CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Ellie Dowse
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Ellie Dowse
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Des Lock & David Lindstrom
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Craig Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: BARA
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: DIOC
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Des Lock & David Lindstrom
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: HLCR
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: EGGS
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Ellie Dowse
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Des Lock & David Lindstrom
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: SHGH
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Isabella Muirhead (stroke), Miranda Phillips, Stella Grigg, Isabella Grey + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Ellie Dowse
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb
|
|||
SKEC
club
Auckland
au
|
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Eleanor Bonetti (stroke), Verity Andrews, Sacha Sampson, Grace Michie + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Kelly Hamilton
|