Heat 1 Progression: 1->FA+1F2; R2->FB+2F3; R3->FC+3F4;R4->FD+4F5 |
||||
WLGC
school
Wellington
we
|
Harriet Leslie (stroke), Ashley Toovey, Sophie McKeogh, Phoebe Pottinger + Savannah Fowke-Short (cox)
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Karen Verwey
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain & Abby Roberts
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1->FA+1F2; R2->FB+2F3; R3->FC+3F4;R4->FD+4F5 |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Dave Mackintosh
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Alan McLean & Craig Bocock
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Ella-Grace McLaughlin (stroke), Claudia Lyons, Anais Krynicki, Erica Hipkins + Savannah Barrack (cox)
Coached by: BARA
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Alex Hyland
|
|||
Heat 3 Progression: 1->FA+1F2; R2->FB+2F3; R3->FC+3F4;R4->FD+4F5 |
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
||||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Annabelle McGuire (stroke), Jade Perry, Hannah Falconer, Emma Butcher + Alyssa Sherry-Middlemiss (cox)
Coached by: Janey Wackrow & Karen Verwey
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Barry Banks & David Lindstrom
|
|||
Heat 4 Progression: 1->FA+1F2; R2->FB+2F3; R3->FC+3F4;R4->FD+4F5 |
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer & Nikki Cryer
|
|||
Heat 5 Progression: 1->FA+1F2; R2->FB+2F3; R3->FC+3F4;R4->FD+4F5 |
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson & Aaron Farr
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Sarah Allen (stroke), Madisyn Bird, Jazmine Rolton, Te Aomihia Olliver-Samuels + Mahinarangi Clarkin (cox)
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
Heat 6 Progression: 1->FA+1F2; R2->FB+2F3; R3->FC+3F4;R4->FD+4F5 |
||||
WLGC
school
Wellington
we
|
Heather Miller (stroke), Georgia Tregaskis, Alice Fahey, Clem McIntosh-Oakley + Maddie Gallagher (cox)
Coached by: Alan Greer & Nikki Cryer
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Gideon Lessing
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Barry Banks & David Lindstrom
|
|||
Heat 7 Progression: 1->FA+1F2; R2->FB+2F3; R3->FC+3F4;R4->FD+4F5 |
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson & Aaron Farr
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Peter Oscar Smith
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Barry Banks & David Lindstrom
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ron Neighbour & Emily Caldwell
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
|