Heat 1 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain & Abbey Roberts
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Nick Hanna & Campbell Tito
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer & Nikki Cryer
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Zoe Moltschaniwskyj (stroke), Britney Jamieson, Sophia Rogers, Katya Rusakova + Oliver Heafield (cox)
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Maddison Marshall (stroke), Samarah Garrett-Dalton, Isabelle Howard, Helaina Sealesford + Ciara Thomas (cox)
Coached by: Craig Smith
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brendan Boreham & Gabrielle Smith
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Briar Adams (stroke), Charlotte Blakey, Georgia Leach, Ruby Hayes + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Raima Turner-Abrahams & Deanna Capon
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Rachel Gamble Flint & Steph Taylor
|
|||
Heat 3 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Lauren Tilson
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Lauren Tilson
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Mila van der Wilt (stroke), Savannah Watson, Jessie Rongen, Ruby Treadwell + Teneka Te Moananui (cox)
Coached by: Olivia Treacy & Bella Smolnicki
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird & Tracey Gardiner
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Jo Etzinger
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Ron Neighbour & Emily Caldwell
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
|
|||
Heat 4 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Chris Pearson
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Carina Burgess
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Grace Harris (stroke), Roz Ahearn, Rhianna Loughnan, Charlotte McQuade-Wright + Blair McCallum (cox)
Coached by: Alan McLean
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Heat 5 Progression: 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final |
||||
CMLC
club
Oceania
oc
|
Coached by: Peter Toon
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
||||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer & Nikki Cryer
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Elizabeth Tau'a'alo-Puriri (stroke), Summer Campbell, Isobel Hume, Emma Hutchinson + Georgia Harrold (cox)
Coached by: Chris Williams
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Rex Jones
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Rachel Gamble Flint & Steph Taylor
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Sarah Allen (stroke), Te Aomihia Olliver-Samuels, Antoinette Batchelor, Anahera Karepe + Mahinarangi Clarkin (cox)
Coached by: Raima Turner Abrahams & Deanna Capon
|