AKLC
club
Auckland
au
Lucy McIlroy-Foster (stroke), Ruby Matangi, Samantha Hart, Ariana Speirs + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury & Nadia Bleaken
- Heat 2: placed 5th (8:10.48)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Nadia Bleaken
- Heat 3: placed 5th (8:35.37)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Peter Mitchell
- Heat 2: placed 8th (8:39.99)
AKLC
club
Auckland
au
Rosie Ireland (stroke), Kate Poole, Madeleine Wilson, Lucinda Trethewey + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
- Heat 2: placed 6th (8:05.87)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Heat 1: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Nadia Bleaken
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Wing Kam
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Mike O'Brien
- Heat 3: placed 5th (8:26.64)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 6: placed 5th (9:14.41)
- Heat 2: placed 6th (9:12.68)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Harman Ward
- Heat 3: placed 6th (8:50.57)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: C. Watson
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: C. Watson
- Heat 5: placed 5th (7:53.65)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: C. Watson
- Heat 4: placed 6th (8:03.32)
AKLC
club
Auckland
au
Henry Hyslop (stroke), George Hyslop, Vedran Ilich, Finn Lawson, Tom Newton, Sean Paget, Josh Purdon, Nathan Collins + Ryan Olsen (cox)
Coached by: G. Reid
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Olivia Couillault (stroke), Claudia Lamberton, Eleanor Griffiths, Rhianna Waller + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 5th (8:46.97)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Grader Howells
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Peter Mitchell
- Heat 4: placed 5th (9:40.43)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 5th (8:00.66)
- Heat 1: result (DNF)
- Heat 2: placed 5th (9:00.42)
- Heat 2: placed 7th (9:11.88)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 5: placed 6th (9:01.05)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Keith Hibberd & Dudley Storey
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: C. Watson
AKLC
club
Auckland
au
Zoe Millar (stroke), Charlotte Connor, Ella Stephens, Issy Meikle, Alice Grigg, Tayla Morgan, Daisy Forsythe, Sophie Davies + Lucille Reece (cox)
Coached by: Paul Westbury & Kelly Scally
- Heat 1: placed 6th (8:18.24)
AKLC
club
Auckland
au
Tessa Ewens (stroke), Ella Nicholls, Laura Batchelor-Cook, Olivia Burton, Jade Raby, Raumati Meihana, Aleesha Steel, Isabella Grey + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury & Grader Howells
- Heat 2: placed 7th (8:44.77)
AKLC
club
Auckland
au
Sacha Sampson (stroke), Grace Michie, Kathleen Greensill, Amelia Blamey, Claudia Lamberton, Sophie Clark, Eleanor Bonetti, Emma Leaming + Anna Burns (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 4: result (SCR)
- Heat 3: placed 6th (8:31.12)
- Heat 5: placed 5th (8:04.78)
AKLC
club
Auckland
au
Ethan Fookes (stroke), Hamish McKay, Will Yates, Thomas Henderson, Connor Ryan, Sam Gollings, Niko Schollum, Liam Clouth + Ben Tyson (cox)
Coached by: A. Dawson & T. Dolan
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Nadia Bleaken
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Georgia Hansen (stroke), Emma McTigue, Georgia Barclay, Emily Mills + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 8th (9:00.02)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 3: placed 6th (9:41.96)
AKLC
club
Auckland
au
Ella Stephens (stroke), Sophie Davies, Rose Pham, Tayla Morgan, Daisy Forsythe, Ruby Methven, Morgan-Skye Jamieson, Georgina Timpany + Lucille Reece (cox)
Coached by: Paul Westbury & Peter Mitchell
- Heat 2: placed 6th (8:30.38)
AKLC
club
Auckland
au
Olivia Couillault (stroke), Emma Leaming, Kezia Deavoll, Amy Hill, Alana Sullivan, Olivia Collins, Jemma Charteris, Amelia Josephson + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Theo Wright (stroke), Tim Farrell, Luca Kirwan, Liam Zinzley, Lawerence Foliaki, Cairo Taupo, Connor Doyle, Tanner Butler + Massimo Nicholas (cox)
Coached by: Mike O'Brien
AKLC
club
Auckland
au
Zoe Millar (stroke), Charlotte Connor, Ella Stephens, Issy Meikle, Alice Grigg, Tayla Morgan, Daisy Forsythe, Sophie Davies + Lucille Reece (cox)
Coached by: Paul Westbury & Kelly Scally
AKLC
club
Auckland
au
Tessa Ewens (stroke), Ella Nicholls, Laura Batchelor-Cook, Olivia Burton, Jade Raby, Raumati Meihana, Aleesha Steel, Isabella Grey + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury & Peter Mitchell
- Heat 1: placed 5th (8:16.40)
AKLC
club
Auckland
au
Georgia Gibson (stroke), Kate Poole, Rosie Ireland, Kate Haines, Madeleine Wilson, Georgia Gregory, Hannah Avery, Lucinda Trethewey + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: G. Reid
- Heat 3: placed 4th (7:12.64)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 3: placed 4th (8:11.80)
AKLC
club
Auckland
au
Eleanor Bonetti (stroke), Sophie Clark, Sacha Sampson, Grace Johnstone + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 6th (8:20.36)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 8th (8:41.17)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Sam Henry
AKLC
club
Auckland
au
Rose Pham (stroke), Olivia Burton, Jade Raby, Raumati Meihana, Morgan-Skye Jamieson, Ruby Methven, Alysha Kharpul, Amelia Cohen Smith + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Heat 2: placed 8th (8:43.31)
AKLC
club
Auckland
au
Jemma Charteris (stroke), Olivia Collins, Lucie Harkess, Amelia Josephson, Alana Sullivan, Ella Cooper, Sinead Pawlick, Hannah Caddie + Molly Ross (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Michael Smyth
- Heat 1: placed 5th (6:47.26)
AKLC
club
Auckland
au
Regan Martin-Gawn (stroke), Jared August, Liam Zinzley, Callum Smidt, Dillon Carroll, Hamish McKay, Tomos Hudgell, Louis O'Brien + Louis Wall (cox)
Coached by: C. Watson
AKLC
club
Auckland
au
Joshua Kingston (stroke), Sam Murphy, Malkome Vaka, Edward Dobbs, Caimin McNamara, Ethan Fookes, Thomas Dodds, William Christie + Ryan Olsen (cox)
Coached by: C. Watson & T. Dolan
- Heat 2: placed 6th (7:12.48)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: A. Dawson & T. Dolan
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 6th (9:13.61)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Keith Hibberd & Dudley Storey
AKLC
club
Auckland
au
Hannah Knight (stroke), Monique Waller, Madeleine Hemi, Fenella Hemi, Zoe Mills, Victoria Watt, Isla Peachey, Taryn Morgan + Kate Bolland (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Lucy McIlroy-Foster (stroke), Ariana Speirs, Eva Millar, Ruby Matangi, Charlotte Armstrong, Samantha Hart, Hannah Kerrigan, Sophia Irvine + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Tessa Ewens (stroke), Ella Nicholls, Laura Batchelor-Cook, Isabella Grey, Aleesha Steel, Raumati Meihana, Rose Pham, Olivia Burton + Lucille Reece (cox)
Coached by: Paul Westbury & Peter Mitchell
AKLC
club
Auckland
au
James Martin (stroke), Danyon Harris, Darryn van der Sandt, Matt Gruiters, Thomas Duffett, Michael Smyth, Christopher Hanne, Scott Alderson + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Harman Ward
AKLC
club
Auckland
au
Hamish Blackhall (stroke), Conor Nelson, Nicholas Hancock, Tom Newton, James Fitz-Gerald, Tim Edwards, Nathan Collins, Trent Harris + Ben Tyson (cox)
Coached by: G. Reid
AKLC
club
Auckland
au
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Wing Kam
- Heat 4: placed 5th (8:00.94)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Mike O'Brien
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Mike O'Brien
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Mike O'Brien
- Heat 3: placed 7th (9:13.10)
- Heat 3: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
Hamish McKay (stroke), Will Yates, Thomas Henderson, Sam Gollings, Niko Schollum, Connor Ryan, Brad Doyle, Ethan Fookes + Louis Wall (cox)
Coached by: A. Dawson & T. Dolan
AKLC
club
Auckland
au
Hannah Knight (stroke), Monique Waller, Madeleine Hemi, Fenella Hemi, Zoe Mills, Victoria Watt, Isla Peachey, Taryn Morgan + Kate Bolland (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Lucy McIlroy-Foster (stroke), Ariana Speirs, Eva Millar, Ruby Matangi, Charlotte Armstrong, Samantha Hart, Hannah Kerrigan, Sophia Irvine + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Heat 1: placed 5th (7:37.95)
AKLC
club
Auckland
au
Ella Simanu (stroke), Alice Grave, Georgia Gibson, Kate Haines, Rosie Ireland, Kate Poole, Hanne Mellsop, Olivia Phipps + Anna Burns (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Georgia Hansen (stroke), Allison Tauber, Madeleine Wilson, Lucinda Trethewey, Georgia Barclay, Phoebe Archibald, Emma McTigue, Emily Mills + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 5th (7:47.74)
AKLC
club
Auckland
au
Henry Lynch (stroke), George Hyslop, Vedran Ilich, Johnathan Edwards, Thomas Polo, Henry Hyslop, Finn Lawson, Sean Paget + Ryan Olsen (cox)
Coached by: G. Reid