AKLC
club
Auckland
au
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Heat 1: placed 8th (9:32.72)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Heat 3: placed 5th (9:05.04)
AKLC
club
Auckland
au
Olivia Couillault (stroke), Eleanor Griffiths, Grace Johnstone, Verity Andrews + Lauren Furley (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 5th (8:24.15)
AKLC
club
Auckland
au
Lucy McIlroy-Foster (stroke), Ariana Speirs, Zoe Mills, Eva Millar + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Wing Kam
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 5: placed 6th (9:38.07)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 4th (9:43.31)
AKLC
club
Auckland
au
Brooke Vincent (stroke), Charlotte Lobb, Holly Schiele, Sienna Cook + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 3: placed 7th (10:22.35)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 4: placed 6th (9:42.93)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Harman Ward
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Harman Ward
- Heat 2: result (SCR)
- Heat 5: placed 7th (9:12.85)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: EGGS
- Heat 2: placed 5th (9:37.72)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 4th (9:26.93)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 3: placed 6th (9:32.69)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 7th (10:26.32)
- Heat 2: placed 5th (8:58.73)
- Heat 2: placed 6th (9:04.21)
AKLC
club
Auckland
au
Briar Adams (stroke), Charlotte Blakey, Georgia Leach, Ruby Hayes + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 5th (9:05.76)
AKLC
club
Auckland
au
Ella Stephens (stroke), Sophie Davies, Daisy Forsythe, Jade Raby, Alysha Kharpul, Ruby Methven, Rose Pham, Amelia Cohen Smith + Georgia Batten (cox)
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Cartier Matthews (stroke), Milena Kuklinski, Emily Nicholas, Whetu Meihana, Clara Walsh, Francesca Vegas, Kate Baille, Kyla Sandford + Eva Ruddenklau (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 1: placed 8th (9:23.59)
AKLC
club
Auckland
au
Jade Fon (stroke), Jane Schellekens, Jaime Breen, Anna Millar, Rebecca Knight, Sophia Meikle, Rose Thomson, Helena Palmer + Lucille Reece (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 4: placed 8th (9:12.07)
- Heat 1: placed 5th (8:40.41)
- Heat 2: placed 6th (8:51.09)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Heat 1: placed 2nd (8:10.61)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 4th (8:58.39)
- Heat 5: placed 7th (8:10.08)
- Heat 3: placed 6th (7:59.45)
AKLC
club
Auckland
au
Jade Fon (stroke), Jane Schellekens, Isabella Muirhead, Anna Millar, Jaime Breen, Miranda Phillips, Stella Grigg, Sophia Meikle + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Cartier Matthews (stroke), Milena Kuklinski, Emily Nicholas, Whetu Meihana, Clara Walsh, Francesca Vegas, Kate Baille, Kyla Sandford + Eva Ruddenklau (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 2: placed 4th (8:43.70)
AKLC
club
Auckland
au
Briar Adams (stroke), Amie Meadowcroft, Jemma Couillault, Ruby Hayes, Georgia Leach, Olivia Maxwell, Ruby Cotter, Charlotte Blakey + Sadie Sumich (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 7th (11:12.20)
AKLC
club
Auckland
au
Charlotte Connor (stroke), Issy Meikle, Ella Nicholls, Fenella Hemi, Zoe Millar, Sophia Irvine, Daisy Forsythe, Isabella Grey + Lucille Reece (cox)
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Ella Stephens (stroke), Sophie Davies, Stella Grigg, Jade Raby, Isobel Mullins, Rose Thomson, Helena Palmer, Phoebe Klink + Georgia Batten (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 1: placed 7th (10:15.26)
AKLC
club
Auckland
au
Sacha Sampson (stroke), Eleanor Bonetti, Olivia Couillault, Eleanor Griffiths, Grace Johnstone, Verity Andrews, Sophie Clark, Grace Michie + Lauren Furley (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Harman Ward
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: EGGS
- Heat 1: placed 5th (8:45.41)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
- Heat 3: placed 4th (8:13.70)
AKLC
club
Auckland
au
Rebecca Knight (stroke), Phoebe Klink, Isobel Mullins, Rose Thomson, Helena Palmer, Mila Brennan, Jade Fon, Sophia Meikle + Lucille Reece (cox)
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Cartier Matthews (stroke), Milena Kuklinski, Emily Nicholas, Whetu Meihana, Clara Walsh, Francesca Vegas, Kate Baille, Kyla Sandford + Georgia Batten (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 1: placed 5th (8:29.82)
AKLC
club
Auckland
au
Brooke Vincent (stroke), Charlotte Lobb, Sienna Cook, Jemima Heyward, Holly Schiele, Millie Lovrich, Amelia Johnston, Kate Baddeley + Grace Riley (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 6th (8:39.19)
AKLC
club
Auckland
au
Zoe Mercer (stroke), Lucy Church, Jemima Forsythe, Tori Jones, Isabella Carter, Prudence Fowler, Hannah Parkman, Piper Wight + Fanni Meron (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Harman Ward
- Heat 1: placed 7th (7:42.60)
AKLC
club
Auckland
au
Eleanor Bonetti (stroke), Kezia Deavoll, Phoebe Archibald, Hannah Avery + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 5th (8:53.34)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 2: placed 6th (9:05.70)
AKLC
club
Auckland
au
Ella Stephens (stroke), Isabella Grey, Mila Brennan, Sophia Irvine, Jade Raby, Miranda Phillips, Stella Grigg, Sophie Davies + Eva Ruddenklau (cox)
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Cartier Matthews (stroke), Milena Kuklinski, Emily Nicholas, Whetu Meihana, Clara Walsh, Francesca Vegas, Kate Baille, Kyla Sandford + Georgia Batten (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Rose Pham (stroke), Amelia Cohen Smith, Rebecca Knight, Ruby Methven, Alysha Kharpul, Phoebe Klink, Helena Palmer, Sophia Meikle + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
AKLC
club
Auckland
au
Matthew Duffett (stroke), Danyon Harris, Darryn van der Sandt, Matt Gruiters, James Martin, Michael Smyth, Scott Alderson, Darius Tan + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Harman Ward
- Heat 2: placed 5th (9:25.74)
- Heat 1: placed 9th (9:05.02)
- Heat 3: placed 5th (8:11.66)
- Heat 4: placed 4th (8:24.90)
AKLC
club
Auckland
au
Ella Nicholls (stroke), Ariana Speirs, Lucy McIlroy-Foster, Eva Millar, Zoe Mills, Fenella Hemi, Zoe Millar, Issy Meikle + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Charlotte Connor (stroke), Jane Schellekens, Isabella Muirhead, Anna Millar, Daisy Forsythe, Miranda Phillips, Stella Grigg, Isabella Grey + Lucille Reece (cox)
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Sacha Sampson (stroke), Phoebe Archibald, Kezia Deavoll, Amy Hill, Isabella Morcom, Grace Michie, Sophie Clark, Annabelle Ireland + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
AKLC
club
Auckland
au
Eleanor Griffiths (stroke), Olivia Couillault, Kate Haines, Hannah Avery, Lucinda Trethewey, Madeleine Wilson, Georgia Gregory, Georgia Gibson + Ariella Rosenbaum-Raynish (cox)
Coached by: DIOC