathan Tamarapa + Georgia Beck (cox)
Coached by: Catherine Duffin
- Heat 2: placed 4th (6:44.92)
- Repechage 1: placed 7th (10:37.63)
- Heat 3: placed 3rd (8:12.53)
- Repechage 2: placed 3rd (8:47.81)
- B Final: placed 4th (8:31.08)
ONSL
school
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
- Heat 4: placed 5th (7:28.00)
- Repechage 1: placed 6th (7:42.40)
- B Final: placed 8th (7:29.07)
ONSL
school
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin
- Heat 1: placed 5th (7:19.47)
- Repechage 2: placed 8th (7:57.96)
- Heat 1: placed 8th (9:40.70)
ONSL
school
Wellington
we
Coached by: Fili Liua'ana & Brodee Smith
- Heat 1: placed 7th (8:09.45)
- Repechage 2: result (NRR)
- Heat 1: placed 8th (9:42.13)
ONSL
school
Wellington
we
Bastian Scotts-Bahle (stroke), Caleb Soderberg, Nicholas Murdoch, Dylan Kaufman + Georgia Beck (cox)
Coached by: Catherine Duffin
- Heat 2: placed 7th (7:24.64)
- Repechage 2: placed 6th (7:12.32)
Event 33
G U18 2X (L)
Sponsored by: Dunedin Regatta Club
ONSL
school
Wellington
we
- Heat 4: placed 3rd (8:32.67)
- Repechage 2: placed 5th (8:20.67)
- B Final: placed 1st (8:22.39)
ONSL
school
Wellington
we
Bastian Scotts-Bahle (stroke), Dylan Kaufman, Hayden Robertson, Kim Hunter, James Banks, Josh Blackmore, Caleb Soderberg, Kohner McLuskie + Sarah Boyle (cox)
Coached by: Catherine Duffin
- Heat 1: placed 6th (6:49.98)
- Repechage 1: placed 6th (6:44.63)
ONSL
school
Wellington
we
Coached by: Fili Liua'ana & Brodee Smith
- Heat 3: placed 6th (8:03.05)
- Repechage 1: placed 4th (7:51.09)
- B Final: placed 6th (7:52.33)
- Heat 1: placed 5th (8:40.06)
- Repechage 1: placed 5th (8:36.50)
- Semi-final 3: placed 8th (8:38.63)