STKT
school
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang & Mike Harrison
- Heat 2: placed 6th (8:12.59)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Tom Barker
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Tom Barker
- Heat 2: placed 5th (7:16.89)
STKT
school
Auckland
au
Matt Kelly (stroke), Ollie Strang, Joshua Grant, Angus Wilson, Harry Ramakers, Ethan Blight, Nicholas Lyon-Ramsdale, Sam Morrow + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang
- Heat 3: placed 7th (9:07.07)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Tom Barker
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Tom Barker
- Heat 4: placed 4th (7:41.35)
STKT
school
Auckland
au
Abigail Pool (stroke), Lucy Farnsworth, Lauren Oliver, Lucy Wilson, Emily Swiatek, Grace Payn, Grace Barry, Alex Hynds + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Mike Harrison & Geoff Perry
- Heat 2: result (DNS)
STKT
school
Auckland
au
Richard Smith (stroke), Dylan Bartholomew, Nikki Christian, Ryan King, Zaine Adamson, Tristan Robinson, John Kennerley, Ben Canton + Jono Straka (cox)
Coached by: Chris Goudie
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Bronson Gleye (stroke), Ben Franich, Cameron Church, Josh Pearce, Nikki Christian, Tristan Robinson, Richard Smith, Geoffrey Chang + Robbie King (cox)
Coached by: Chris Goudie
- Heat 2: placed 5th (7:31.01)
- Heat 4: placed 5th (8:27.50)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie & Marty Obrien
- Heat 5: placed 6th (8:34.38)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Mike Harrison & Chris Goudie
STKT
school
Auckland
au
Sam Barry (stroke), Craig Ford, Harry Church, Matt Graham-Williams, Adam Ford, George Beggs, Benji Manning, Dominic Powell + Alex Johnston (cox)
Coached by: Tom Barker
STKT
school
Auckland
au
Zara Iqbal (stroke), Alex Hynds, Emily Swiatek, Francesca Heenan, Stella Cressey, Emma Sampson, Emily Lott, Fiona Wang + Thom Pettit (cox)
Coached by: Jacqueline Chang
STKT
school
Auckland
au
Star Tutaki (stroke), Brooklyn Cross, Erin Porter, Amelia Blockley, Emma King, Sophie Ardern, Paige Badish, Jessica Bird + Jono Straka (cox)
Coached by: Jacqueline Chang
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie & Marty Obrien
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
- Heat 1: placed 7th (8:58.79)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
STKT
school
Auckland
au
Zara Iqbal (stroke), Francesca Heenan, Stella Cressey, Emily Swiatek, Alex Hynds, Emma Sampson, Emily Lott, Lucy Frazer + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Jacqueline Chang
STKT
school
Auckland
au
Star Tutaki (stroke), Amelia Blockley, Sophie Ardern, Emma King, Brooklyn Cross, Erin Porter, Fiona Wang, Jessica Bird + Jono Straka (cox)
Coached by: Jacqueline Chang
- Heat 4: placed 39th (8:59.50)
STKT
school
Auckland
au
Olivia Hofer (stroke), Rhiannon Koni-Webb, Claire Hofman, Lucy Farnsworth, Alesha Lamont, Georgia Pettengell, Lauren Oliver, Lucy Wilson + Georgia Evans (cox)
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Tom Mills (stroke), Oliver Rhodes, Richard Bluck, Kieran Blockley, Jamie Sinclair-Eagle, Edward Barry, Kevin Reid, Finn Harris + Adrien Canniveng (cox)
Coached by: Hamish Ramsay & Geoff Perry
STKT
school
Auckland
au
Matt Kelly (stroke), Ollie Strang, Joshua Grant, Angus Wilson, Harry Ramakers, Ethan Blight, Nicholas Lyon-Ramsdale, Sam Morrow + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Ben Hammond & Geoff Perry