CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd & Conor Burns
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns & Nick Lloyd
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Sandy Stuart & Megan Liddy
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd & Jack Stevens
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Callum Mowat (stroke), Kieran Ngatai, Brierly Dudding, Hans Casper Leonhard Seier + Fergus Bremner (cox)
Coached by: Adrian Webster
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Adrian Webster
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Michael Power
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 1 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Sandy Stuart & Megan Liddy
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
TGSC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jacqui Van Dam
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Callum Ross
|
|||
Heat 2 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Conor Burns & Nick Lloyd
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Adrian Webster
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Jack Wilson (stroke), Jostien Leota-Butler, Ben Strode-Penny, Mitchel Galbraith + Andrea Farrelly (cox)
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Melanie Schroeder & Jonathon Ross
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Melanie Schroeder & Jonathon Ross
|
|||
Heat 3 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Callum Mowat (stroke), Kieran Ngatai, Brierly Dudding, Hans Casper Leonhard Seier + Fergus Bremner (cox)
Coached by: Adrian Webster
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: WTLB
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Jamie Hindle-Daniels (stroke), Jack Kovacs, Dominic McCann, Dylon van der Vental + Melissa Blackmore (cox)
Coached by: Michael Berry & Tina Manker
|
|||
Heat 4 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Michael Power
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd & Jack Stevens
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: J Sandston & Ian Weenink
|
|||
Heat 5 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd & Conor Burns
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|